Kinga Rusin wystąpi w Top Model
ONS

Nie tylko Rusin zabłyśnie w Top Model. Wystąpią też dwie inne gwiazdy

Kinga Rusin wystąpi w Top Model
ONS

Jesienią na antenę TVN powróci program "Top Model. Zostań modelką". Show od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, sprawiając, że pojawiające się w nim dziewczyny mają szansę na realną karierę w modelingu. W czwartej odsłonie zmieniono regulamin, który do rywalizacji dopuszcza także mężczyzn. Przewodnicząca jury, Joanna Krupa zdradziła czego możemy się od nich spodziewać. Przypomnijmy: Krupa odsłania kulisy nowej edycji "Top Model". Na castingu pojawił się...

Edycja wzbogacona o nowy regulamin przyniesie także nowe twarze - jedną z nich będzie Kinga Rusin. Dziennikarka TVN otrzymała dość nietypowe zadanie jeśli chodzi o współpracę z modelkami. (zobacz: Kinga Rusin w "Top Model". Dostała poważne zadanie). Na tym jednak lista się nie zamyka - w programie pojawi się znana z poprzednich odsłon Zuzanna Bijoch oraz blogerka modowa Jessica Mercedes.

Każda z nich pochwaliła się na Instagramie zdjęciami zza kulis nagrywania jednego z odcinków. Bijoch z pewnością będzie doradzała jurorom i pomoże im wybrać najlepszą modelkę, ale jakie zadanie czeka Jessikę? O tym przekonamy się najwcześniej we wrześniu.

Zobacz: Jessica szaleje w Barcelonie. Zaprosiła ją tam lokalna celebrytka 

Gwiazdy na castingu "Top Model":

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11