Justyna Żyła w białej koszuli
ONS.pl

Justyna Żyła atakuje byłego męża. Tym razem oberwało się również znanemu dziennikarzowi!

Justyna Żyła w białej koszuli
ONS.pl

Od dwóch lat internauci są świadkami konfliktu pomiędzy Piotrem Żyłą, a jego byłą żoną. I choć Justyna Żyła co chwila zasypuje fanów zdjęciami oraz nagraniami z randek ze swoim nowym partnerem, którego znamy jedynie pod inicjałem A., wciąż nie daje o sobie zapomnieć słynnemu skoczkowi. Tym razem kobieta postanowiła zdradzić kolejną rzecz z perypetii swojej rodziny, a poza Piotrem Żyłą oberwało się również Maciejowi Kurzajewskiemu, którego wciągnęła w całe zamieszanie. 

Justyna Żyła atakuje męża przez post Macieja Kurzajewskiego

Ostatnio na Instagramie Justyny Żyły ponownie pojawiła się relacja, na której postanowiła skrytykować swojego byłego męża. Góralka zwierzyła się swoim fanom, że Piotr Żyła pozbawił ją i ich dwójki dzieci samochodu, zwracając uwagę na to, że Marcelina Ziętek, która jest nową partnerką słynnego skoczka, jeździ luksusowym samochodem marki Jaguar. Jak widać ta sprawa bardzo poruszyła Justynę Żyłę, która w swój rodzinny konflikt wciągnęła nawet Macieja Kurzajewskiego, zostawiając pod jego postem w mediach społecznościowych wymowny komentarz. 

Maćku, a może masz samochód albo transport dla naszej Karolinki do szkoły od poniedziałku? Wasz idol nas go pozbawił...

Wszytko zaczęło się od tego, że Maciej Kurzajewski przy okazji skoków narciarskich oraz 34. urodzin Piotra Żyły, postanowił złożyć mu nie tylko życzenia, ale też gratulacje.

To był dobry dzień! 🏔🎿❄ Drugie miejsce naszej drużyny skoczków 🇵🇱  gratulacje Panowie 👏👏👏👏  i Złoty Bażant od @tvpsport dla @piotr_zyla_official 🏆.  Drogi Jubilacie żyj nam 💯 lat! 💪 

Choć komentarz byłej żony Piotra Żyły szybko zniknął z profilu dziennikarza sportowego, internauci dostrzegli go w mgnieniu oka i postanowili wyrazić swoją opinię. Po czyjej stronie stanęli tym razem? Justyna Żyła mogłaby się zdziwić. Krytyczne wpisy pojawiły się na tylko na profilu Macieja Kurzajewskiego, ale również pod jej najnowszym zdjęciem. 

- Trzeba mieć tupet, żeby psuć skoki swojemu ex swoimi kaprysami. 

- Czy to jakaś ujma mieć w pani wieku własny samochód?

- A może czas pójść do pracy zarobić na Własny samochód?

- Dobrze, że ci dom zostawił, samochód to rzecz nabyta!

Stwierdzili też, że Justyna Żyła nigdy nie przestanie atakować Piotra Żyły w internecie. Co sądzicie na ten temat?

Zobacz także: Justyna Żyła pokazała, jak niszczy pamiątki po byłym mężu! Opublikowała w sieci zaskakujące nagranie! 

Justyna Żyła i Piotr Żyła byli małżeństwem od 2006 do 2018 roku. Od czasu ich rozwodu była żona skoczka narciarskiego co jakiś czas upublicznia kulisy ich rodzinnego konfliktu w mediach społecznościowych.

Justyna Żyła, Piotr Żyła małżeństwo
Eastnews

Tym razem jednak oberwało się również dziennikarzowi sportowemu, Maciejowi Kurzajewskiemu, który postanowił złożyć Piotrowi Żyle urodzinowe życzenia. Jak widać, fakt że nazwał go "idolem", nie spodobał się Justynie Żyle. 

Choć Justyna Żyła ma już nowego partnera, jak widać wciąż nie może zostawić przeszłości za sobą.

Justyna Żyła całuje się z partnerem
Instagram

 

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47