Paulina Smaszcz o Izabeli Janachowskiej
East News
Newsy

Paulina Smaszcz tłumaczy, dlaczego zaatakowała Izabelę Janachowską i Krzysztofa Jabłońskiego! 

Paulina Smaszcz nie chce milczeć w sprawie afery z Izabelą Janachowską: "Zaatakowała mnie i moje życie pierwsza". Przy okazji wymyśliła przezwisko dla jej męża.

To nie koniec. Paulina Smaszcz zdecydowała się na kolejny komentarz w sprawie konfliktu z Izabelą Janachowską i Krzysztofem Jabłońskim. Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" wyjaśniła, dlaczego tak ostro wypowiedziała się na temat prowadzącej "Tańca z Gwiazdami" oraz jej męża:

Pani Janachowska zaatakowała mnie i moje życie pierwsza - tłumaczy Smaszcz.

Ale to nie koniec!

Ewa Minge o związku Janachowskiej i Jabłońskiego: "Dziś Iza może zaprosić Krzysia na niezłe wakacje"

Smaszcz ostro o mężu Janachowskiej 

Od paru dni show-biznes żyje tylko jednym - medialną awanturą wywołaną przez Paulinę Smaszcz, która w gorzkich słowach oceniła Izabelę Janachowską oraz jej męża, Krzysztofa Jabłońskiego. A wszystko dlatego, że wcześniej Janachowska skomentowała wpisy Smaszcz dotyczące związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Izabela powiedziała wówczas:

Uważam, że jak ktoś jest szczęśliwy, to nikogo nie atakuje. W ogóle atakowanie jest słabe. Ja jestem osobą, która nigdy takich rzeczy nie robi, po prostu nie czuję, żeby to było fair. Już się rozstałeś, był rozwód, minął czas… Bez sensu jest wracać do sytuacji z przeszłości. Żyjmy tu i teraz i ewentualnie przyszłością i patrzmy do przodu, a nie za siebie. Było, minęło, dziękuję - mówiła Janachowska w rozmowie z pomponik.pl.

Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
AGENCJA SE/East News, TRICOLORS/East News

Te słowa bardzo dotknęły Smaszcz. Dziennikarka nie oszczędziła Janachowskiej w wywiadzie, następnie głos zabrali sama Izabela oraz jej mąż, Krzysztof Jabłoński, grożąc byłej żonie Kurzajewskiego sądem. Teraz Paulina mówi, skąd tak ostra reakcja:

Zarzucanie mi nienawiści do kobiet jest absolutnie niedorzeczne i pozbawione argumentów. Pani Janachowska zaatakowała mnie i moje życie pierwsza. Nie widzę, z jakiego powodu mam milczeć i jak ktoś opluwa moje życie udawać, że pada deszcz. Pięknym za nadobne - tłumaczy w rozmowie z Faktem.

Paulina Smaszcz nazwała męża Izabeli Janachowskiej tatą dziadkiem
VIPHOTO/East News

W dalszej części wypowiedzi Smaszcz uderza w męża Izabeli, Krzysztofa Jabłońskiego, który stanął w jej obronie:

Prawdy się nie boję. Wystawiła tatę-dziadka, żeby stanął w jej obronie dlatego, że brakuje jej argumentów. Jeśli pierwsza atakuje, to niech spodziewa się reakcji. Moi prawnicy również działają - przekonuje Paulina.

Sprawa skończy się w sądzie? Wszystko na to wskazuje.

Zobacz także: Maciej Kurzajewski reaguje na komentarze o Paulinie Smaszcz i Kasi Cichopek!

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
VIPHOTO/East News

Ewa Minge o małżeństwie Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego 2
VIPHOTO EAST NEWS
Newsy
Ewa Minge ujawnia prawdę o poprzednim małżeństwie Krzysztofa Jabłońskiego! 
Ewa Minge postanowiła zabrać głos w obliczu medialnego konfliktu Izabeli Janachowskiej i Pauliny Smaszcz. Po czyjej stronie stanęła? "Łatwiej jej, bo ma bogatego męża? Oczywiście"

We wtorek, 8 listopada, niespodziewanie wybuchła medialna afera na linii Paulina Smaszcz - Izabela Janachowska. Była żona Macieja Kurzajewskiego w podcaście Anny Zejdler "Porażka, czyli sukces" nie szczędziła gorzkich słów prowadzącej "Taniec z gwiazdami" w kontekście jej małżeństwa z Krzysztofem Jabłońskim. Izabela Janachowska nie pozostawiła tego bez odpowiedzi, a pod oświadczeniem tancerki opublikowanym na Instagramie, pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani, a także przyjaciele z branży ją wspierają. Swój komentarz zamieściła również Ewa Minge. Projektantka stanęła po stronie Izabeli Janachowskiej i jej męża! Ewa Minge o małżeństwie Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego: "Pozostają w symbiozie, kochają się i są szczęśliwi" W sieci wciąż jest gorąco po słowach Pauliny Smaszcz na temat małżeństwa Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego  - dziennikarka powiedziała o tancerce, że ta "wyszła za milionera, czyli strzeliła sobie z nim dzidziusia". Izabela Janachowska mocno odpowiedziała Paulinie Smaszcz , a w obronie prowadzącej "Tańca z gwiazdami" stanął również jej mąż. Teraz swój głos postanowiła zabrać również... Ewa Minge, która doskonale zna Krzysztofa Jabłońskiego. Projektantka stanęła po stronie milionera i jego żony. - Wypowiem się. Muszę, bo atak na Izę jest poniżej pasa. Krzysztofa (męża Izy) znałam zanim poznała go Iza. Znam poprzednią żonę Krzysztofa i gwarantuje, że nikt nikogo tam nie zdradził i nie porzucił . Ot, nie wyszło im i tyle tematu. Krzysztof poza byciem milionerem (i nie jest to chyba wada a dowód na siłę, inteligencje i umiejętność zadbania o siebie i swoje stado) jest fantastycznym człowiekiem. Iza nie jest utrzymanką, a zanim poznała Krzysztofa miała pozycje i własne osiągnięcia. Nie poprzestała na żonie...

