Roksana Węgiel w białym swetrze
AKPA

Roksana Węgiel rozpoczęła rok szkolny w asyście policji! Potrzebowała ochrony?

Roksana Węgiel w białym swetrze
AKPA

Roksana Węgiel niedawno skończyła szkołę podstawową i zapowiedziała, że zamierza dalej się uczyć w liceum. Artystka pojawiła się na rozpoczęciu roku szkolnego i co zaskakujące – towarzyszyli jej policjanci! Czy wokalistka potrzebowała ochrony?

Zobaczcie, co się dział w szkole.

Roksana Węgiel razem z policją zaczęła rok szkolny!

Roksana Węgiel często bierze udział w ważnych projektach. Tym razem postanowiła wesprzeć akcję „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach tej inicjatywy gwiazda pojawiła się w towarzystwie policji na rozpoczęciu roku szkolnego w Sosnowcu. Jej zdjęcia w asyście policji wywołały w sieci spore zamieszanie, ale spokojnie, Roksana Węgiel nie potrzebowała ochrony!

Artystka, wykorzystała swoją popularność w słusznej sprawie i pokazywała, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Co więcej gwiazda zwróciła też uwagę na zagrożenia, jakie niesie ze sobą korzystanie ze smartfonów podczas przechodzenia przez pasy.

Roksana Węgiel
East News

Jak na akcję z udziałem Roksany Węgiel zareagowali uczniowie?

Wizyta gwiazdy spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem uczniów, którzy z przyjemnością robili sobie z nią selfie. Fanki Roksany są zachwycone tym wydarzenie i faktem, że piosenkarka tak chętnie bierze udział w tego typu akcjach, które mają na celu promowanie bezpieczeństwa wśród uczniów.

Brawo!!👏

Taak❤️❤️

Podobają Wam się takie akcje z gwiazdami? Zobaczcie zdjęcia Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel z policją
East News

Roksana Węgiel
East News

 

Więcej na temat Roksana Węgiel
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08