"19 +"
x-news.pl

Zmiany w emisji programów „Szkoła”, „19+” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Widzowie będą zaskoczeni!

"19 +"
x-news.pl

Wiosenna ramówka dla fanów „Szkoły”, „19+” oraz „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może być sporym zaskoczeniem. Już w lutym na antenie pojawią się nowe odcinki programów, ale będzie je można zobaczyć wyłącznie na antenie TVN7! Zmienią się też godziny emisji i pojawi się wiele nowości. Zobaczcie...

Nowe godziny emisji serialu "Szkoła", "19+"!

Na antenie TVN 7 już 24 lutego wystartuje nowa ramówka. Zobaczymy nowe odcinki uwielbianych przez młodych widzów seriali  "Szkoła" i "19+", które znikną z TVN i będzie można zobaczyć je jedynie w Siódemce. O 18.00 widzowie obejrzą "Szkołę", a o 19.00 "19+".

Na antenie TVN 7 wrócił też kolejny sezon serialu  „Zakochani po uszy”. To już 3. sezon hitu "Siódemki", od 28 lutego na antenie pojawi się również 4. sezon programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

„Hotel Paradise” z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej!

W wiosennej ramówce pojawią się też nowości. Chodzi oczywiście o nowy format „Hotel Paradise”, który będzie można obejrzeć codziennie o godzinie 20.00. W polskiej edycji prowadzącą została uczestniczka „Top Model” – Klaudia El Dursi, która najwyraźniej wyrasta na nową gwiazdę stacji. 

Siódemka w 2020 roku będzie jeszcze bardziej wyrazista i pełna emocji. Cały czas na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego widza - dlatego na wiosnę przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ramówkę. W ofercie programowej znajdą się zarówno własne produkcje rozrywkowe, jak i świetny kontent filmowy oraz serialowy - mówi Kasia Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ślub od pierwszego wejrzenia

 

Klaudia El Dursi pozuje w basenie
Instagram

 

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51