Paulina Smaszcz odpowiada Izabeli Janachowskiej
East News
Newsy
Paulina Smaszcz pokazała środkowy palec Izabeli Janachowskiej: "Wiedziałaś za kim biegasz i że nie odpuścisz milionera"
Afera między Izabelą Janachowską a Pauliną Smaszcz nabiera rozpędu. Była żona Kurzajewskiego nie odpuszcza prowadzącej "Tańca z Gwiazdami": "Tak jak Ty potraktowałaś moje życie i mnie, ja potraktowałam Twoje"

Odpowiedź Izabeli Janachowskiej na mocne słowa Pauliny Smaszcz już po paru minutach doczekała się... kolejnej odpowiedzi! Była żona Macieja Kurzajewskiego nie tylko zdecydowała się na mocny komentarz, ale  również dość wulgarny gest pod adresem prowadzącej "Tańca z Gwiazdami". Jest naprawdę ostro, sami zobaczcie! Janachowska vs. Smaszcz - o co chodzi w tej aferze? Zacznijmy od początku - w podcaście Anny Zejdler Paulina Smaszcz postanowiła uderzyć w Izabelę Janachowską oraz jej życie prywatne, nawiązując do małżeństwa gwiazdy z Krzysztofem Jabłońskim. Byłą żonę Kurzajewskiego do ataku sprowokowały wcześniejsze wypowiedzi Izabeli, która w wywiadzie odniosła się do afery ze związkiem Macieja i Kasi Cichopek . Smaszcz uważa, że Izabela nie powinna zabierać głosu w tej sprawie: Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? - pytała Smaszcz. Janachowska dość szybko odpowiedziała Smaszcz. Była oburzona wpisem Pauliny.   Droga Paulino, po pierwsze chciałabym napisać Ci, że jest mi niezmiernie przykro, że postanowiłaś publicznie oczerniać i kłamać na mój temat rozsiewając ziarno, a wręcz sadząc wielkie drzewa z owocami pełnymi nienawiści.  Zacznę może od sprostowania kłamstw bo nie chciałabym aby ktokolwiek powtarzał na głos lub w głowie wierutne bzdury, kocopoły, a już przede wszystkim oszczerstwa i kłamstwa na temat mojego małżeństwa. Poznałam mojego męża jako singla. Nie jest to jedna z tych historii, w których mężczyzna poznaje młodą kobietę i płacze jej w rękaw jak to nieszczęśliwy jest w małżeństwie, które de facto, jest już martwe. Mój obecny mąż poznał mnie trzy lata po swoim rozwodzie. Myślę, że to wystarczająca karencja, która nie daje nikomu prawa do stwierdzenia, że...

Paulina Smaszcz w okularach, Katarzyna Cichopek z telefonem
Newsy
Katarzyna Cichopek zareagowała na ostrą wymianę zdań Pauliny Smaszcz z Izabelą Janachowską! 
Między Izabelą Janachowską a Pauliną Smaszcz rozpętała się prawdziwa wojna. Nie uwierzycie, co zrobiła Katarzyna Cichopek, gdy gwiazda Polsatu podsumowała byłą żonę Kurzajewskiego!

Katarzyna Cichopek zareagowała na list otwarty Izabeli Janachowskiej do Pauliny Smaszcz! Gwiazda Polsatu opublikowała na Instagramie stanowczy wpis, w którym odniosła się do wypowiedzi byłej żony Macieja Kurzajewskiego, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy gwiazd i internautów. Na komentarz Izabeli Janachowskiej bardzo wymownie zareagowała teraz Katarzyna Cichopek! Wymowna reakcja Katarzyny Cichopek na wpis Izabeli Janachowskiej Kilka tygodni temu Izabela Janachowska została poproszona o komentarz w sprawie zachowania Pauliny Smaszcz wobec Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Paulina Smaszcz ujawniła nowy związek dziennikarza, co wywołało prawdziwą burzę w sieci. Izabela Janachowska wyznała wówczas, że po rozstaniu najlepiej żyć tu i teraz i nie patrzeć na przeszłość. Teraz okazuje się, że komentarz gwiazdy Polsatu nie spodobał się Paulinie Smaszcz, która zaatakowała ją w jednym z wywiadów.  Izabela Janachowska odpowiedziała Paulinie Smaszcz publikując w sieci list otwarty, w którym m.in. cytowała wiadomości, jakie w przeszłości pisała do niej była żona Macieja Kurzajewskiego. (...) Rozumiem, że każdy na świat patrzy przez pryzmat własnych wartości i doświadczeń, ale zapewniam cię, że niektórzy pobierają się i starają o dziecko z miłości. Uwaga - może dla niektórych szok, ale z miłości. Miłość tak samo spotyka biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem jak dla ciebie bo po przypadkowym spotkaniu na ulicy napisalaś mi smsa: Iza, szukam faceta może Krzysiek ma fajnych kolegów?". Czyżbyś sama szukała miłości z kimś majętnym?- napisała Izabela Janachowska.  Zobacz także:   Paulina Smaszcz o Izabeli Janachowskiej: "Wychodzi za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia" Co ciekawe, na oświadczenie Izabeli Janachowskiej zareagowała...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik