Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
"19 +"
x-news.pl
Newsy

Zmiany w emisji programów „Szkoła”, „19+” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Widzowie będą zaskoczeni!

Zmiany w emisji programów „Szkoła”, „19+” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Widzowie będą zaskoczeni!

Wiosenna ramówka dla fanów „Szkoły”, „19+” oraz „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może być sporym zaskoczeniem. Już w lutym na antenie pojawią się nowe odcinki programów, ale będzie je można zobaczyć wyłącznie na antenie TVN7! Zmienią się też godziny emisji i pojawi się wiele nowości. Zobaczcie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga o szczegółach operacji plastycznej! "Ten zabieg był dla mnie bardzo ważny"

Nowe godziny emisji serialu "Szkoła", "19+"!

Na antenie TVN 7 już 24 lutego wystartuje nowa ramówka. Zobaczymy nowe odcinki uwielbianych przez młodych widzów seriali  "Szkoła" i "19+", które znikną z TVN i będzie można zobaczyć je jedynie w Siódemce. O 18.00 widzowie obejrzą "Szkołę", a o 19.00 "19+".

Na antenie TVN 7 wrócił też kolejny sezon serialu  „Zakochani po uszy”. To już 3. sezon hitu "Siódemki", od 28 lutego na antenie pojawi się również 4. sezon programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

„Hotel Paradise” z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej!

W wiosennej ramówce pojawią się też nowości. Chodzi oczywiście o nowy format „Hotel Paradise”, który będzie można obejrzeć codziennie o godzinie 20.00. W polskiej edycji prowadzącą została uczestniczka „Top Model” – Klaudia El Dursi, która najwyraźniej wyrasta na nową gwiazdę stacji. 

Siódemka w 2020 roku będzie jeszcze bardziej wyrazista i pełna emocji. Cały czas na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego widza - dlatego na wiosnę przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ramówkę. W ofercie programowej znajdą się zarówno własne produkcje rozrywkowe, jak i świetny kontent filmowy oraz serialowy - mówi Kasia Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ślub od pierwszego wejrzenia

 

Klaudia El Dursi pozuje w basenie
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ślub od pierwszego
materiały prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" powraca! 9 sezon rozpocznie się już niebawem.
"Ślub od pierwszego wejrzenia" powraca! 9 sezon rozpocznie się już niebawem.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'ba0wOw9jZ2nKF6jfi0K0KOW0zSZRZYOOC8lyJq1DjRn.T7', 'saohpqhskq', 'dnpdlgzbgzjbmpdtnqtsoubwznmq']); Czy warto brać ślub w ciemno? Czy pary skojarzone przez ekspertów mają szansę stworzyć szczęśliwe i stabilne związki? O tym wszystkim przekonamy się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowa edycja już w pierwszej połowie października! "Ślub od pierwszego wejrzenia" — nowa edycja W dziewiątym sezonie amerykańskiej wersji programu udajemy się do Charlotte w Karolinie Północnej, gdzie zespół ekspertów ma za zadanie skojarzyć cztery pary. Bohaterowie programu zawierają legalny ślub z nieznajomym, których pierwszy raz widzą dopiero przy ołtarzu. Podczas eksperymentu czuwają nad nimi eksperci. Po sześciu tygodniach mieszkania razem każdy z nich musi zdecydować, czy chce pozostać w związku małżeńskim.  Eksperymentalny program „Ślub od pierwszego wejrzenia” to jeden z najbardziej popularnych programów reality-show na świecie. Co ciekawe, Producent wykonawczy, Chris Coelan , zaangażował się w tę produkcję, ponieważ spotkał się z własną żoną na randce w ciemno i wierzy w miłość pierwszego wejrzenia. Czy to nie romantyczne? Ludzie, którzy zgodzą się wziąć udział w programie, zarabiają na tym bardzo mało. Według Coelana twórcy programu nie chcą, żeby robili to dla pieniędzy- interesuje go społeczny eksperyment i prawdziwe doświadczenie. Dotyczy to nie tylko telewizji. Po ślubie producenci każą małżonkom podpisać swoje akty małżeńskie bezpośrednio na miejscu, w którym odbywa się ceremonia. Pary mają sześć tygodni na decyzję, czy chcą rozwodu. Jeśli zdecydują, że tak zrobią,...

