Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marcin D. zatrzymany przez policję
Newsy

Mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin D., zatrzymany przez CBA! AKTUALIZACJA

Znamy szczegóły!

Szokująca wiadomość z ostatniej chwili. Jak podaje RMF FM Marcin D., mąż Marty Kaczyńskiej, został dziś zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne! Informację potwierdza rzecznik CBA, Jacek Dobrzyński:

Potwierdzam państwa informacje. Faktycznie agenci CBA dziś, w samo południe, zatrzymali w Trójmieście dwóch mężczyzn. W tej chwili agenci wykonują z nimi czynności procesowe. Zatrzymanie i wszystkie czynności odbywają się na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie - mówi Dobrzyński
 

Zobacz: Kim jest Marcin D.? Mecenas czy biznesmen? Sylwetka męża Marty Kaczyńskiej

TVN 24 z kolei ustalił już, że postępowanie dotyczy spraw z 2014 roku i chodzi o wyłudzanie pieniędzy ze środków publicznych! W aferę może być ponoć zamieszana obecna partnerka Marcina D., z którą prowadzi biznesy.

Zobacz: Marta Kaczyńska i Marcin D. - małżeństwo z polityką w tle. Oto historia ich związku ZDJĘCIA

Para zajmuje się spółką zajmującą się kupnem i sprzedaży nieruchomości oraz handlem energią elektryczną i paliwami gazowymi.

Zobacz: Marta Kaczyńska spotkała się z mężem w restauracji. Rozwodu jednak nie będzie?

Marcin D. jest w trakcie rozwodu ze swoją żoną, Martą Kaczyńską. Sprawa ciągnie się już kilka miesięcy.

Zobacz:  Kaczyńska wstrzymuje rozwód nie bez powodu. Zdradziła swoje obawy

AKTUALIZACJA:


CBA zatrzymało adwokata Marcina D. pod zarzutami oszustwa, kierowania gangiem i prania brudnych pieniędzy! Prokuratura aresztowała jeszcze cztery osoby, a wśród nich - Katarzynę M, partnerkę Marcina D., byłą żonę Artura Boruca. wszystkim postawiono zarzuty wyłudzenia 13 mln zł z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych - informuje TOK FM.
 

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki


Kim jest Marcin D.? Sylwetka męża Marty KaczyńskiejSylwetka byłego męża Marty Kaczyńskiej
Newsy
Są zarzuty dla Marcina D.! Mąż Kaczyńskiej kierował grupą przestępczą! Aresztowano też byłą żonę Boruca!
Nowe fakty w sprawie

To początek kontrowersyjnej afery z udziałem męża Marty Kaczyńskiej , Marcina D ., który został dziś zatrzymany przez CBA w Trójmieście, za wyłudzanie publicznych pieniędzy! Zobacz: Mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin D., zatrzymany przez CBA! Przed chwilą poznaliśmy nowe fakty w sprawie ! Jak dowiedziała się gazeta.pl Marcinowi D. i czterem innym zatrzymanym osobom (a w tym Katarzynie M., partnerce adwokata i byłej żonie Artura Boruca) postawiono zarzutu wyłudzenia 13 mln zł z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, prania pieniędzy i działania w zorganizowanej grupie przestępczej: Zatrzymani to Marcin D., Wiktor D., Grzegorz D., Katarzyna M. i Beata W. Wśród zatrzymanych jest adwokat i osoba niepełnosprawna. Będą stawiane zarzuty tym osobom. Prokurator ma 48 godzin na wykonanie czynności - mówił rzecznik krakowskiej prokuratury Piotr Kosmaty na konferencji prasowej Zobacz:  Kim jest Marcin D.? Mecenas czy biznesmen? Sylwetka męża Marty Kaczyńskiej Obecnie trwa przeszukiwanie kilkunastu mieszkań Marcina D. Zobacz:  Marta Kaczyńska i Marcin D. - małżeństwo z polityką w tle. Oto historia ich związku ZDJĘCIA  

Kim jest Katarzyna M., była żona Artura Boruca?
Newsy
Była żona Artura Boruca zatrzymana z mężem Kaczyńskiej. Kim jest Katarzyna M.?
Prowadziła interesy z Marcinem D.

W sprawie dzisiejszego zatrzymania Marcina D . przez CBA, pojawia się coraz więcej faktów. Razem z mężem Marty Kaczyńskiej, w sidła prokuratory wpadły cztery inne osoby, a wśród nich - Katarzyna M ., była żona Artura Boruca ! Zobacz:  Są zarzuty dla Marcina D.! Mąż Kaczyńskiej kierował grupą przestępczą! Aresztowano też byłą żonę Boruca! Katarzyna M. jest wspólniczką Marcina D. w interesach. Oboje prowadzą spółkę zajmująca się sprzedażą nieruchomości. Jeden z tabloidów jakiś czas temu opublikował ich wspólne zdjęcia z restauracji - wszyscy wówczas rozpisali się o ich romansie! Zobacz:  Marta Kaczyńska i Marcin D. - małżeństwo z polityką w tle. Oto historia ich związku ZDJĘCIA Marcin D. był pełnomocnikiem, a później obrońcą Katarzyny M. w sądzie, podczas rozwodu z Arturem Borucem. Byli małżeństwem od 2001 roku do 2009 rok. To D. wywalczył dla niej aż 17 tysięcy złotych alimentów na syna, Aleksandra, który przyszedł na świat podczas Euro 2008 .   Artur Boruc nie ma oczywiście nic wspólnego z zatrzymaniem byłej żony. Zobacz:  Kim jest Marcin D.? Mecenas czy biznesmen? Sylwetka męża Marty Kaczyńskiej  

Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska
Newsy
Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"
Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"

Marta Kaczyńska nie odwiedza Marcina Dubienieckiego w areszcie? Bratanica Jarosława Kaczyńskiego obecnie spotyka się ze znanym łódzkim restauratorem Pawłem Zynerem i wszystko wskazuje na to, że ich miłość kwitnie. Podobno jej nowa miłość sprawia, że Kaczyńska zapomniała już o swoim mężu Marcinie Dubienieckim, który przebywa obecnie w areszcie pod zarzutami kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia 13 milionów złotych oraz prania brudnych pieniędzy. I choć nie mają jeszcze rozwodu, to chyba niewiele już ich łączy. Ojciec Marcina Dubienieckiego poskarżył się na swoją synową w kolorowym magazynie. Marta nie odwiedza go, nie interesuje się, nawet kartki na święta nie przysłała. Ale przecież nie ma czasu, związała się z restauratorem - powiedział Marek Dubieniecki na łamach "Na Żywo". Święta Bożego Narodzenia Marta Kaczyńska miała spędzić już w towarzystwie nowego partnera. Biznesman i restaurator po raz pierwszy towarzyszył Kaczyńskiej podczas oficjalnej uroczystości. Para pojawiła się wspólnie na gali "Człowiek Roku", podczas której nagrodę odbierał Jarosław Kaczyński. Czy to oznacza, że stryj Marty Kaczyńskiej zaakceptował jej nowego wybranka?   Zobacz też: Czy Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy dla nowego ukochanego?   Marta Kaczyńska nie utrzymuje kontaktu z byłym mężem. Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki wzięli ślub w 2007 roku.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner