Joanna Opozda komentuje strzelaninę
TRICOLORS/East News, Instagram @antek.krolikowski
Newsy

Joanna Opozda jest w złej formie. Antoni Królikowski: "Dostaliśmy propozycję ochrony"

Joanna Opozda będzie chroniona przez policję przed ojcem? "Spotyka nas nieszczęście i to w tak trudnym, dla Asi szczególnie, momencie"

Awantura w domu rodzinnym Joanny Opozdy z udziałem jej ojca Dariusza, Antoniego Królikowskiego oraz mamy i siostry aktorki odbiła się szerokim echem w mediach. Podczas rodzinnego nieporozumienia doszło do dramatycznych scen a nawet padły strzały z broni. Antoni Królikowski zabrał głos w sprawie: 

Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju. - mówił rozemocjonowany Królikowski w mediach społecznościowych. 

Z kolei ojciec Joanny Opozdy przedstawił swoją wersję wydarzeń: 

Najpierw siłą próbowali dostać się do mojego mieszkania. Dzwoniłem na policję, ale to nic nie dało. Broniłem swojego życia - mówił w wywiadzie z Faktem. 

Joanna Opozda bardzo źle znosi rodzinną sytuację. Niedawno w dramatycznym wpisie wyznała, że ze stresu w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Zwróciła się z prośbą do ojca by zakończył tę wojnę. Wygląda jednak na to, że sprawa nie zakończy się tak szybko. Policja z Buska-Zdroju prowadzi czynności, a Antoni Królikowski wyznaje, że Joanna Opozda jest w złej formie. Warszawscy funkcjonariusze są gotowi zapewnić Joannie Opoździe i jej mężowi ochronę:

Po złożeniu na warszawskiej komendzie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa dostaliśmy nawet propozycję policyjnej ochrony - powiedział Antoni Królikowski w wywiadzie dla Super Expressu. 

Poznajcie szczegóły. 

Joanna Opozda zdradziła nam, o co najczęściej kłóci się z Antonim Królikowskim! "Oboje jesteśmy charakterni"

Joanna Opozda jest w złej formie. Dostanie policyjną ochronę? 

Do dramatycznej sytuacji pod rodzinnym domem Joanny Opozdy w Busku-Zdroju doszło 8. stycznia. Jak relacjonował Antoni Królikowski, wraz z teściową oraz szwagierką udali się do domu, w którym przebywał Dariusz Opozda z partnerką, aby odebrać rzeczy pani Małgorzaty. Pod wejściem doszło do awantury podczas której padły strzały z broni palnej. Antoni Królikowski opublikował dramatyczne nagrania, w których widać dziury w ścianie po kuli. Na miejsce została wezwana policja, która aktualnie prowadzi sprawę. Antoni Królikowski nie ukrywał szoku, że jego teść nie został zatrzymany: 

Sprawca próby zabójstwa Dariusz O. w dalszym ciągu przebywa na wolności w Busku-Zdroju. Jako świadkowie złożyliśmy w warszawskiej policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Wszyscy są w szoku, że ten niebezpieczny człowiek nie został jeszcze zatrzymany - napisał Antek Królikowski.

Podobne stanowisko w sprawie w wywiadzie z Super Expressem, zajął słynny policjant i antyterrorysta Jerzy Dziewulski: 

Nie rozumiem działań policji. Absolutnie nie rozumiem. To był powód do natychmiastowego zatrzymania! Mało tego, to był powód do natychmiastowego rozliczenia go z posiadanej broni - mówił na łamach tabloidu. 

Antoni Królikowski o strzelaninie
Instagram

Zobacz także: Antoni Królikowski oburzony: "Sprawca próby zabójstwa w dalszym ciągu przebywa na wolności"

Głos w sprawie zajął również Dariusz Opozda, który przedstawił swoją wersję wydarzeń. W specjalnym oświadczeniu wydanym przez pełnomocnika czytamy, że to on miał być ofiarą całego zajścia. Osoby, które pojawiły się pod jego mieszkaniem miały mieć w zamiarach "niszczenie mienia pokrzywdzonego". Ojciec Joanny Opozdy udzielił także wywiadu dla Faktu, w którym stwierdził, że miał być nękany i obawiał się o własne życie. Zasugerował, że oddając strzał w feralną sobotę 8. stycznia, chciał jedynie odstraszyć osoby znajdujące się pod jego mieszkaniem. 

