Party Stories
Newsy

Paulina Krupińska o ślubie i dzieciach… „Wielu znajomych twierdzi, że ja nie mam dzieci”! Dlaczego?

Paulina Krupińska opowiedziała naszej dziennikarce o swoim ślubie. Piękna prowadząca Dzień Dobry TVN i jej mąż - lider grupy Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka - na ślub kościelny zdecydowali się dopiero przy drugim dziecku. Czy mieli z tego powodu kłopoty z księdzem?

Przy okazji zapytaliśmy ją do kogo są podobni Jędrek i Tosia. Odpowiedź może zaskakiwać. Była miss opowiedziała nam o nich ze szczegółami. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują drugą rocznicę ślubu. Pokazali nowe zdjęcia z wesela!

Para wzięła ślub dwa lata temu.

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka
instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Krupińska
East News
Newsy
Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

Paulina Krupińska jest mamą dwójki uroczych dzieci - Antosi i Jędrzeja. Modelka należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności i nie ujawnia wizerunku swoich pociech w mediach społecznościowych. Chociaż prowadząca "Dzień Dobry TVN" ma mnóstwo obowiązków zawodowych, to jednak rodzina jest dla niej zawsze na pierwszym miejscu. Zobacz także:   Będzie trzecie dziecko?! Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mówią wprost, kiedy! Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Pauliną Krupińską, która zdradziła nam, o jakim zawodzie marzy jej córeczka, Antosia! Wygląda na to, że dziewczynka poniekąd chce pójść w ślady mamy, ponieważ jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to z pewnością usłyszymy o niej w polskim show biznesie! Modelka zdradziła nam również, kto jest idolką jej córeczki.  Jak myślicie, kim chce zostać Antosia? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Paulina Krupińska
East News
Newsy
Gdzie tak naprawdę mieszka Paulina Krupińska? Góry czy stolica?

Paulinie Krupińskiej od kilku miesięcy doszły nowe obowiązki zawodowe - piękna miss została prowadzącą "Dzień dobry TVN" . Oczywiście nowa posada spowodowała, że gwiazda musi częściej przebywać w stolicy. Jak jednak wiadomo, gwiazda kocha góry i razem z rodziną uwielbia spędzać czas w Kościelisku.  Zobacz także:  Paulina Krupińska o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do telewizji. "Wykrakałam..." W okresie kwarantanny Paulina Krupińska razem z mężem i dziećmi przebywała właśnie w górach, a prowadząca "Dzień dobry TVN" przyjeżdżała jedynie na dyżury, które miała wyznaczone do pracy w programie. Jak zatem będzie teraz? Czy miss zdecyduje się na stały powrót do stolicy? A może jednak zdecyduje się na pozostanie w Kościelisku? Zobaczcie co na ten temat powiedziała nam Paulina Krupińska! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo powyżej.

Paulina Krupińska w trzeciej ciąży?
Newsy
Paulina Krupińska szczerze: „Wybaczałam zdrady w swoim życiu…”

Paulina Krupińska udzieliła nam szczerego wywiadu. Piękną prowadzącą „Dzień dobry TVN” zapytaliśmy m.in. o jej stosunek do zdrady. W każdym związku to wyjątkowo trudny temat.  Była miss jest teraz w szczęśliwym związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką, ale opowiedziała nam również o swoich wcześniejszych dośwadczeniach. Okazuje się, że nie zawsze było tak różowo jak dziś.  Zobaczcie, co Paulina opowiedziała naszej reporterce! Zobacz także:  Gdzie tak naprawdę mieszka Paulina Krupińska? Góry czy stolica? Paulina Krupińska od dwóch lat jest szczęśliwą żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner