Mentorka "Projektu Lady" szczerze o Łukaszu z "Hotelu Paradise"! Niesforny uczestnik powinien trafić pod jej skrzydła?

Tatiana Mindewicz-Puacz, która od kilku lat pracuje na planie "Projektu Lady" jako mentorka, resocjalizując niesforne uczestniczki, zabrała głos w sprawie Łukasza z "Hotelu Paradise 2". Łukasz naraził się na krytykę internautów już po pierwszym odcinku show. Tak samo szybko nieprzychylne komentarze ustąpiły miejsca sympatii ze strony widzów, którzy już zdążyli za nim zatęsknić po tym, jak opuścił program. Jak kontrowersyjnego uczestnika oceniła mentorka "Projektu Lady"? Możecie się mocno zaskoczyć! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Bartek doprowadzony do łez! To wszystko przez jedną z uczestniczek! Co się stało?

Mentorka "Projekt Lady" o Łukaszu z "Hotelu Paradise 2"

Tatiana Mindewicz-Puacz przyznała, że jest wielką fanką programu "Hotel Paradise". Na Instagramie pokazała nagranie ze spotkania z Anią, Sonią i Łukaszem z drugiej edycji programu. Postanowiła wypowiedzieć się na temat uczestnika. Okazuje się, że mentorka "Projektu Lady" jest nim zachwycona! 

Nie wiem dlaczego Wy uważacie, że ten Łukasz jest takim niegrzecznym chłopcem. On mógłby jeszcze spokojnie zostać w tym programie "Hotel Paradise". Przecież to jest bardzo grzeczny, skromny i delikatny dżentelmen i jeszcze ma łapkę obtłuczoną, dziewczyny... - zaapelowała na Instagramie jakiś czas temu. 

Spodziewalibyście się takiej opinii ze strony Tatiany? 

Tatiana Mindewicz-Puacz zwróciła uwagę na zranioną rękę Łukasza. Uczestnik "Hotelu Paradise" kilka dni temu został brutalnie zaatakowany. Pokazał mrożące krew w żyłach zdjęcia, na których widać rany na głowie spowodowane uderzeniem butelką. Przy okazji upadku wybił sobie również łokieć. Uczestnik nie wyjaśnił dokładnie, co wydarzyło się feralnego dnia, jednak dostał od widzów wiele słów wsparcia. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ostra wymiana zdań pomiędzy Robertem a Kamilem! Kamil przekroczył granice!

Tatiana Mindewicz-Puacz jest zachwycona Łukaszem z "Hotelu Paradise 2".

Mentorka "Projektu Lady" chwali Łukasza z "Hotelu Paradise 2"
Instagram

Łukasz z "Hotelu Paradise" był najbardziej krytykowanym uczestnikiem drugiej edycji show już po pierwszym odcinku. Jednak krytyka bardzo szybko zamieniła się w sympatię widzów. 

Łukasz z Hotelu Paradise - wzbudza skrajne emocje
Instagram

 

Więcej na temat Projekt Lady Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48