Książę Harry skandale
East News
1/5
Książę Harry skandale
East News

Już jutro 33-letni książę Harry i 36-letnia amerykańska rozwódka Meghan Markle wezmą ślub. Młodszy i bardziej niesforny z książąt Windsoru bardzo wydoroślał. Ale... Był czas, że to o młodszym synu księcia Karola mówiło się sporo z powodu jego „wybryków". Alkoholowe zabawy, nagie ekscesy, burzliwe rozstania, problemy z alkoholem czy zażywanie narkotyków - jest tego jeszcze więcej!

Pierwsze doniesienia o zachowaniu Harry'ego dotarły do prasy w 1999 r., w kurorcie Rock w Kornwalii Harry rzucał z okna w przechodzące dziewczyny butelkami z winem. Później na weselu koleżanki zjadł złotą rybkę z akwarium.

 

Jeden z pierwszych poważnych skandali z udziałem księcia Harry’ego, miał miejsce w 2002 roku. Jako 18-latek przyznał się tego, że spróbował marihuany oraz, że pije alkohol. Książę Karol nie miał wyjścia, dla przykładu wysłał młodszego syna do pobliskiego ośrodka odwykowego, aby wytłumaczyli mu jak poważne mogą być skutki uzależnienia.

 

Młodość ma swoje prawa i książę Harry często był widywany pijany w klubach.


Kolejny skandal z udziałem księcia miał miejsce w 2005 roku, kiedy to Harry przebrał się za nazistowskiego żołnierza. Dlaczego to zrobił? Sprawdźcie na kolejnej stronie galerii!

 

Zobacz: Wszystkie romanse księcia Harry'ego. Kochał modelki, kelnerki, a nawet... Pippę Middleton!

2/5
Książę Harry skandale
East News

Zdjęcie Harry'ego ze swastyką opublikował tabloid „The Sun”. Harry przebrał się tak na bal przebierańców w 2004 roku. Wybuchł skandal. Książę przeprosił, tłumacząc, że był to tylko żart. Harry opublikował oświadczenie, w którym stwierdził:

To był kiepski wybór, jeśli chodzi o kostium i przepraszam za to. Bardzo mi przykro, jeśli obraziłem kogoś lub postawiłem przez to w trudnym położeniu.

Ale niesmak pozostał, a Harry uczestniczył w kolejnych skandalach.

3/5
Książę Harry skandale

 

Na imprezach Harry'emu puszczały hamulce, czeto półnagi bawił się w towarzystwie roznegliżowanych prostytutek. Narkotyki, dziwne zabawy i alkoholowe ekscesy. Sprawę pogarszały pogłoski, że brytyjska rodzina królewska miała wypłacać pieniądze kolegom za milczenie, aby nie zdradzali pikantnych szczegółów takich libacji.

4/5
Książę Harry skandale

W sierpniu 2012 roku zdjęcia nagiego Harry'ego, który grał w rozbieranego bilarda w Las Vegas, wyciekły do internetu. Na środku hotelowego pokoju rozebrany Harry stał z przytuloną do niego nagą kobietą, zasłaniając genitalia dłońmi. Był wtedy na wojskowej przepustce.

Harry dostał reprymendę, a jednostka wojskowa, w której służył, poinformowała, że przeznaczy część żołdu na cele charytatywne, czyli około 1450 funtów. Kara? Rzuciła go wtedy dziewczyna, modelka Cressida Bonas.

Harry skomentował skandal dopiero 5 miesięcy później, gdy wrócił z Afganistanu.

- To był prawdopodobnie klasyczny przykład na to, że czasami zachowuję się za bardzo jak żołnierz, a za mało jak książę. Zawiodłem siebie, zawiodłem swoją rodzinę i innych ludzi. Ale koniec końców, to była prywatna sytuacja i powinien być pewien zakres prywatności, którego mogę oczekiwać. Myślę, że sposób w jaki zostałem potraktowany przez media jest nie do zaakceptowania.

Co na to Brytyjczycy? Uznali, że Harry padł ofiarą sextingu i na Facebooku powstał jego fanklub. Półtora tysiąca osób opublikowało swoje zdjęcia nago, salutując na cześć nagiego księcia.

5/5
Książę Harry skandale

Po drodze były jeszcze drobniejsze wybryki, jak zaliczenie prac plastycznych, które zrobił ktoś inny za niego w szkole Eton College. Harry nazwał też kiedyś kolegę z wojska per „Paki”, uznano to za rasistowskie sformułowanie na Pakistańczyka.

Jednak książę Harry jest lubiany z powodu swojego naturalnego sposobu bycia, skłonności do wybryków i luzu. Teraz jest już piąty w kolejce do tronu i raczej "nie grozi" mu to, że zostanie królem. Mówi się, że jest ulubionym wnukiem Elżbiety II. A to, że Harry mógł zawsze sobie na więcej pozwolić, wiedział od dzieciństwa. Kiedy zwrócono mu uwagę, że źle się zachowuje w drodze do szkoły, powiedział wtedy, że William zostanie królem, nie on.

Podobnie było kiedy dorastał.

Susannah Harvey wspominała, jak kiedyś wyrwała się z księciem na romantycznych spacer. Kiedy się całowali, dziewczyna zapytała czy nie będą go szukać ochroniarze.

– Ja jestem ten nieważny. Pilnują Williama – powiedział Harry.

Przez lata Harry słuchał też plotek o tym, że jego ojcem nie jest książę Karol, tylko James Hewitt, kochanek księżnej Diany i jej ochroniarz.

To wszystko mogło wpłynąć, na to, że intensywniej przeżywał okres buntu. Jednak wygląda na to, że to już koniec i książę Harry rozpoczyna nowy rozdział - przykładnego członka rodziny, która zaraz pewnie się powiększy. PS. I na to szczerze liczymy! ;)