Poniżej znajdziecie pełne oświadczenie Dariusza O.:

Zobacz także: Gwiazdy o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy: "Są takie sytuacje, kiedy milczeć nie wolno"

Antoni Królikowski o Joannie Opoździe: "Spotyka nas nieszczęście i to w tak trudnym, dla Asi szczególnie, momencie"

Joanna Opozda bardzo źle znosi całą sytuację. Wystosowała wstrząsające oświadczenie, w którym opisała, jak wyglądają jej stosunki z ojcem i poprosiła go o zakończenie wojny. Wyznała, ze mocno podupadła na zdrowiu i boi się o zdrowie swojego nienarodzonego jeszcze synka. W wyniku stresu trafiła nawet do szpitala. Antoni Królikowski, Joanna Opozda i ich rodzina otrzymują jednak sporo wyrazów wsparcia, co Antoni Królikowski postanowił skomentować w nowym wywiadzie dla Super Expressu: 

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie oznaki wsparcia od dobrych ludzi, którzy widzą, jakie spotyka nas nieszczęście i to w tak trudnym, dla Asi szczególnie, momencie, gdy jest w ciąży. Dariusz O. jako pierwszy zaczął udostępniać nasze wizerunki na swoim FB, więc zostałem zmuszony pokazać jego prawdziwą twarz

Antoni Królikowski wyznał również, że wraz z żoną otrzymali propozycję zapewniania specjalnej ochrony przez warszawską policję: 

Sprawą niech się zajmują odpowiednie służby, wciąż czekamy na aresztowanie Dariusza O. Po złożeniu na warszawskiej komendzie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa dostaliśmy nawet propozycję policyjnej ochrony

Joanna Opozda odpowiada hejterom
TRICOLORS/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski już po ślubie
Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już po ślubie! Zobaczcie zdjecia chwile po ceremonii! 
Joanna Opozda i Antoni Królikowski po raz pierwszy jako mąż i żona! Zobaczcie zdjęcia spod kościoła tuż po ceremonii ślubnej! Już po stresie. Spójrzcie na ich uśmiechy!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już po ślubie! Ich uroczystość ślubna odbyła się w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Para młoda pojawiła się przed kościołem ok. godziny 17:00. Niecałą godzinę później w mediach pojawiły się ich pierwsze zdjęcia po ślubie! Zobaczcie nowe zdjęcia Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Po raz pierwszy jako mąż i żona!  Zobacz także:  Joanna Opozda wzięła ślub! Tak wyglądała jej suknia ślubna Joanna Opozda i Antoni Królikowski po ślubie. Zdjęcia sprzed kościoła  Joanna Opozda i Antoni Królikowski od dziś są mężem i żoną. Na ich ślubie pojawiła się cała plejada gwiazd! Nie zabrakło Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, którzy zaliczyli małą wpadkę przyjeżdżając o godzinę za wcześnie, a także najlepszej przyjaciółki Joanny Opozdy Mariny Szczęsnej. J oanna Opozda miała na sobie przepiękną suknię ślubną z duży trenem.  Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Zobaczcie, jak wyglądali chwilę po ceremonii ślubnej. Uśmiech nie schodził im z twarzy!  Czas na pierwszego buziaka, już jako mąż i żona! Goście weselni przy wyjściu z kościoła obrzucili Antoniego Królikowskiego i Joannę Opozdę ryżem oraz białymi płatkami róż! Spójrzcie jaka miłość bije od świeżo upieczonych małżonków. Zobacz także:  Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Suknia panny młodej robi wrażenie To najpiękniejszy dzień w życiu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Para młoda do samego końca utrzymywała wieści o swoim ślubie w tajemnicy. Wszystko wydało się podczas imprezy urodzinowej aktorki, która jak się okazało była połączona z wieczorem panieńskim. Joanna Opozda wrzuciła do sieci...

Joanna Opozda w białej sukni ślubnej
Newsy
Joanna Opozda wzięła ślub! Tak wyglądała jej suknia ślubna 
Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub. Joanna Opozda miała suknię z ogromnym trenem! Góra kreacji pięknie podkreśliła jej sylwetkę. A dół? Zobaczcie sami.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub! Przepiękne zdjęcia sprzed kościoła, w którym przysięgali sobie miłość przed Bogiem pojawiły się właśnie w sieci. Panna młoda postawiła na przepiękną suknię ślubną, która z pewnością należy do jednych z najpiękniejszych kreacji ślubnych w polskim show biznesie. Paparazzi zrobili zdjęcia Joannie Opoździe i Antoniemu Królikowskiemu przed kościołem św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Zobaczcie suknię panny młodej w całej okazałości.  Zobacz także:  Antoni Królikowski i Joanna Opozda WŁAŚNIE biorą ślub! Dużo zdjęć Suknia ślubna Joanny Opozdy. ZDJĘCIA  Ostatnie miesiące w życiu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego były dość burzliwe. Gdy aktorka kilka miesięcy temu poinformowała o nagłym rozstaniu , fani pary byli w szoku. Jednak zarówno Joanna jak i Antoni nie komentowali sprawy. Jakiś czas później paparazzi przyłapali Antoniego Królikowskiego na spotkaniu z Joanną Opozda, podczas którego przygotował dla niej bukiet czerwonych róż. Kryzys w relacjach tego duetu został zażegnany, nikt jednak nie spodziewał się, że zakochani zdecydują się na ślub w tak krótkim czasie po powrocie.  Zobacz także:  Ślub Królikowskiego i Opozdy: Majdany zaliczyli niezłą wpadkę. Przyjechali na zaślubiny kilka godzin za wcześnie! Wiadomość o ślubie zaskoczyła fanów. Joanna Opozda opublikowała w sieci zdjecia ze swojej imprezy urodzinowej, która okazała się jednocześnie wieczorem panieńskim! Czujne oczy fanów dostrzegły białe balony z napisem "Bride to be". Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy odbył się w sobotę 7. sierpnia 2021 roku w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Paparazzi pojawili się pod kościołem, aby zrobić zdjęcia parze młodej....

Antoni Królikowski w garniturze i Joanna Opozda w białej kreacji
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Znamy szczegóły uroczystości! 
Wiemy, kiedy i gdzie Antoni Królikowski i Joanna Opozda wezmą ślub! Prawdziwą niespodzianką będzie jednak wesele...

To już pewne! Po roku dość burzliwego związku Joanna Opozda i Antoni Królikowski postanowili się pobrać . Wiadomo już, że ślub pary odbędzie się na początku sierpnia, a magazynowi "Party" udało się ustalić szczegóły uroczystości. Przez wiele tygodni zakochanym udało się utrzymać tę radosną nowinę w ścisłej tajemnicy, aż do momentu, gdy do sieci trafiło zdjęcie... jednego z zaproszeń, które para rozesłała do swoich gości. Rzeczywiście, widniały na nim imiona i nazwiska pary młodej, czyli Opozdy i Królikowskiego, ale wszystkie pozostałe informacje zostały celowo zamazane. Joanna Opozda świętowała wieczór panieński! Fani aktorki domyślali się, że coś jest na rzeczy i wróżyli parze rychły ślub. Powód? 2 lipca Joanna Opozda świętowała swoje 33 urodziny. Okazuje się, że aktorka połączyła to wydarzenie ze swoim wieczorem panieńskim! Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni - mówi portalowi "Pudelek.pl" informator. I rzeczywiście tak było! Co więcej, Opozda na swoim InstaStory pokazała fanom tort z figurką łudząco podobnej do niej postaci w białej sukni, a w kolejnym kadrze –  koleżanki bawiące się w mieszkaniu pełnym balonów! Na jednym z nich widniał napis "Bride to be". Na koniec relacji aktorka podziękowała przyjaciółkom za przygotowanie tak wyjątkowego przyjęcia! Wesele Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Kiedy się odbędzie? Choć znają się od 12 lat , to dopiero rok temu zakochali się w sobie na zabój. Teraz zdecydowali, że resztę życia chcą spędzić razem. Jak udało się ustalić...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner