Jennifer Lopez
EastNews

Jennifer Lopez zaręczyła się! Zobacz pierścionek!

Jennifer Lopez
EastNews

Wspaniałe wiadomości z samego rana. Jennifer Lopez przyjęła oświadczyny od swojego ukochanego! Piosenkarka zaręczyła się z Alexem Rodriguez'em. "Powiedziałam tak" - poinformowała fanów gwiazda w mediach społecznościowych. Kim jest jej wybranek? Przeczytajcie!

Jennifer Lopez zaręczyła się!

Gwiazda od 2017 roku jest związana z Alexem Rodriguez'em. Ukochany artystki przez 22-lata związany był z baseballem. Występował m.in. w barwach New York Yankees. Jednak nie na boisku, a na pięknej plaży na Bahamach oświadczył się piosenkarce. 

Sprawiasz, że mój świat jest o wiele piękniejszym, bardziej bezpiecznym i stabilnym miejscem pośrodku tego naszego życia wśród ciągłych zmian i w ciągłym ruchu - pisała  dawniej w mediach społecznościowych o Alexie Jennifer.

 Byliśmy sobie przeznaczeni. Nie mam słów, by wyrazić, jak wiele dla mnie znaczysz - odpowiedział jej sportowiec. 

Zobacz także: Oto najlepiej ubrane pary na oscarowej gali! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wyglądali świetnie, a inni?

Jennifer na ślubym kobiercu stawała już trzykrotnie. Pierwsze jej małżeństwo trwało 13 miesięcy. Kubańczyk Ojani Noà, którego JLo poznała, gdy ten pracował jako kelner w kawiarni, nie okazał się tym jedynym. Gwiazda później związała się z tancerzem Crisem Juddem (rok małżeństwa), a następnie z Benem Affleckiem (brak ślubu) i Markiem Anthonym (8 lat małżeństwa). 

Zarówno Jennifer jak i Alex mają dzieci z poprzednich związków. Artystka w 2008 roku urodziła bliźnięta - córeczkę Emmę i syna Maximiliana. 

Jennifer i Alexowi gratulujemy! Podoba wam się pierścionek?

Jennifer Lopez
Instagram

Kiedy odbędzie się ślub pary?

Jennifer Lopez
EastNews

Zobacz także: Luksusowe wakacje gwiazd! Te miejsca pokochała Jennifer Lopez, Christiano Ronaldo i Beckhamowie

Więcej na temat Jennifer Lopez
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10