Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, wystąpi w "Top Chef"?
Instagram
Newsy

Leon Myszkowski dostał propozycję udziału w show Polsatu! "Jakieś wynagrodzenie finansowe trzeba ustalić"

W jakim pojawi się programie?

Leon Myszkowski dostał propozycję wzięcia udziału w programie "Top Chef. Gwiazdy". Okazuje się, że już za kilka miesięcy syn Justyny Steczkowskiej być może wystąpi w kulinarnym show Polsatu. Jak się okazuje, wszystko uzależnione jest od decyzji piosenkarki. Leon Myszkowski w rozmowie z Super Expressem przyznał, że producenci odezwali się do niego w sprawie ewentualnej współpracy, jednak szesnastolatek nie ukrywa, że zanim odpowie, musi skonsultować się z mamą. Leon Myszkowski zapowiada jednak, że wciąż nie wie, jaką kwotę za udział w programie zaoferują mu producenci.

Bardzo się ucieszyłem z tej propozycji i chętnie spróbuję swoich sił w kulinarnych zawodach. W końcu w kuchni spędzam czas od najmłodszych lat. Na razie padła propozycja e-mailowa. Czekam na szczegóły współpracy. Pieniądze nie są najważniejsze, ale jakieś wynagrodzenie finansowe trzeba ustalić. Nie powinno się pracować za darmo. Wszystkie kontrakty jednak przechodzą przez mamę. Wolę z nią wszystko konsultować, bo ma duże doświadczenie w show-biznesie- przyznał w rozmowie z tabloidem.


Chcielibyście zobaczyć, jak Leon Myszkowski radzi sobie w kulinarnym show Polsatu? Myślicie, że autor książki "Kuchnia Leona" ma szansę na zwycięstwo w programie Polsatu?

 

Zobacz także: Leon Myszkowski o przepisach Anny Lewandowskiej! Ceni ją bardziej niż Magdę Gessler?

 

Leon Myszkowski dostał propozycję udziału w "Top Chef. Gwiazdy".

Leon Myszkowski na Targach Książki w Krakowie

Myślicie, że Justyna Steczkowska zgodzi się na udział syna w kulinarnym show?

Leon Myszkowski, Justyna Steczkowska

Leon Myszkowski nie wystąpi w Top Chef z gwiazdami
TV-Show
TYLKO U NAS: Leon Myszkowski wystąpi w Top Chef z gwiazdami?! Znamy prawdę!
TYLKO U NAS: Leon Myszkowski wystąpi w Top Chef z gwiazdami?! Znamy prawdę!

Leon Myszkowski pojawi się w nowym show Polsatu - "Top Chef" z gwiazdami?!  Polsat pracuje nad nową wersją hitowego programu, gdzie rywalizują ze sobą najlepsi szefowie kuchni w Polsce. Tym razem - pod okiem Wojciecha Modesta Amaro czy Ewy Wachowicz mają zmierzyć się... gwiazdy. Jeden z blogów plotkarskich podał, że w show weźmie udział syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski. Czy to prawda?   Syn Steczkowskiej gwiazdą Polsatu?! Wszyscy już wiemy, że Leon Myszkowski ma ogromny talent kulinarny. W końcu od kilku miesięcy prowadzi wideobloga, na którym dzieli się swoimi najlepszymi przepisami. W projekcie wspiera go zaś słynna mama, która czasami stawała za kamerą. Nic dziwnego, że już jakiś czas temu pojawił się w kulinarnym show Polsatu - Hell's Kitchen w roli gościa. Czy wystąpi więc w roli uczestnika w nowym show Top Chef z gwiazdami? Nie! Leon w krótkim komentarzu powiedział nam: Nic mi o tym nie wiadomo, przynajmniej na razie - mówi Leon Myszkowski. Udało nam się dowiedzieć, że rozmowy z gwiazdami na ten temat na razie trwają. Propozycję udziału w show dostała m.in. Anna Jurksztowicz, która nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. Czy produkcji uda się namówić Leona? Czy Justyna Steczkowska wyrazi zgodę na jego udział w show Top Chef z gwiazdami? Przekonamy się niebawem.   Zobacz także: Leon Myszkowski ma dziewczynę?! Syn Steczkowskiej dodał na Instagramie zdjęcie z piękną blondynką   Leon Myszkowski wystąpi w show Polsatu? Syn Steczkowskiej nic na ten temat nie wie!   Leon Myszkowski świetnie gotuje! Na razie skupia się jednak na testach gimnazjalnych.   Czy Justyna Steczkowska pozwoli wystąpić synowi w show Polsatu?

