Katarzyna Zielińska ostatni raz na planie serialu "Barwy szczęścia"
Instagram

Katarzyna Zielińska żegna się z serialem Barwy szczęścia: "Moje ostatnie chwile w domu Walawskich" WIDEO

Katarzyna Zielińska ostatni raz na planie serialu "Barwy szczęścia"
Instagram

Katarzyna Zielińska żegna się z serialem "Barwy szczęścia". Niestety, jak już informowaliśmy Was kilka tygodni temu, aktorka po 10 latach rozstaje się ze swoją rolą w popularnej telenoweli. Katarzyna Zielińska przyznała wówczas, że przyszedł czas na zmiany. Wciąż nie wiadomo, jak zakończy się wątek z udziałem Marty, w którą wcielała się Katarzyna Zielińska, jednak teraz możemy zobaczyć w jakim nastroju aktorka żegna się z produkcją. Gwiazda pokazała nagranie z ostatnich chwil na planie "Barw szczęścia"

 

Katarzyna Zielińska odchodzi z serialu "Barwy szczęścia"

Katarzyna Zielińska pokazała swoim fanom na Instagramie krótkie nagranie pod którym napisała, że są to jej ostatnie chwile na planie "Barw szczęścia". 

Moje ostatnie chwile w domu Walawskich ( w tle z mikrofonem mój ukochany Mietek kulturysta a ten głos KASIAAAAAA NA PIERWSZĄ POZYCJĘ to cudna Aga ) 🚀✈️🚂🚢 🚦⛰🏝🌋🏯⏰🔫💣🔪💊💉🎦🔜🔞🆘❓❓❓- napisała aktorka. 

Zobaczcie w jakiej atmosferze Kasia Zielińska spędza swoje ostatnie chwile na planie "Barw szczęścia"! Będziecie tęsknić za serialową Martą Walawską? 

 

Zobacz także: Katarzyna Zielińska pokazała kolejne seksowne ZDJĘCIE z sesji dla "Playboya". To mocno roznegliżowana fotka!

 

Sprawdź też: Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska rozmawiają o mężach i dzieciach​

 

Katarzyna Zielińska żegna się z serialem "Barwy szczęścia".

 

Aktorka po 10 latach odchodzi z popularnej telenoweli.

Katarzyna Zielińska w długiej sukni na pokazie Bizuu
Eastnews
 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08