Edyta Górniak w serialu "Leśniczówka"

TYLKO U NAS: Edyta Górniak wystąpi w serialu "Leśniczówka"? Kogo zagra?

Edyta Górniak w serialu "Leśniczówka"

 

Piosenka "Dom dobrych drzew", rozpoczynająca serial "Leśniczówka", już podbiła serca telewidzów i fanów Edyty Górniak! Jak donosi magazyn "Flesz", wokalistka dostała tez propozycję zagrania w nowym serialu TVP1! Czy ją przyjęła?

 

Edyta Górniak zagra w "Leśniczówce"?

 

Jesteśmy dumni, że tytułową piosenkę do "Leśniczówki" wykonuje taka gwiazda – mówi producent serialu Piotr Mikołajczak. – Zaproponowaliśmy Edycie, by wystąpiła w naszym serialu.

Podczas konferencji ramówkowej TVP, gdzie gwiazda premierowo wykonała utwór "Dom dobrych drzew", Górniak żartowała, że nie wie czy ktokolwiek chciałby czekać tyle godzin na jej makeup i fryzurę. Na odpowiedź produkcji nie trzeba było długo czekać!

 

Zobacz także: Edyta Górniak walczy z mrozem przed studiem TVP.

Jesteśmy gotowi na długotrwały makijaż i zrobienie perfekcyjnej fryzury. Na gwiazdę tego formatu zawsze warto czekać. To byłaby prawdziwa wisienka na torcie! A rolę dopasujemy do wymagań pani Edyty. Niech tylko się zgodzi! – deklaruje produkcja.

Jesteś ciekaw w jakiej roli producenci widzieliby Edytę Górniak? Czy będzie to epizod czy dłuższy wątek? Jakie ma plany Edyta Górniak? Dowiesz się z nowego "Flesza".

 

Edyta Górniak dostała propozycję gry w serialu "Leśniczówka".

Edyta Górniak w żółtej sukience w TVP

Piosenka "Dom dobrych drzew", którą wykonuje Edyta, podbiła serca jej fanów.

Edyta Górniak
East News

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18