Izabela Janachowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Izabela Janachowska o karmieniu piersią w miejscu publicznym. "Na granicy dobrego smaku"

Izabela Janachowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Izabela Janachowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się jej synek, któremu dała na imię Christopher. Niedawno chłopiec skończył miesiąc. Z tej okazji celebrytka zaprosiła do swojego domu kamery "Dzień Dobry TVN". Izabela Janachowska opowiedziała między innymi o tym, jak odnalazła się w roli mamy. Gwiazda TVN Style zdradziła także, co sądzi o publicznym karmieniu piersią...

Izabela Janachowska o karmieniu piersią

Izabela Janachowska długo czekała na ten moment. Celebrytka przygotowała się w każdym calu na narodziny upragnionego dziecka. Mimo wszystko nieco inaczej wyobrażała sobie macierzyństwo. Izabela Janachowska była pewna, że po porodzie zatrudni nianię i będzie mogła normalnie umawiać się z koleżankami. Jednak rzeczywistość okazała się być nieco inna.

Zobacz także: O porodzie, urządzaniu pokoju dla dziecka i powrocie do formy! Izabela Janachowska w szczerym wywiadzie dla "Party"

Izabela Janachowska miała także obiekcję co do karmienia piersią. 

Mnie to się do końca nie podoba. Jeżeli kobiety wystawiają gołe piersi w centrach handlowych, to jest dla mnie na granicy dobrego smaku. Gdybym musiała nakarmić małego w miejscu publicznym, to szukałabym ustronnego miejsca - powiedziała Izabela Janachowska.

Podzielacie jej zdanie?

Izabela Janachowska w centrum Warszawy

Izabela Janachowska świetnie odnalazła się w roli mamy

Izabela Janachowska z kołyską
Instagram

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43