Odchudzony Adam Kraśko na nagraniu świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"
Facebook
Newsy

Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" schudł 40 kilo! Widać różnicę? ZDJĘCIA

Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" schudł 40 kilo! Widać różnicę? ZDJĘCIA
Marta Manowska w czarnej kurtce
Screen w wywiadu
TV-Show
Marta Manowska zdradza kulisy 3. edycji Rolnik szuka żony! "To jest niewiarygodne" WIDEO
Marta Manowska zdradza kulisy 3. edycji Rolnik szuka żony! "To jest niewiarygodne" WIDEO

Jak Marta Manowska ocenia trzeci sezon i nowych rolników z Rolnik szuka żony ? Nagrywana jest właśnie trzecia edycja programu i teraz dostarczane są listy do rolników, którzy otrzymali ich najwięcej. Marta Manowska uważa, że to jest najfajniejszy czas i bardzo przeżywa każdy list, który czyta razem z uczestnikami. Skrycie wierzy, że jeszcze więcej uczestników znajdzie swoje ukochane! Mnóstwo historii, tym razem to dzieci zgłosiły swojego ojca do programu, to jest niewiarygodne. Jeśli syn mówi o ojcu:  Anioł nie człowiek, też chcę znaleźć dla niego szczęście, dom rodzinę. Niesamowite. Zaraz po premierze pakuję listy i jadę, by być z uczestnikami w tym ukochanym czasie. Gdy czytają słowa, których dawno nie mieli okazji przyjmować to jest sama radość. Ja zawsze jadąc z tymi kopertami myślę, że jeden list to jest jeden człowiek, który gdzieś żyje, gdzieś mieszka i ma jeden swój los. I myślę sobie, że może skrzyżuję z nim któregoś nowego bohatera - powiedziała Party.pl Marta Manowska. My już nie możemy się doczekać jesiennych odcinków Rolnik szuka żony , w których znowu rolnicy będą szukać prawdziwej miłości!  A Wy? Zobacz także: Rolnik szuka żony 3: Oto 8 rolników i 2 rolniczki, czyli kandydaci do programu! Kim są? ZDJĘCIA!   Marta Manowska niedawno zadebiutowała na deskach teatru Capitol.   Marta Manowska już rozwozi listy do rolników.

Agnieszka i Robert z Rolnik szuka żony będą mieli syna?
TV-Show
Agnieszka i Robert Filochowscy z Rolnik szuka żony 2 będą mieli syna czy córkę? Przyszła mama się zdradziła...
Ktoś się wygadał ;)

Agnieszka i Robert Filochowscy z Rolnik szuka żony 2 zostaną na początku przyszłego roku rodzicami. Para była gośćmi świątecznego odcinka i podzieliła się ta radosną wiadomością. A będzie to chłopak czy dziewczynka? Agnieszka użyła w programie słów, które mogą wskazywać na synka! Kiedy Marta Manowska zapytała, czy opowiedzą dziecku, jak mama z tatą się poznali, Agnieszka powiedziała, że: - Na pewno będzie zaskoczony jak się kiedyś dowie jak poznali się rodzice - stwierdziła na wizji Agnieszka. - W przedszkolu się pochwali - dodał Robert. i stwierdził,  że jeszcze się nie zastawiali jak Jemu powiedzą o swoim spotkaniu. Agnieszka i Grzegorz z Rolnik szuka żony będą mieli syna? Czyżby to wskazywało, że drugie rolnicze dziecko to też będzie synek?  Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony 2 , pochwalili się że niedawno zostali rodzicami synka Jasia.  Agnieszka i Robert z Rolnik szuka żony jest to para, która po udziale w show nie udziela się medialnie i do świątecznego odcinak nikt nie wiedział, że po ślubie, na początku kwietnia, postarali się szybko o dziecko. Sami mówili w programie, że może za rok lub dwa to się stanie, ale widać los przyśpieszył ich plany zostania rodzicami. Parze serdecznie gratulujemy!   Zobacz także:  Gotowanie, ubieranie choinki - tak będzie wyglądał świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"! ZDJĘCIA   Agnieszka i Robert Filochowscy wzięli ślub 2 kwietnia 2016 roku. To pierwsza para po programie, która zdecydowała się na ślub.   Agnieszka na nagraniu świątecznego odcinka miała już spory brzuszek.   Agnieszka i Robert spodziewają się dziecka, czy to będzie synek?

Monika z Rolnik szuka żony i jej chłopak Filip
Newsy
"Rozczarował mnie" - Monika z "Rolnik szuka żony 3" opowiedziała, jak poznała się ze swoim chłopakiem, Filipem!
Pasują do siebie?

Monika z Rolnik szuka żony 3 w świątecznym odcinku show w końcu przyznała, jak to się stało, że jest z Filipem. Mężczyzną, który napisał do niej list do programu, a jednak nie spotkali się na planie show.  Okazuje się, że rolniczka wybrała Filipa do programu, a on... nie przyjechał na nagrania!   Monika z Rolnik szuka żony Filip jak się poznali? Po liście zaprosiłam go do programu, ale byłam zła na niego, że nie przyjechał. Czekałam na niego i byłam rozczarowana że go nie zobaczyłam na balkonie. Po programie odezwał się, tylko że ja już nie chciałam z nim rozmawiać, bo byłam zła na niego. Ale koleżanka mnie namówiła – A co ci zależy. Spróbuj - powiedziała. I tak zaczęliśmy rozmawiać. Potem rozmawialiśmy codziennie i poszło - zdradziła Monika z Rolnik szuka żony 3 w świątecznym odcinku show. Zobacz:  Agnieszka i Szymon z "Rolnik szuka żony" są parą. Jak się poznali? "Na początku tak mnie wkurzyła!" A potem?   Monika w programie ostatecznie odrzuciła Tomka, który był najbliżej rolniczki. Nowy chłopak Moniki ma na imię Filip i zawodowo zajmuje się jeździectwem, czyli ma taką samą pasję jak Monika. Filip prowadził też stajnie, ale na nich nie zarabiał. Jego miłość do koni od razu spodobała się Monice oraz to, co napisał do niej w liście. Całkiem przypadkiem obejrzałem twój film wizytówkę i przyznam, że oczarowałaś mnie. Jesteś piękną i mądra z wielką pasją i ambicjami. Zgłaszam się do programu, aby móc cię poznać - zaczynał się list Filipa. Monia i Filip są przykładem na to, że przeznaczenia nie oszukasz :). Zobacz także:  Kolejna ciąża w "Rolnik szuka żony"? Agnieszka i Robert będą mieli dziecko? Fani są pewni! ZDJĘCIA   Monika z Rolnik szuka żony ma 33 lata i chciałaby już założyć rodzinę.   Monika z Rolnik szuka żony po...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner