Natalia Siwiec

Natalia Siwiec przyjaźni się z Jarosławem B. Jak skomentowała zatrzymanie piłkarza?

Natalia Siwiec

Wiadomość o zatrzymaniu Jarosława B. zaskoczyła chyba wszystkich. Mężczyzna, który do tej pory nie był kojarzony z żadnymi aferami i skandalami jest podejrzewany o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej. Według doniesień medialnych znajoma piłkarza twierdzi, że została zgwałcona w nocy z piątku na sobotę w jednym z luksusowych hoteli w Sopocie. Jarosław B. spędził noc w izbie zatrzymań, a dziś w Fakcie została opublikowana wypowiedź pełnomocniczki mężczyzny. Mecenas Olga Jądraszko zapewnia, że Jarosław B. jest niewinny. A jak całą sprawę komentuje przyjaciółka piłkarza, Natalia Siwiec? Modelka zdradziła, jak prywatnie zachowuje się piłkarz! 

Natalia Siwiec zdradza, jaki prywatnie jest Jarosław B. 

Natalia Siwiec i Jarosław B. przyjaźnią się już od wielu lat. Piłkarz już jakiś czas temu w rozmowie z Party.pl przyznał, że od lat zna się z modelką i jej mężem. 

Często razem spędzamy wakacje i się widujemy- mówił nam Jarosław B.  

Teraz Natalia Siwiec skomentowała głośne zatrzymanie Jarosława B. Modelka w rozmowie z Faktem przyznaje, że nie wierzy w jego winę. Jaki prywatnie jest piłkarz?

Jarek jest dobrze wychowany i szarmancki wobec kobiet. Wszystkie traktuje z szacunkiem. Zawsze miły, spokojny i opanowany. Nie wyobrażam sobie Jarka agresywnego w stosunku do kogokolwiek- zapewniła w rozmowie z Faktem. 

Jarosława B. broni również Zbigniew Boniek. Prezes PZPN na Twitterze napisał:

B. gwałciciel? Ja tego nie kupuje i w to nie wierzę. Takie jest moje zdanie” – napisał na Twitterze Zbigniew Boniek

W obronie piłkarza stanął również piłkarz Radosław Matusiak:

Jarek nie potrzebował nigdy i nie potrzebuje nikogo zniewalać sexualnie. Według mnie pani chce zaistnieć lub mści się za brak zainteresowania - napisał na Twitterze Radosław Matusiak.

Co sądzicie o zatrzymaniu Jarosława B.? Przypominamy, że adwokat poszkodowanej kobiety twierdzi, że jego klientka "została okrutnie zgwałcona i jest w fatalnym stanie psychicznym". Prokuratura do tej pory nie nie wydała oficjalnego oświadczenia w sprawie Jarosława B. 

Natalia Siwiec broni Jarosława B. 

Jarosław B. zatrzymany

 

Więcej na temat Natalia Siwiec Jarosław B.
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23