Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Natalia Siwiec
Newsy

Natalia Siwiec przyjaźni się z Jarosławem B. Jak skomentowała zatrzymanie piłkarza?

Natalia Siwiec przyjaźni się z Jarosławem B. Jak skomentowała zatrzymanie piłkarza?

Wiadomość o zatrzymaniu Jarosława B. zaskoczyła chyba wszystkich. Mężczyzna, który do tej pory nie był kojarzony z żadnymi aferami i skandalami jest podejrzewany o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej. Według doniesień medialnych znajoma piłkarza twierdzi, że została zgwałcona w nocy z piątku na sobotę w jednym z luksusowych hoteli w Sopocie. Jarosław B. spędził noc w izbie zatrzymań, a dziś w Fakcie została opublikowana wypowiedź pełnomocniczki mężczyzny. Mecenas Olga Jądraszko zapewnia, że Jarosław B. jest niewinny. A jak całą sprawę komentuje przyjaciółka piłkarza, Natalia Siwiec? Modelka zdradziła, jak prywatnie zachowuje się piłkarz! 

Jaką mamą będzie Natalia Siwiec? Jaka jest jej córka? Zdradza... Jarosław Bieniuk!

Natalia Siwiec zdradza, jaki prywatnie jest Jarosław B. 

Natalia Siwiec i Jarosław B. przyjaźnią się już od wielu lat. Piłkarz już jakiś czas temu w rozmowie z Party.pl przyznał, że od lat zna się z modelką i jej mężem. 

Często razem spędzamy wakacje i się widujemy- mówił nam Jarosław B.  

Teraz Natalia Siwiec skomentowała głośne zatrzymanie Jarosława B. Modelka w rozmowie z Faktem przyznaje, że nie wierzy w jego winę. Jaki prywatnie jest piłkarz?

Jarek jest dobrze wychowany i szarmancki wobec kobiet. Wszystkie traktuje z szacunkiem. Zawsze miły, spokojny i opanowany. Nie wyobrażam sobie Jarka agresywnego w stosunku do kogokolwiek- zapewniła w rozmowie z Faktem. 

Jarosława B. broni również Zbigniew Boniek. Prezes PZPN na Twitterze napisał:

B. gwałciciel? Ja tego nie kupuje i w to nie wierzę. Takie jest moje zdanie” – napisał na Twitterze Zbigniew Boniek

W obronie piłkarza stanął również piłkarz Radosław Matusiak:

Jarek nie potrzebował nigdy i nie potrzebuje nikogo zniewalać sexualnie. Według mnie pani chce zaistnieć lub mści się za brak zainteresowania - napisał na Twitterze Radosław Matusiak.

Co sądzicie o zatrzymaniu Jarosława B.? Przypominamy, że adwokat poszkodowanej kobiety twierdzi, że jego klientka "została okrutnie zgwałcona i jest w fatalnym stanie psychicznym". Prokuratura do tej pory nie nie wydała oficjalnego oświadczenia w sprawie Jarosława B. 

Natalia Siwiec broni Jarosława B. 

Jarosław B. zatrzymany

 

Natalia Siwiec Stefano Terrazzino
East News
Newsy
Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino w ekranizacji hitowej powieści erotycznej? Posłuchajcie co zdradziła nam Blanka Lipińska!
Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino w ekranizacji hitowej powieści erotycznej? Posłuchajcie co zdradziła nam Blanka Lipińska!

  Kto powinien zagrać w ekranizacji bestsellerowych książek Blanki Lipińskiej „365 dni” i „Ten dzień” ( zobacz pikantne fragmenty! )?. Ich główny bohater jest Włochem, więc może pasowałby tu znany świetnie polskim widzom, roztańczony Włoch Stefano Terrazzino ?  Co sądzi o nim autorka hitowych książek, porównywanych za sprawą odważnego podejścia do erotyki do serii książek o Greyu? Jak wyznała przed kamerą Party.pl ma kandydatkę do głównej roli kobiecej… Domyślacie się kogo? Zobaczcie nasze wideo!   Stefano Terrazzino mógłby znaleźć się w obsadzie filmu?   Książki Blanki są bestsellerami:   A oto i sama autorka:

Radek Majdan
EastNews
Newsy
Majdan broni Jarosława B.! "Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba oskarżona traci prawo obrony"
Majdan broni Jarosława B.! "Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba oskarżona traci prawo obrony"

