Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Radek Majdan
EastNews
Newsy

Majdan broni Jarosława B.! "Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba oskarżona traci prawo obrony"

Majdan broni Jarosława B.! "Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba oskarżona traci prawo obrony"

Wtorkowe zatrzymanie Jarosława B. wstrząsnęło opinią publiczną! Były piłkarz i partner Anny Przybylskiej został oskarżony o gwałt, który miał mieć miejsce kilka dni temu. Gwiazdy i internauci wciąż nie wierzą, że sportowiec mógł dopuścić się tak brutalnego czynu. W rozmowie z "Faktem" Radosław Majdan wyznał, że nie wierzy w winę kolegi. Co jeszcze powiedział?

Małgorzata Rozenek zakończyła wakacje w kamperze. Przypominamy najśmieszniejsze momenty

Radek Majdan broni Jarosława B. 

Jarosław B. jest podejrzany o gwałt na 28-letniej kobiecie. Wiadomo już, że ofiara i sportowiec znali się. 28-latka miała przyjść do byłego partnera Ani Przybylskiej w nocy z piątku na sobotę do jednego z hoteli. Jak informuje WP kobieta zeznała, że mogła być odurzona przez Jarosława B. Po incydencie kobieta potrzebowała pomocy medycznej. Obecnie jest pod opieką rodziny i psychologa. Jej stan ma być fatalny.

Zobacz także: Natalia Siwiec przyjaźni się z Jarosławem B. Jak skomentowała zatrzymanie piłkarza? 

Zatrzymanie sportowca skomentował jego kolega z boiska, Radosław Majdan. Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan tak samo jak m.in. Natalia Siwiec czy Zbigniew Boniek nie wierzy w oskarżenia. 

Sprawa jest bardzo poważna i osądzanie Jarka na tym etapie sprawy jest bardzo niesprawiedliwe. Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba o to oskarżona w świetle opinii publicznej trochę traci prawo głosu i obrony – powiedział "Faktowi" Radosław. 

Dodał, że z Jarosławem B. znają się kilka lat. Sportowiec nigdy nie przejawiał żadnej agresji, jak i z chęcią udzielał się akcjach charytatywnych. 

Nigdy nie chciał zniszczyć drugiego człowieka. Nie wierzę, że takiego czynu mógł się dopuścić człowiek, który jest ojcem trójki dzieci, które wychowuje po śmierci żony. Ktoś kto przeżył taką tragedię i ma świadomość odpowiedzialności za swoje dzieci, nie robi takich rzeczy dla chwili przyjemności - wyznał w rozmowie z tabloidem.

Doniesień o zatrzymaniu na razie nie komentuje prokuratura. Jarosław B. nie został jeszcze przesłuchany. 

Oskarżenia kierowane przeciwko niemu nie są oparte na prawdzie. Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że sprawa jest bardzo podobna do tej, która dotyczyła piłkarzy Leicester City -  powiedziała mecenas Jędraszko, pełnomocniczka Jarosława B. w rozmowie z "Faktem".

Jarosław B. i Radek Majdan
EastNews

Jarosław B. nie został jeszcze przesłuchany 

Jarosław B. zatrzymany

 

Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska na premierze w kinie
ONS.pl
Newsy
O samotności, wychowywaniu dzieci i stracie ukochanej - zobacz, co zdradził ostatnio Jarosław Bieniuk!
O samotności, wychowywaniu dzieci i stracie ukochanej - zobacz, co zdradził ostatnio Jarosław Bieniuk!

Jarosław Bieniuk po raz pierwszy udzielił wywiadu, w którym tak otwarcie opowiedział o swoim życiu po śmierci Ani Przybylskiej . Były piłkarz stracił ukochaną trzy lata temu, gdy 5 października 2014 roku aktorka przegrała walkę z chorobą nowotworową. W najnowszym wywiadzie dla portalu WeMen, Bieniuk zdradził, że po śmierci Ani potrzebował pomocy specjalistów. Korzystałem z pomocy psychologów. Nadal to robię. Ale to pomoc tylko na zasadzie rozmowy. Podczas spotkania nawet z najlepszym psychologiem na świecie też nie uzyskasz odpowiedzi na pytanie „dlaczego tak się stało?”. Na terapii możesz sobie pomóc poznając mechanizmy myślenia, które w traumatycznych sytuacjach zwykle się pojawiają. Kiedy jesteś ich świadom, wiesz jak się bronić, żeby nie wejść w ślepy zaułek. Tylko tyle możesz dla siebie zrobić - wyznał Jarosław Bieniuk w wywiadzie. Bieniuk opowiedział też o swoich dzieciach, walce z paparazzi i swoim związku z Martyną Gliwińską. Zobaczcie wideo! ZOBACZ:  Nowa partnerka Jarosława Bieniuka wspomina Anię Przybylską w dniu jej śmierci: "Zawsze mi obca, a jednak bliska"   Jarosław Bieniuk opowiedział o tym, jak sobie radzi po śmierci Ani Przybylskiej  

