Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Przemek Kossakowski diametralnie zmienił wygląd. Martyna Wojciechowska: "To inny facet, a nie mój Koska"

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Przemysław Kossakowski na swoim Instagramie zaskoczył nowy wizerunkiem. Prezenter TTV wyraźnie schudł i zgolił brodę. Jego nowy wygląd zaskoczył nie tylko fanów, ale również Martynę Wojciechowską, partnerkę dziennikarza. Co sądzi o tej zmianie?

Przemek Kossakowski zgolił brodę. Co na to Martyna?

Przemek Kossakowski w nowym wpisie na Instagramie zachęca fanów do oglądania show Kasi Bosackiej na TTV związanego z koronawirusem. Jednak to nie treść posta przykuwa uwagę, a wygląd podróżnika, który wyraźnie schudł i pozbył się zarostu. Sam o sobie napisał:

Nie wiem kto jest na opublikowanym zdjęciu ale ma na sobie moją koszulę.

Jak na zmiany zareagowała sama Martyna Wojciechowska?

toż to inny facet, a nie mój Koska - śmieje się gwiazda TVN!

"Koska" - podoba nam się!

Zobacz także: Jak Przemek Kossakowski zmienił się pod wpływem Martyny Wojciechowskiej? Niezwykły wywiad!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Każdy z nas powoli staje się w tej dziedzinie ekspertem z tym, że nie do końca wiadomo czy to czego jesteśmy w swojej eksperckości pewni, jest też przy okazji prawdą. A było by miło w tym temacie nie popełniać błędów, prawda? Telewizja TTV postanowiła wyjść naprzeciw tym rozterkom i tak, dziś o godzinie 18.05, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu ,,DeFacto Bosacka. Raport”. W programie tym Kasia Bosacka dokona niezbędnej informacyjnej syntezy, w wyniku której powinniśmy uzyskać klarowny ogląd sytuacji w której utknęliśmy. Będzie więc dawka wiedzy czym tak naprawdę jest koronawirus. Czego unikać a które zagrożenia są nie warte uwagi. Zaproszeni eksperci powiedzą nam co warto kupować na zapas i dlaczego nie jest to papier toaletowy. Wszystko to podane w zgrabnej nie zamęczającej człowieka formie, którą nawet ja jestem w stanie zrozumieć. Program będzie emitowany każdego dnia powszedniego, czyli codziennie, za wyjątkiem sobót i niedziel. DeFacto Bosacka. Raport. Już dziś. Godzina 18.05. Telewizja TTV. Polecam Ps. Nie wiem kto jest na opublikowanym zdjęciu ale ma na sobie moją koszulę.

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)

Z zarostem czy bez? W której wersji Przemek podoba się Wam bardziej?

Wywiad z Przemkiem Kossakowskim

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08