Joanna Koroniewska Joanna Koroniewska o hejcie w sieci Joanna Koroniewska Joanna Koroniewska Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Instagram/Joanna Koroniewska
Aktorka ostro o hejterach!
1/5
Joanna Koroniewska
Instagram/Joanna Koroniewska

Ostra reakcja Joanny Koroniewskiej na hejt! Ciężarna aktorka kilka dni temu ujawniła na Instagramie obrzydliwe komentarze, które pojawiły się na jej profilu. Gwiazda, która spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka, nie pozostała obojętna na odrażające wpisy anonimowego internauty, ukrywającego się pod niewybrednym pseudonimem. Joanna Koroniewska ujawniła komentarze na swoim profilu i stanowczo skrytykowała podobne zachowania w internecie.

Koroniewska wpis
Instagram

Zobacz też: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor urządzili pokój dla dziecka! Pomogła babcia: "Uwielbiam dekorować"

 

Na profilu Joanny Koroniewskiej pojawiło się specjalne oświadczenie w tej sprawie. Aktorka przypomniała też o tym, by chronić dzieci przed napastliwymi atakami internetowych hejterów. Co dokładnie napisała?

 

Polecamy: Wstrząsający komentarz hejtera pod adresem Joanny Koroniewskiej! „Tu naprawdę kompletnie została przekroczona granica”

2/5
Joanna Koroniewska o hejcie w sieci
Instagram/Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska przypomniała kampanię społeczną "Stop hejtom", jednocześnie apelując do rodziców, by obserwowali, co dzieje się z nich dziećmi. Aktorka podziękowała również swoim fanom za słowa wsparcia. Po publikacji hejterskich komentarzy, na profilu gwiazdy pojawiło się mnóstwo słów otuchy od wielbicieli.

- "Człowiek" zgłoszony i zablokowany. Kiedy parę miesięcy temu kręciliśmy kampanię "Stop hejtom" po ogromnie smutnej historii 13-latki, która najprawdopodobniej po internetowym hejcie popełniła samobójstwo myślałam jednak, że mnie osobiście już nic nie zaskoczy. Jednak nic bardziej mylnego. Pewnie każdego można złamać. Zawsze sobie tłumaczę w takich chwilach, że wszystko jest w życiu po coś. Może ktoś zastanowi się dwa razy zanim coś takiego chlapnie. A jeśli nie to przynajmniej próbujmy się tym nie przejmować. Pomyślmy też swoich dzieciach. Nie bagatelizujmy tematu. Obserwujmy je i dużo z nimi rozmawiajmy. Bo my, dorośli wiele umiemy sobie wytłumaczyć a z dziećmi naprawdę bywa bardzo różnie... Dziwne czasy nastały i bezkarność ludzka i wolność słowa nie zna granic. Ale bądźmy świadomi tego, że może to dotyczyć każdego z nas. Wyszło trochę moralizatorsko, ale jak uda się przestrzec choć jedną osobę to warto. Zawsze warto. Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia!!! Tu naprawdę kompletnie została przekroczona granica. Dziękuję Wam!!! - napisała Joanna Koroniewska.

Jednak to nie wszystko! Co jeszcze napisała gwiazda?

3/5
Joanna Koroniewska
Instagram/Joanna Koroniewska

W kolejnym poście, który Joanna Koroniewska również poświęciła walce z hejtem, gwiazda podkreśliła, że nie mimo przykrej sytuacji, nie zamierza znikać z mediów społecznościowych. Przeciwnie - aktorka uważa, że należy otwarcie mówić o hejcie i nie dawać hejterom poczucia wygranej.

- Dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie i wiele ciepłych słów skierowanych do mnie i całej mojej rodziny. Nigdy nie zamierzałam epatować swoim życiem prywatnym, staram się mieć dystans do wszystkiego co piszą i wymyślają na mój temat, ale wczoraj ta granica została zdecydowanie przekroczona. Uważam, że nie zwalczymy problemu zamykając się na ludzi i znikając z mediów społecznościowych - to jedynie pokaże IM, że dopięli swego - ale uzmysłowiłam sobie skalę problemu i tego, na co narażeni są najmłodsi, czyli nasze dzieci. Zdecydowanie stawiam granicę i nie będę ignorować TAKIEGO zachowania. Ściskam wszystkich gorąco w ten deszczowy dzień życząc cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych - czytamy na profilu Koroniewskiej.

4/5
Joanna Koroniewska
Instagram

Wielbiciele Joanny Koroniewskiej stanęli murem za swoją idolką. W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów potępienia dla hejterów. Wiele osób wsparło aktorkę pozytywnymi wpisami i życzeniami zdrowia dla całej rodziny.

Pani Asiu, życzę wszystkiego dobrego. Proszę się nie przejmować. Szkoda nerwów na tych idiotów. Pozdrawiam cieplutko.

Pani Asiu życzę pani wszystkiego dobrego dla pani i całej rodziny !!!

Bo ludzie są gorsi niż zwierzęta. Życzę dużo zdrowia.

Dużo zdrówka dla Pani i maleństwa ❤ trzymam kciuki. 

Dokładnie! To, że jesteś w mediach społecznościowych,nie upoważnia nikogo do włażenia z butami w cudze życie... - piszą fani w komentarzach.

5/5
Joanna Koroniewska
Instagram

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. Będzie to dziewczynka, która przyjdzie na świat lada dzień. Para wychowuje już 9-letnią córkę Janinę. Całej rodzinie życzymy wszystkiego dobrego!