Karolina Korwin Piotrowska w makijażu

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała odejście Torbickiej z TVP: "Niech się teraz bawią sami ze sobą!"

Karolina Korwin Piotrowska w makijażu

Karolina Korwin Piotrowska też skomentowała odejście Grażyny Torbickiej z TVP. Dziennikarka głos zabrała na Facebooku, ponieważ chciała podzielić się swoją opinią z fanami. Karolina Korwin Piotrowska udostępniła oświadczenie Grażyny Torbickiej, w którym podaje ona powody swojego odejścia. A co napisała?

Dobra decyzja, niech się teraz bawią sami ze sobą. Jeśli dopuszcza się, by ktoś taki jak Grażyna odszedł, to świadczy o całej tej ekipie.

Jak widać, decyzja dziennikarki o zmianie pracy wywołała wiele entuzjazmu wśród doświadczonych ludzi z branży medialnej. Być może Torbicka niebawem zagości na antenie stacji TVN, bo o takim transferze plotkuje się już od kilku tygodni. Dziennikarka miałaby otrzymać swój program w TVN Fabuła, ale na razie nikt oficjalnie nie skomentował tych plotek.

 

Bez echa natomiast na pewno nie przejdzie decyzja, którą we wtorek podjęła ikona telewizji. Głos w tej sprawie zabrali też Kuba Wojewódzki i Agnieszka Szulim, którzy na swoich profilach w mediach społecznościowych popierają krok Grażyny Torbickiej. A Wy zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?

 

Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska komentuje słowa Violi Kołakowskiej o blogerkach: "Ma Viola pięć minut sławy"​

 

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała odejście Grażyny Torbickiej z TVP

Dobra decyzja, niech się teraz bawią sami ze soba. Jeśli dopuszcza się, by ktoś taki jak Grażyna odszedł, to świadczy o całej tej ekipie.

Opublikowany przez Karolina Korwin Piotrowska na 29 marca 2016

Dziennikarka nie jest zaskoczona decyzją prowadzącej "Kocham kino"

Karolina Korwin Piotrowska na premierze w Teatrze Wielkim

Czy Grażyna Torbicka przejdzie do TVN?

Grażyna Torbicka
East News

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47