Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Joanna Koroniewska
Instagram/Joanna Koroniewska
Newsy

Joanna Koroniewska wydała oświadczenie na temat ordynarnych komentarzy w sieci: "Granica została przekroczona"

Joanna Koroniewska wydała oświadczenie na temat ordynarnych komentarzy w sieci: "Granica została przekroczona"
Aktorka ostro o hejterach!
Joanna Koroniewska
Instagram
Fleszstyle
W takim wydaniu jeszcze nie widzieliśmy Joanny Koroniewskiej! Aktorka pokazała się BEZ MAKIJAŻU! Czy nadal zachwyca? Zobacz!
W takim wydaniu jeszcze nie widzieliśmy Joanny Koroniewskiej! Aktorka pokazała się BEZ MAKIJAŻU! Czy nadal zachwyca? Zobacz!
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor czekają na drugie dziecko
Newsy
Joanna Koroniewska urodziła drugie dziecko! "W końcu mamy upragnione 500 +"!
Znamy płeć!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po raz drugi zostali rodzicami! Para powitała na świeci swoje drugie dziecko - córeczkę. Joanna i Maciej mają już 8-letnią Janinkę, która właśnie została starszą siostrą. O szczegółach narodzin dumni rodzice napisali na swoich profilach na Instagramie.   Zobacz:  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor urządzili pokój dla dziecka! Pomogła babcia: "Uwielbiam dekorować"   Koroniewska i Dowbor przywitali na świecie córeczkę Joanna Koroniewska jako pierwsza napisała o narodzinach dziecka. Aktorka zdradziła, że jest już w domu ze swoją pociechą i obie czują się dobrze. Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki     Dumny i szczęśliwy tata też napisał o narodzinach córeczki na swoim profilu. Maciej Dowbor w żartobliwych słowach opisał swoje szczęście. Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+.😜😜 Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym.       Gratulujemy!   Przeczytaj:  Dowbor i Koroniewska czekają na narodziny córeczki! "Wiem, do czego zmierzasz! Jest nerwowość, ale..."   Zobacz też:  Co Maciej Dowbor najbardziej ceni w kobietach? Joanna Koroniewska będzie zachwycona ;)   Joanna i Maciej po raz drugi zostali rodzicami!   Joanna i Maciej są rodzicami dwóch córek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor czekają na drugie dziecko
Newsy
Znamy imię drugiej córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora!
Długo wybierali...

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor długo starali się o drugie dziecko. Kiedy ich córeczka urodziła się na początku lutego również długo wahali się - bo prawie miesiąc - jak jej dać na imię!  Ostatecznie, jak podaje magazyn „Flesz" wybrali imię Helena.  Helenka i jej mama czują się bardzo dobrze. Mała pięknie przybiera na wadze, ale... aniołkiem nie jest. Na razie nie za bardzo lubi spać, więc zarwane noce dają się trochę Joasi i Maćkowe we znaki - zdradza „Fleszowi" znajoma pary. Starsza siostra Helenki, 9-letnia Janinka, świetnie odnalazła się w roli starszej siostry. O tym, czy pomaga mamie w opiece nad niemowlakiem czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".    Joanna Koroniewska niedawno zaczęła wychodzić z córką na spacery.   Na wiosenne ramówce Polsatu Maciej Dowbor, jako świeżoupieczony tata, dostał od kolegów pluszowego misia.   Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są rodzicami dwóch córek! Starsza Janina ma już 9 lat.

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner