Jennifer Lopez pokazała okładkę swojej książki
ONS

Jennifer Lopez wydała biografię. Tak wygląda okładka głośnej książki

Jennifer Lopez pokazała okładkę swojej książki
ONS

Jennifer Lopez uchodzi za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet na świecie. Znana jest głównie ze śpiewania i dużej pupy, ale niedługo może się to zmienić. Wokalista wydała właśnie swoją pierwszą autobiografię. Zobacz: Dopiero teraz Jennifer Lopez zdradziła kulisy rozstania z Benem Affleckiem

Właśnie wczoraj w Stanach Zjednoczonych biografia "True Love" miała swoją premierę, a Lopez nie ukrywa tego, że jest podekscytowana tym faktem. Dzieło będzie skupiało się głównie na ostatnich latach życia Amerykanki i znajdziemy tam wiele ciekawostek, o których dotąd nie mówiła. Piosenkarka zdradzi między innymi kulisy głośnego rozstania z Benem Affleckiem, małżeństwa z Marciem Anthony. oraz jak udało jej się połączyć zawrotną karierę z macierzyństwem. Dodatkowo w biografii pojawią się niepublikowane dotąd zdjęcia. Ta książka to nie lada grata dla fanów Jennifer. 

Jeszcze nie wiadomo, czy książka zostanie wydana w Polsce i jak na razie pozostają nam zdjęcia, które wokalistka regularnie zamieszcza na swoim Instagramie. 

Zobacz: Lopez do byłego męża: Jesteś świnią
 


 

Tak Jennifer Lopez świętowała swoje 45. urodziny:

Więcej na temat Jennifer Lopez
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23