Joanna Kulig w Cannes
East News

Joanna Kulig w amerykańskim serialu. Jej postać zginęła po 9 minutach w 1. odcinku!

Joanna Kulig w Cannes
East News

Od kilku miesięcy głośno jest o amerykańskim serialu "Hanna". Wszystko za sprawą wyjątkowej obsady. Produkcja zatrudniła bowiem Joannę Kulig! Premiera pierwszego odcinka serialu Amazona miała już miejsce. Jak wypadła nasza polska gwiazda? Niestety okazało się, że jej postać umarła już po kilku minutach...

Joanna Kulig w amerykańskim serialu

Joanna Kulig od kilku miesięcy przebywa w Stanach Zjednoczonych. Aktorka za granicą promuje "Zimną Wojnę". Film Pawła Pawlikowskiego, w którym zagrała aktorka otrzymał aż trzy nominacje do Oscarów 2019! Znakomita rola otworzyła polskiej aktorce wiele hollywoodzkich drzwi. Już kilka miesięcy temu sama Joanna zdradziła, że na początku roku będziemy mogli ją zobaczyć w serialu Amazona "Hanna."

Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona. "Jak to, mam zagrać matkę?" Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało – zdradziła Joanna Kulig w "Tele Tygodniu".

Zobacz także: Joanna Kulig zachwyca na kolejnej wielkiej gali! Coraz bliżej nominacji oscarowych i... dnia porodu

Premiera pierwszego odcinka dramatu miała miejsce kilka dni temu, przy okazji Super Bowl. Serial został jednak udostępniony tylko na 24 godziny, aby zachęcić widzów do oglądania go w marcu. "Hanna" opowiada historię nastolatki, która mieszka w lesie z dala od cywilizacji i jest wychowywana przez ojca na zabójczynię. Akcja pierwszego odcinka dzieje się 15 lat wcześniej, gdy Hanna jest noworodkiem. Jej ojciec porywa ją ze specjalnego ośrodka wojskowego i wraz z matką dziecka (tu Joanna Kulig) uciekają przed wojskowymi. Ucieczka nie kończy się jednak dobrze dla matki dziewczynki. Ich auto zostaje ostrzelane i uderza w drzewo. Postać Joanny ginie na miejscu, dokładnie po 9 minutach od początku serialu. 

"Hanna" zbiera dobre recenzje wśród widzów. Wielka szkoda, że nie będziemy mogli obejrzeć więcej Joanny. Internauci wychwalają jednak sporo polskich wątków w serialu, między innymi podobno pojawia się muzyka Paktofoniki. Będziecie oglądać?

Joanna Kulig zagrała w amerykańskim serialu

Joanna Kulig w Cannes
East News

Jej postać zginęła po kilku minutach pierwszego odcinka 

Joanna Kulig w Cannes
East News

Zobacz także: Joanna Kulig na okładce nowego "Party"! Aktorka przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu

Więcej na temat Kulig
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37