BrzydUla i Hotel Paradise łączą siły
mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise" i "BrzydUla" łączą siły na Sylwestrze TVN 7! Znamy szczegóły 
Która stacja szykuje Sylwestra? Także TVN 7 z gwiazdami "Hotelu Paradise" i "BrzydUli"!

Sylwester w tym roku będzie wyglądał zupełnie inaczej! W związku z pandemią koronawirusa rząd zaleca pozostanie w domach, nie przemieszczanie się, spotkania w kameralny gronie. Wszyscy, którzy chcą go spędzić pod kocem przed telewizorem (co jest, umówmy się, bardzo miłe) mają w czym wybierać - każda ze stacji szykuje wyjątkowy wieczór z koncertami bądź filmami! A jeśli jesteście fanami "Hotelu Paradise" oraz "BrzydUli" ze świetną propozycją wychodzi TVN 7! Poznajcie szczegóły! Sylwester z gwiazdami "Hotelu Paradise" i "BrzydUli" Sylwestra w TVN 7 widzowie będą mogli spędzić w towarzystwie znanych i lubianych gwiazd Siódemki, słuchając występów z dotychczasowych, sylwestrowych koncertów TVN. Gwiazdy „Brzyduli”, „Zakochanych po uszy”, „19” oraz uczestnicy „Hotelu Paradise” z Panem Lektorem i Klaudią El Dursi na czele, podsumują mijający rok, powspominają najlepsze momenty ostatnich 12 miesięcy, porozmawiają o noworocznych postanowieniach i złożą życzenia widzom Siódemki. Nie zabraknie także wróżb na nadchodzący rok od Wróża Macieja! Kto się pojawi?  „Hotel Paradise” będą reprezentować m.in. Klaudia El Dursi, Pan Lektor, z pierwszej edycji Marietta, Viola czy Maciej, a z drugiej Magda, Ata czy Ania i Ivan. Z „BrzydUli” zobaczymy m.in. Julię Kamińską i Filipa Bobka, z „19+” Małgorzatę Heretyk i Ernesta Musiała, zaś z „Zakochanych po uszy” Michała Meyera i Kasię Grabowską. Emisja 31.12 od godziny 22:10 na antenie TVN 7!  Będziecie oglądać?  

Ślub od pierwszego wejrzenia
East News
Newsy
Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"? Jest decyzja TVN!
Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"? Jest decyzja TVN!

Koronawirus demoluje ramówki popularnych stacji telewizyjnych. Tydzień temu TVN informował o końcu emicji wielu popularnych programów i seriali. A niektóre - jak choćby "Ślub od pierwszego wejrzenia" - miały zostac przeniesione. Jednak, jak ustalił portal WirtualneMedia.pl, sytuacja jest dynamiczna... Co to oznacza dla widzów? Jak przypomina portal, TVN tydzień temu informował, że z końcem miesiąca zakończy emisję nowych odcinków programów, jak „Kuchenne rewolucje”, „Superwizjer”, „Milionerzy”, czy „Kuba Wojewódzki”, a także seriali, w tym „Kodu genetycznego”, „Chyłki - kasacja” i „Ukrytej prawdy”. Na główną antenę TVN miał za to trafić z TVN7 lubiany przez widzów format „Ślub od pierwszego wejrzenia". Zobacz także:   Czy przez koronawirusa serial "M jak miłość" zostanie zawieszony? Jest komentarz!  Gdzie oglądać „Ślub od pierwszego wejrzenia"? Okazuje się jednak, że stacja obserwuje nie tylko sytuację, ale i głosy widzów. TVN jednak nie zdejmie z anteny „Kodu genetycznego”, kolejne premierowe odcinki serialu bez zmian będzie można oglądać w poniedziałki o godz. 21.30. Z kolei premiery „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nadal będzie pokazywać Siódemka w dotychczasowym paśmie - czytamy na WirtualneMedia.pl. „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nadal będziemy więc oglądać w piątki o godz. 21. na TVN7. - Ogromna sympatia widzów do serialu przeważyła, dlatego postanowiliśmy nie przerywać jego emisji. Zmiany w tym paśmie zostały anulowane. „Ślub od pierwszego wejrzenia" pozostanie na antenie Siódemki - tłumaczy w portalu Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner