Joanna Przetakiewicz w "Dzień Dobry TVN"
dziendobry.tvn.pl

Przetakiewicz wyróżniona w UK: Odniosłam największy sukces w historii

Joanna Przetakiewicz w "Dzień Dobry TVN"
dziendobry.tvn.pl

Joanna Przetakiewicz odkąd stworzyła dom mody La Mania odnosi same sukcesy. W jej kreacjach uwielbiają chodzić największe rodzime gwiazdy, a dzięki temu, że sukienki z metką polskiej marki dostępne są w butikach w Londynie i Mediolanie, co raz częściej projekty widywane są na światowych czerwonych dywanach. Zobacz: Brytyjska gwiazda w sukience La Manii na światowej premierze "Star Trek'a"

Ostatnio Przetakiewicz gościła na kanapach "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman pochwaliła się swoim sprzedażowym sukcesem, jaki osiągnęła w Harrodsie.

- W Harrodsie sprzedajemy nasze kolekcję od lipca, czyli już prawie rok. Zostało zrobione już trzecie zamówienie, które tak na prawdę idzie wspaniale, z każdym tygodniem co raz lepiej. Ostatnio odebrałam od władz Harrodsa całe zestawienie sprzedaży i jesteśmy marką, która w pierwszym roku odniosła największy sukces w ogóle w historii Harrodsa. Tym bardziej jako nieznana marka, oni bardzo są zaskoczeni - wyznała Przetakiewicz w "DD TVN".


Czyżby La Mania niedługo stała się pierwszym polskim domem mody, który będzie liczył się na europejskiej modowej arenie? Być może do sukcesu przyczynią się nowe plany rozwoju marki. Już niedługo czeka nas premiera kolekcji sukni i koktajlowych ślubnych projektu Joanny Przetakiewicz.

Trzymamy kciuki.Joanna Przetakiewicz na otwarciu La Manii w londyńskim domu mody Joseph

Joanna Przetakiewicz na wakacjach na Kubie:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48