Edyta Górniak ma nowego faceta?! Edyta Górniak na koncercie w Poznaniu Edyta Górniak Edyta Górniak i David Foster na randce Edyta Górniak zaśpiewała podczas pasterki w Warszawie
Edyta Górniak ma nowego faceta?!
Kim jest tajemniczy adorator Górniak?
1/6
Edyta Górniak ma nowego faceta?!

Edyta Górniak ma nowego faceta w USA!? Zaskakujące doniesienia "Faktu". Według dziennika diwa spotyka się z tajemniczym, przystojnym prawnikiem. Podobno para świetnie się dogaduje i spędza coraz więcej czasu ze sobą. Czy coś jest na rzeczy?!

Zobacz: Edyta Górniak miała już 10 partnerów! O niektórych mogliście nie wiedzieć

Edyta Górniak ma nowego faceta?

Według informacji dziennika prawnik, który spotyka się z Edytą Górniak, jest od niej młodszy o kilka lat i może pochwalić się świetnym gustem:

Interesuje się modą i widać to po jego ubiorze. Do drogich marynarek dobiera figlarnie krótkie spodenki. Ma też wyjątkowo białe zęby, na które wszyscy zwracają uwagę - mówi informator „Faktu”.

Wyjątkowe białe zęby to zdecydowanie ważna rzecz! Czy tajemniczy prawnik poznał już syna Edyty, Allana? Odpowiedź na kolejnej stronie.

Zobacz: „Jeśli ona zostanie trenerem, rozstanę się z programem”. Dlaczego Edyta Górniak tak bardzo nie lubi Dody?

2/6
Edyta Górniak na koncercie w Poznaniu
East News

Edyta na początku nie chciała robić mu nadziei, ale ostatecznie złamała się:

Edyta dała mu szansę i często spędzają razem czas. W 13. urodziny Allana poszli w komplecie do kina. Na filmie „Kong. Wyspa czaszki" zachowywali się niemal jak rodzina – czytamy.

3/6
Edyta Górniak
4/6
Edyta Górniak i David Foster na randce
5/6
Edyta Górniak zaśpiewała podczas pasterki w Warszawie
6/6
Edyta Górniak i Allan Krupa na lotnisku
Więcej na temat Edyta Górniak