Meghan Markle rodzi swoje pierwsze dziecko! Pałac Buckingham oficjalnie ogłosił w poniedziałek wczesnym popołudniem, że żona księcia Harry'ego jest we wczesnym etapie porodu i w tej wyjątkowej chwili towarzyszy jej książę Harry. Niedługo potem pojawiła się oficjalna informacja profilu księżnej Sussex, że Meghan i Harry zostali rodzicami.

Reklama

Meghan i książę Harry zostaną dziś rodzicami

Prawdopodobnie wbrew wcześniejszym zapowiedziom, książęca para przedstawi światu swoje pierwsze dziecko krótko po narodzinach. Początkowo mówiło się, że Meghan i Harry pragną utrzymać wiadomość o narodzinach dziecka jak najdłuższej w tajemnicy.

Książę i księżna Sussex są bardzo wdzięczni za życzliwość, jaką otrzymali od ludzi w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, podczas przygotowań do narodzin swojego pierwszego dziecka. Ich Królewskie Wysokości podjęły decyzję, aby utrzymać informacje związane z narodzinami ich dziecka w tajemnicy - informował Pałac jakiś czas temu.

Na razie fani rodziny królewskiej muszą uzbroić się w cierpliwość. Można jednak podejrzewać, że jeszcze dziś, a najpóźniej jutro Pałac Buckingham poinformuje o narodzinach dziecka Meghan i Harry'ego. Wtedy zapewne poznamy również płeć książęcej pociechy.

O narodzinach dziecka Meghan i Harry'ego mówi się już od kilku tygodni. Początkowo podejrzewano, że dziecko przyjdzie na świat w Wielkanoc, tym bardziej że tego dnia do Anglii przyleciała mama Meghan, która miała być obecna w czasie porodu.

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami

Zobacz także
East News

Na razie nie wiadomo, czy Meghan urodzi syna czy córkę

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama