Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska nie będzie wspierać Marcina Dubienieckiego

Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska

Kilka dni temu media obiegła informacja o zatrzymaniu Marcina Dubienieckiego. Prokuratura postawiła mu wówczas zarzut wyłudzania pieniędzy ze środków publicznych. Śledczy ustalili, że mąż Marty Kaczyńskiej miał wyłudzić 13 mln złotych.
 

Marcin Dubieniecki miał wyjść z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 600 tys. złotych, jednak ostatecznie sąd zdecydował o areszcie dla podejrzanego. Zobacz: Marcin Dubieniecki nie wyjdzie za kaucją z aresztu. Spędzi tam trzy miesiące!

 

Mąż Marty Kaczyńskiej trafił więc do Zakładu Karnego w Krakowie, gdzie w miniona sobota była akurat dniem odwiedzin. Okazuje się, że tego dnia w zakładzie nie pojawiła się jednak córka byłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego. Według doniesień Super Expressu Marta Kaczyńska próbuje odciąć się od męża i w tym czasie, razem z córkami wybrała się nad morze.

Dziewczynki są szczęśliwe, a córka prezydenta myślami jest z nimi, a nie przy swoim, jeszcze obecnym mężu Marcinie - czytamy w tabloidzie.

Wszystko wskazuje więc na to, że rozwód pary jest przesądzony. Czyżby sprawa, która ciągnie się już od kilku lat wreszcie znajdzie swój finał?

 

Zobacz: Co dalej z rozwodem Kaczyńskiej i Dubienieckiego?

 

Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki

Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43