Top Model na pokazie La Manii Osi Ugonoh na pokazie La Manii Marta Sędzicka na pokazie La Manii Ola Krysiak na pokazie La Manii Osi Ugonoh na pokazie La Manii w Soho Factory
Top Model na pokazie La Manii
ONS
Przyszedł też Adam Boguta i prawie wszyscy jurorzy
1/10
Top Model na pokazie La Manii
ONS

Wczoraj wieczorem w Soho Factory w Warszawie swoją kolekcję ubrań na wiosnę-lato 2015 pokazała marka La Mania. Na wybiegu kreacje zaprezentowały popularne polskie modelki, takie jak Kamila Szczawińska. Oprócz muzy Cavallego można było zobaczyć też aż trzy uczestniczki "Top Model". Dwie z czwartej edycji i jedną z trzeciej.

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie nowej kolekcji La Manii

Najważniejszą rolę odgrywała Osi Ugonoh, której obecność do ostatniej chwili stała pod znakiem zapytania ze względu na za dużą stopę. Ostatecznie udało się sprowadzić buty specjalnie dla niej. Oprócz zwyciężczyni ostatniego sezonu programu, pojawiła się także Marta Sędzicka. Dużą niespodzianką była natomiast obecność Aleksandry Krysiak, która w trzeciej edycji odpadła po nieudanej rozmowie z Anją Rubik.

Na publiczności modelki oklaskiwali jurorzy programu. W zasadzie poza Joanną Krupa pojawili się wszyscy - Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska i Michał Piróg.

Wszystkie dziewczyny po zejściu z wybiegu założyły wygodne stroje, ale tylko Osi odważyła się stanąć przed obiektywami fotoreporterów.

2/10
Osi Ugonoh na pokazie La Manii
3/10
Marta Sędzicka na pokazie La Manii
4/10
Ola Krysiak na pokazie La Manii
5/10
Osi Ugonoh na pokazie La Manii w Soho Factory
6/10
Marta Sędzicka, Adam Boguta i Osi Ugonoh na pokazie La Manii w Soho Factory
ONS
7/10
Joanna Horodyńska na pokazie La Manii 2014 w Soho Factory
8/10
Marcin Tyszka na pokazie La Manii w Soho Factory 2014
ONS
9/10
All-ONS_195923Joanna Przetakiewicz odbiera gratulacje po pokazie La Manii w Soho Factory5-DSC.jpg
10/10
Michał Piróg na pokazie La Manii 2014 w Soho Factory