Marta Manowska, Sanatorium miłości, finał
Instagram

Marta Manowska na planie "Sanatorium miłości". "Bywa rozrywkowo!"

Marta Manowska, Sanatorium miłości, finał
Instagram

Marta Manowska obecnie prowadzi w TVP1 program "Rolnik szuka żony", ale nie zwalnia tempa i okazuje się, że przygotowuje się już do kolejnego sezonu "Sanatorium miłości". Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z planu, z którego wynika, że w programie będzie... rozrywkowo. Czy to oznacza, że uczestnicy zamiast miłości postawią na dobrą zabawę? Zobaczcie...

Marta Manowska o nowym sezonie "Sanatorium miłości"

Prowadząca "Sanatorium miłości" jakiś czas temu zdradziła Party.pl, że nowa edycja programu będzie wyjątkowa, a ilość zgłoszeń, które przyszły jest zaskakująca. Teraz gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu z imprezowymi akcesoriami i napisała:

W @sanatorium_milosci_tvp bywa rozrywkowo! Dziś sobota, ale my się nie zatrzymujemy!  - czytamy na profilu Marty Manowskiej. 

Marta Manowska Sanatorium miłości
Instagram

Jaka będzie nowa edycja "Sanatorium miłości"?

Wszystko wskazuje na to, że nowa edycja będzie bardzo emocjonująca. Nowy sezon pojawi się podobnie jak w zeszłym roku w obecnej ramówce i prawdopodobnie już zimą zobaczymy losy kolejnych kuracjuszy, szukających miłości. Listów było naprawdę dużo, a produkcja stara się, aby nie przeoczyć żadnego zgłoszenia od osoby, dla której ten program jest szansą na miłość. 

Będziecie oglądać?

 

Marta Manowska w pierwszej edycji "Sanatorium miłości"

ONS.pl

 

 

 

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10