Jarosław Bieniuk w okularach Martyna Gliwińska w kolorowej kurtce Jarosław Bieniuk w dżinsowej kurtce Jarosław Bieniuk w moro spodniach Jarosław Bieniuk w okularach
Jarosław Bieniuk w okularach
Martyna dogaduje się z dzieciakami :)
1/5
Jarosław Bieniuk w okularach

Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską i dziećmi na spacerze. Od jakiegoś czasu media rozpisują się na temat przyjaciółki piłkarza, która coraz częściej mu towarzyszy. Ich pierwsze wspólne wyjście zostało zanotowane w sierpniu 2015 roku, kiedy wybrali się wraz z innymi znajomymi na koncert Lenny'ego Kravitza. Kilka dni temu natomiast okazało się, że Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska spędzili razem majówkę. Jak na razie nie wiadomo, co łączy tych dwoje, ale widać, że lubią spędzać ze sobą czas. Ostatnio paparazzi przyłapali sportowca i kobietę na wspólnym spacerze z dziećmi piłkarza. Widać, że Gliwińska świetnie dogaduje się z dzieciakami, a zwłaszcza z najstarszą Oliwią. Zresztą sami zobaczcie zdjęcia!

 

Zobacz: Syn Jarosława Bieniuka już po komunii. Piłkarz pokazał zdjęcie!

2/5
Martyna Gliwińska w kolorowej kurtce

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk znają się od bardzo dawna.

3/5
Jarosław Bieniuk w dżinsowej kurtce

Martyna Gliwińska jest absolwentką szkoły baletowej. Studiowała na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego w ASP w Warszawie oraz design na uczelni we Florencji.

4/5
Jarosław Bieniuk w moro spodniach

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi nie widać, żeby Jarosława Bieniuka i Martynę Gliwińską łączyło coś więcej.

5/5
Jarosław Bieniuk w okularach

A Wy jak sądzicie?

Więcej na temat Jarosław Bieniuk