Izabela Janachowska z mężem i synem na spacerze

Kilka dni temu Izabela Janachowska pokazała wyjątkowy wózek dla dziecka. Swojego synka, Christophera Alexandra, wozi w wózku marki Silver Cross. Gwiazda wybrała model Balmoral w specjalnej chromowanej wersji za około... 20 tysięcy złotych. Ale Iza, tak jak inne gwiazdy, nie ograniczyła się do jednego pojazdu. Niedawno paparazzi spotkali ją na spacerze z całą rodziną, gdzie zaprezentowała kolejny wózek chłopca. Zobaczcie sami! 

1/4
Izabela Janachowska z mężem i synem na spacerze

Paparazzi niedawno spotkali Izę i jej męża, Krzysztofa Jabłońskiego na spacerze z ich ukochanym synem, Christopherem Alexandrem. Była tancerka, a obecnie gwiazda TLC i TVN Style po porodzie wygląda zachwycająco!  

2/4
Izabela Janachowska z mężem i synem na spacerze

Izabela w trakcie diety mocno dbała o ćwiczenia i zdrowe odżywianie. Nic więc dziwnego, że kilka tygodni po porodzie zachwyca figurą. W letni dzień postawiła na białą, koronkową sukienkę z Zary i wygodne klapki od Hermes za około... 650 dolarów, czyli ok. 2400 złotych. 

3/4
Izabela Janachowska z mężem i synem na spacerze

O wiele droższy jest jednak wózek, który kupiła dla synka. Tym razem postawiła również na markę Silver Cross, ale inny model - nowoczesny Aston Martin! A więc śmiało można powiedzieć, że to petarda wśród wózków. Koszt? Prawie 15 tysięcy złotych ze wszystkimi dodatkami. Robi wrażenie!

Więcej na temat Izabela Janachowska