Wtorkowe zatrzymanie Jarosława B . wstrząsnęło opinią publiczną! Były piłkarz i partner Anny Przybylskiej został oskarżony o gwałt, który miał mieć miejsce kilka dni temu. Gwiazdy i internauci wciąż nie wierzą, że sportowiec mógł dopuścić się tak brutalnego czynu. W rozmowie z "Faktem" Radosław Majdan wyznał, że nie wierzy w winę kolegi. Co jeszcze powiedział? Radek Majdan broni Jarosława B.  Jarosław B. jest podejrzany o gwałt na 28-letniej kobiecie. Wiadomo już, że ofiara i sportowiec znali się. 28-latka miała przyjść do byłego partnera Ani Przybylskiej w nocy z piątku na sobotę do jednego z hoteli. Jak informuje WP kobieta zeznała, że mogła być odurzona przez Jarosława B. Po incydencie kobieta potrzebowała pomocy medycznej. Obecnie jest pod opieką rodziny i psychologa. Jej stan ma być fatalny. Zobacz także:   Natalia Siwiec przyjaźni się z Jarosławem B. Jak skomentowała zatrzymanie piłkarza?  Zatrzymanie sportowca skomentował jego kolega z boiska, Radosław Majdan. Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan tak samo jak m.in. Natalia Siwiec czy Zbigniew Boniek nie wierzy w oskarżenia.  Sprawa jest bardzo poważna i osądzanie Jarka na tym etapie sprawy jest bardzo niesprawiedliwe. Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba o to oskarżona w świetle opinii publicznej trochę traci prawo głosu i obrony – powiedział "Faktowi" Radosław.  Dodał, że z Jarosławem B. znają się kilka lat. Sportowiec nigdy nie przejawiał żadnej agresji, jak i z chęcią udzielał się akcjach charytatywnych.  Nigdy nie chciał zniszczyć drugiego człowieka. Nie wierzę, że takiego czynu mógł się dopuścić człowiek, który jest ojcem trójki dzieci, które wychowuje po śmierci żony. Ktoś kto przeżył taką tragedię i ma świadomość...

Jarosław B. piksele
Instagram
Newsy
Zatrzymany piłkarz Jarosław B. noc spędzi w izbie zatrzymań. Jest komentarz pełnomocnika poszkodowanej kobiety!
Zatrzymany piłkarz Jarosław B. noc spędzi w izbie zatrzymań. Jest komentarz pełnomocnika poszkodowanej kobiety!

Były piłkarz Jarosław B ., jak podało radio RMF FM, we wtorek w Sopocie został zatrzymany. Mężczyzna jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Prokuratura do tej pory nie podaje oficjalnie żadnych szczegółów związanych z tą sprawą. Doniesień o zatrzymaniu do tej pory nie skomentował klub sportowy Lechii Gdańsk. Jak nieoficjalnie ustalił dziennikarz RMF we wtorek piłkarz stawił się w prokuraturze, aby złożyć wyjaśnienia i został zatrzymany! Dlaczego doszło do zatrzymania Jarosława B.? Według ustaleń dziennikarzy radia zatrzymanie dotyczy zajścia w jednym z hoteli w Sopocie. Kobieta, która miała się spotkać tam z piłkarzem złożyła doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w tej sprawie zabezpieczono już dowody. Jednym z nich jest zapis nagrania z monitoringu, który znajduje się w hotelu.  Głos w sprawie zabrał pełnomocnik kobiety oskarżającej Jarosława B.? Dziennikarz RMF FM dotarli do pełnomocnika poszkodowanej dwudziestolatki. Mężczyzna przyznał, że jego klienta złożyła już wyjaśnienia przed sądem w obecności psychologa i przeszła badania lekarskie. Moja klientka jest w fatalnej kondycji psychicznej oraz fizycznej. Cały czas jest pod opieką osób bliskich i psychologa. Sąd w dniu wczorajszym przesłuchał pokrzywdzoną w obecności prokuratora i biegłego. Nie mam wiedzy, aby biegły miał zastrzeżenia do wiarygodności złożonych zeznań, jednak samo zatrzymanie sprawcy bezpośrednio po czynnościach może sugerować, jaka była jego opinia - powiedział Oskar Skibicki, pełnomocnik poszkodowanej reporterowi radia.  Prokuratura dopiero w środę ma przekazać informację w sprawie zatrzymania Jarosława B. Potwierdziła jedynie, że były piłkarz najbliższą noc spędzi w policyjnej izbie zatrzymań....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner