East News

Nagi partner Lary Gessler pochwalił się ich nowym mieszkaniem! Co przyciąga większą uwagę? 

East News

Jak wiadomo Lara Gessler i Piotr Szeląg już niedługo zostaną rodzicami. W związku z tym, że ich rodzina lada chwila się powiększy, para postanowiła zmienić mieszkanie - z pewnością na większe. I wszystko wskazuje na to, że przyszli rodzice już się przeprowadzili! Partner Lary właśnie obwieścił to na Instagramie dodając naprawdę odważne zdjęcie. Na fotografii możemy podziwiać nie tylko nowy salon pary, ale także... nagiego Piotra Szeląga! Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Magda Gessler stanowczo oceniła nagą sesję ciążową Lary w centrum Warszawy

Partner Lary Gessler pokazał ich nowe mieszkanie. Do zdjęcia zapozował... nago! 

Pod koniec kwietnia media obiegła informacja, że córka Magdy Gessler jest w ciąży! Już niedługo znana restauratorka zostanie babcią, a Lara po raz pierwszy mamą. Życiowym partnerem Lary jest Piotr Szeląg, prawnik i właściciel jednej z warszawskich kancelarii. Zakochani po raz pierwszy pojawili się publicznie na Balu TVN w 2019 roku. Jak wyznał w jednym z wywiadów ukochany córki Magdy Gessler, najprawdopodobniej nigdy nie oświadczy się swojej partnerce, ani nie weźmie z nią ślubu, jednak nie ma żadnych wątpliwości, że Lara jest tą właściwą kobietą. 

I wygląda na to, że para snuje bardzo poważne wspólne plany na przyszłość! Lara i Piotr właśnie przeprowadzili się do nowego mieszkania o czym świadczy najnowsze zdjęcie partnera córki Magdy Gessler.

W eklektycznym nastroju. Stary bałagan w nowym porządku - napisał pod fotografią Piotr Szeląg.

Na zdjęciu widzimy kuchnie, która najwyraźniej jest połączona z salonem, a Piotr Szeląg zapozował do zdjęcia przy kuchennym stole kompletnie nago! Wygląda jednak na bardzo wyluzowanego. Pod postem pojawiły się komentarze, w których internauci podziwiają właśnie taki luz i podejście do życia partnera Lary Gessler.

- To się nazywa...luzik..😍😉

- Co za radosna twarz! 🌞

- Ale czaaad!!!! 😍

- Ha ha ha😂 😂 artystyczne bałłaganerro na najwyższym poziomie HA ha ha a pan cały happy 👍👍 i Tak trzymać ..A CO na to szefowa ???? - piszą fani. 

Zobaczcie zatem jak Piotr Szeląg zaprezentował swoje nowe gniazdko, które wije wspólnie z Larą Gessler! Podoba Wam się wnętrze? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W eklektycznym nastroju. Stary bałagan w nowym porządku. 📺 @lara_gessler

Post udostępniony przez Piotr Szeląg (@piotr.szelag)

Lara i Piotr lada moment po raz pierwszy zostaną rodzicami! Niedawno media obiegła informacja, że para spodziewa się dziewczynki! 

Lara Gessler z partnerem
East News

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05