Natalia Siwiec
Eastnews
Newsy
Natalia Siwiec broni Jarosława B." Znając kulisy tej sprawy nie ma szansy, by zrobił cokolwiek tej kobiecie"
Natalia Siwiec broni Jarosława B." Znając kulisy tej sprawy nie ma szansy, by zrobił cokolwiek tej kobiecie"

Natalia Siwiec po raz drugi zabrała głos w sprawie zatrzymania swojego kolegi Jarosława B. Były piłkarz i partner Anny Przybylskiej we wtorek został oskarżony o gwałt! Czy sporowiec mógł dopuścić się tego czynu? Modelka na swoim Instagramie wyznała, że zna kulisy tej sprawy i nie wierzy w szokujące doniesienia.  Natalia Siwiec broni Jarosława B.  We wtorek po południu Jarosław B. został zatrzymany przez policję. Sportowiec jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Oskarża go 28-letnia znajoma, która spędziła z nim noc z piątku na sobotę w sopockim hotelu. Informacje potwierdziła Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, jednak nie ujawniła żadnych szczegółów sprawy.  Zobacz także:  Nowe informacje w sprawie Jarosława B.! Co miała zeznać 28-latka? W obronie byłego partnera Anny Przybylskiej stanął Radosław Majdan, który w rozmowie z "Faktem" powiedział, że nie wierzy w doniesienia. Na swoim Instagramie do sprawy odniosła się również Natalia Siwiec, która od lat przyjaźni się z Jarosławem B. Gwiazda napisała, że ostatnie informacje są dla niej "chorym absurdem". Nie wierzy, że jej przyjaciel nagle zmienił się o 180 stopni i popełnił brutalny czyn. Nie ma takiej opcji. Nie staje murem za bliskim człowiekiem bo tak należy - NIE!!!!!! Jestem ostatnią osobą na tej planecie, która broniłaby faceta w takiej sytuacji. Stoję i zawsze będę stała murem za kobietami! Powinny bronić swojego dobrego imienia, ale tylko wtedy, gdy to co mówią jest prawdą. Nigdy z innych powodów, a tym bardziej materialnych. Znając kulisy tej sprawy i samego Jarka jestem pewna, że nie ma najmniejszej szansy, by zrobił on cokolwiek kobiecie, która by tego nie chciała! Gdyby istniał choć procent szansy, że zarzucany mu czyn jest...

Jarosław Bieniuk w studiu telewizyjnym
East News
Newsy
Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu! Jakie zarzuty mu postawiono?
Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu! Jakie zarzuty mu postawiono?

Po ponad dobie od zatrzymania Jarosław Bieniuk (sam w oświadczeniu poprosił, by podawać jego pełne imię i nazwisko)  wyszedł z aresztu ! Były partner Anny Przybylskiej został oskarżony o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Oskarżyła go jego 28-letnia znajoma. Były piłkarz wyszedł na wolność w środę po godzinie 23. Czy usłyszał jakieś zarzuty? Jarosław Bieniuk wyszedł na wolność  Od niespełna dwóch dni oczy mediów i fanów są zwrócone ku Jarosławowi Bieniukowi. Były piłkarz zgłosił się we wtorek do Prokuratury w Trójmieście. Początkowo media informowały, że chodzi o brutalny gwałt na swojej znajomej w nocy z piątku na sobotę w jednym z sopockich hoteli.  Zobacz także:  Majdan broni Jarosława B.! "Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba oskarżona traci prawo obrony"  Jak informuje WP Kobieta Jarosław Bieniuk po godzinie 23 opuścił areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 20 tys. złotych . Prokuratura postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Został objęty dozorem policyjnym, a także ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Jarosław B. został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Zostały mu postawione dwa zarzuty z art. 58 ustęp 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – powiedział Mariusz Duszyński, prokurator okręgowy z Gdańska dla WP Kobieta.  W obronie sportowca stanęli m.in. Radek Majdan, Natalia Siwiec czy Zbigniew Boniek. Przyjaciele od samego początku nie wierzyli, że były partner Przybylskiej mógł dopuścić się takiego czynu. 28-latka, która oskarżyła Jarosława Bieniuka. przebywa obecnie pod opieką bliskich i psychologa. Kobieta ma być w bardzo złym stanie psychicznym.  Jarosław...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner