Małgorzata Rozenek i Radek Majdan całują się w restauracji Małgorzata Rozenek i Radek Majdan jedzą w restauracji w Warszawie Małgorzata Rozenek i Radek Majdan jedzą w restauracji Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na randce Małgorzata Rozenek i Radek Majdan całują się w restauracji
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan całują się w restauracji
1/8
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan całują się w restauracji

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na randce w restauracji! Ostatnie miesiące to dla gwiazdy TVN i jej męża bardzo intensywny czas - para świętowała swoją 1.rocznicę ślubu oraz nagrywała nowy program. Nie jest tajemnicą, że wiosną 2018 w TVN-ie zobaczymy program, którego bohaterami będą Radek Majdan i Małgosia Rozenek. Zdjęcia do show odbywają się w różnych częściach świata, a para pracuje nad programem już od wakacji. Wkrótce czeka ich kolejna podróż, ponieważ są dopiero w połowie nagrywania show. W międzyczasie gwiazda zajmuje się pisaniem nowych książek, a Radek swoimi interesami. Ostatnio para znalazła chwilę, żeby wybrać się do restauracji w Warszawie. Jak wyglądali? Zobaczcie zdjęcia! 

ZOBACZ: Magda Mołek znów dogryzła Małgorzacie Rozenek! Ale odpowiedź gwiazdy jest mistrzowska

2/8
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan jedzą w restauracji w Warszawie

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan 10 września świętowali pierwszą rocznicę ślubu. 

3/8
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan jedzą w restauracji

Para spędziła ten dzień razem, a dopiero w październiku zorganizowała huczną imprezę dla rodziny i przyjaciół z okazji ich pierwszej rocznicy. 

4/8
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na randce

W przerwie między nagrywaniem show dla TVN, a innymi obowiązkami zawodowymi, Małgosia i Radek znaleźli czas na to, żeby wybrać się razem na obiad do znanej restauracji w samych centrum Warszawy. Jak wyglądała ich randka? Zobacz zdjęcia!

5/8
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan całują się w restauracji
6/8
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na obiedzie
7/8
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan wychodzą ze sklepu
8/8
Małgorzata Rozenek w czarnym płaszczu