Edyta Pazura w białej bluzce, Cezary Pazura w granatowym garniturze
Eastnews
TV-Show
TYLKO U NAS! Edyta Pazura wystąpi w show Polsatu! "Taniec z gwiazdami" czy "Top Chef"?
TYLKO U NAS! Edyta Pazura wystąpi w show Polsatu! "Taniec z gwiazdami" czy "Top Chef"?

Już od dawna mówi się o nowym show Polsatu Top Chef Gwiazdy ! Jak się dowiedzieliśmy, w programie ma wziąć udział Edyta Pazura ! Wcześniej ujawniono, że w show weźmie też udział Rafał Maserak . Top Chef to program dla profesjonalistów, ale teraz zamiast profesjonalnych kucharzy będą gotować gwiazdy. Na początku była brana pod uwagę Aneta Zając , ale okazało się, że aktorka ma zobowiązana teatralne w tym czasie. Poza tym Aneta Zając bardzo dobrze gotuje i ma swój kulinarny blog. A chyba bardziej chodzi o to, aby w programie gotowały gwiazdy, które z gotowania nie są znane. Albo nie wszyscy wiedzą, że lubią gotować! Dlatego z naszych informacji wynika, że talentem kulinarnym popisze się żona Cezarego Pazury. Na giełdzie nazwisk gwiazd, które wystąpią w "Top Chef Gwiazdy" pojawia się też Sylwia Juszczak, partnerka Mikołaja Krawczyka , a także Patryk Pniewski ! W tej wersji Top Chefa ten sam skład jury ze słynnym Wojciechem Modestem Amaro na czele.   Więcej: TYLKO U NAS: Leon Myszkowski wystąpi w Top Chef z gwiazdami?! Znamy prawdę!   Będziecie oglądać jak gotują gwiazdy? My mamy swoje typy - powinni wziąć Grzegorza Krychowiaka i Wojtka Szczęsnego, bo oni już pokazali, że umieją gotować na wizji :) Zobacz także: Znamy nazwisko kolejnego uczestnika "Top Chef Gwiazdy"! Która gwiazda będzie gotować na ekranie?   Edyta Pazura pierwszy raz wystąpi w programie telewizyjnym. Czy teraz czas na to, by zaczęła karierę w telewizji?   Czy Patryk Pniewski rzeczywiście jest brany pod uwagę w show Polsatu o gotowaniu? Mogłoby być ciekawie.   Rafał Maserak już przygotowuje się do rywalizacji w Top Chef Gwiazdy.

Justyna Steczkowska i Edyta Górniak pogodzą się?
Newsy
Synowie pogodzą Edytę Górniak i Justynę Steczkowską? Jest na to spora szansa!
Synowie pogodzą Edytę Górniak i Justynę Steczkowską? Jest na to spora szansa!

Czy Justyna Steczkowska i Edyta Górniak w końcu się pogodzą? Jest na to szansa, o ile ich synowie - Allan Krupa, syn Edyty oraz Leon Myszkowski, syn Justyny, pojawią się gościnnie w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".   Synowie pogodzą Steczkowską i Górniak? Polsat bardzo starał się o to, aby nastolatkowie pojawili się w ich nowym, kulinarnym show. A że obaj są niepełnoletni, zgodę na ich udział muszą wyrazić rodzice. Jak informuje "Na żywo", Edycie i Justynie zaproponowano ogromne wynagrodzenie, jeśli zdecydują się na udział swoich synów w programie.   Justyna Steczkowska jest bardziej skłonna do wyrażenia zgody na to, aby jej 16-letni syn pojawił się w show. Leon uwielbia gotować, prowadzi swojego videobloga, a niedawno... podpisał kontrakt na wydanie książki kucharskiej. Udział w takim show na pewno byłby dla niego znakomitą przygodą.   Syn Górniak , Allan, również ma talent kulinarny. Wokalistka uważa jednak, że dla 12-latka kariera telewizyjna nie jest najlepsza. Ciągle zastanawia się, czy wyrazić zgodę.   Jeśli jednak obie diwy pozwoliłby swoim dzieciom pojawić się w show, prawdopodobne jest to, że znów spotkałyby się na planie. Na pewno nie chcą jednak, żeby ich konflikt przeniósł się na synów.  Czy pogodzą się dla ich dobra?   Zobacz także: Jak gotować warzywa, aby były zdrowe?   Leon chciałby zostać gwiazdą telewizji. Czy Justyna wyrazi na to zgodę?   Allan Krupa również ma talent kulinarny!    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner