Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Doda nie wystąpi na Różach Gali
ONS
Newsy

Wybrano reprezentanta Polski na Eurowizję 2015! Nie jest to Doda

To cios dla wszystkich jej fanów

Od kilku tygodni tematem numer jeden w polskich mediach jest udział Dody w Eurowizji 2015. Artystka poinformowała fanów, że dostała propozycję od Telewizji Publicznej, ale zgodzi się na występ w Wiedniu tylko i wyłącznie wtedy, kiedy znajdą się fundusze na wielkie show. Przypomnijmy: Zjawiskowe show to wizytówka Dody. Zapytano ją co chciałaby pokazać na Eurowizji. Zaskoczyła odpowiedzią

Jak dowiedziały się jednak wirtualnemedia.pl, Doda na pewno nie pojedzie jako nasza reprezentantka. Telewizja Polska wybrała już artystę, który zostanie wysłany do Wiednia na 60. Konkurs Piosenki Eurowizji. Osoba ta przyjęła zaproszenie, trwają teraz rozmowy związane z wyjazdem. Kto to jest - dowiemy się już w marcu.

Ta informacja na pewno zasmuci wszystkich fanów wokalistki. Od lat to właśnie Doda jest wskazywana na artystkę, która miałaby szansę wygrać konkurs, co widać chociażby na Facebooku (zobacz). Pisały o tym nawet zagraniczne media. Niestety, TVP z niewiadomych powodów, nie chce dać jej szansy.

Warto przy okazji przypomnieć skandal sprzed dwóch lat, kiedy redakcja "Gali" zaproponowała Dodzie występ podczas Róż Gali. Wówczas TVP zablokowała show Rabczewskiej. Przypomnijmy: "Dyrektor TVP2 zablokował mój występ z przyczyn prywatnych"Doda z facetem na Sylwestrze:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda chce na Eurowizję
Facebook
Newsy
Fani chcą wysłać Dodę na Eurowizję. Artystka odpowiada im na Facebooku
Zamieściła wymowne zdjęcie

Doda to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Nie raz już udowodniła, że potrafi zrobić show na światowym poziomie, a jej fani w związku z tym bardzo chcą zobaczyć swoją idolkę na Eurowizji. Od lat próbują namówić ją na występ w barwach Polski. Zobacz: Doda szykuje na Sylwestra Polsatu wielkie show. Wiemy, co dokładnie zaśpiewa Teraz zabrali się do prężniejszego działania i założyli fanpage "Doda na Eurowizję", który ma już prawie 10 tysięcy fanów. Choć artystka zawsze zarzekała się, że to nie jest konkurs dla niej i raczej się tam nie wybierze, zamieściła na Facebooku zdjęcie, które może świadczyć o tym, że po cichu liczy na występ na Eurowizji. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy, które zachęcają piosenkarkę do działania i zapewniają, że tylko ona potrafi zrobić naprawdę show na scenie.  31 grudnia usłyszymy i zobaczymy teledysk do nowej piosenki. Może to dobra okazja żeby wysłać ją na konkurs do Wiednia? W końcu regulamin imprezy mówi jasno, że utwory nie mogą być upublicznione przed 1 listopada. Chcecie zobaczyć Rabczewską w konkursie piosenki? Zobacz: Maryla o konkursie Eurowizji 2014: Niech Doda jedzie!     Zdjęcia nowego chłopaka Dody:

Doda pojedzie na Eurowizję 2015
ONS
Newsy
Doda pojedzie na Eurowizję? Padła poważna deklaracja na antenie radia
Artystka ma pomysł na show

Fani Dody od lat pragną, aby to ona reprezentowała nasz kraj na konkursie Eurowizji. Szanse są na to naprawdę duże, ponieważ sama artystka wielokrotnie podsycała atmosferę, sugerując wszystkim, że pojedzie na festiwal. Przypomnijmy: Fani chcą wysłać Dodę na Eurowizję. Artystka odpowiada im na Facebooku Dziś Doda pojawiła się w studiu radiowej Jedynki, gdzie udzieliła wywiadu Marii Szabłowskiej . Nie mogło zabraknąć więc tematu Eurowizji. Artystka zaskoczyła poważną deklaracją - dostała propozycję od TVP żeby pojechać na konkurs do Wiednia! Powiedziała również, że chciałby reprezentować nasz kraj w Austrii. Jest pewna, że zrobiłaby spektakularne show na scenie i 3 minuty przeznaczone dla każdego artysty wykorzystałaby jak najlepiej potrafi. To, że kandydatura Dody na Eurowizję 2015 wydaje się być najpoważniejsza, świadczy również wiele innych faktów. Jej ostatni singiel, "Riotka", trwa właśnie 3 minuty i został skomponowany przez kompozytora ze Szwecji, która zawsze zajmuje wysokie pozycje na Eurowizji . Co więcej, fan page na Facebooku "Doda na Eurowizję” ma już ponad 10 tys. fanów. Nie można zapominać, że wywiad w Jedynce przeprowadzała Szabłowska, wielokrotna członkini jury wybierającego utwory na festiwal. Wiele wskazuje na to, że to Doda pojedzie na Eurowizję. A to oznacza jedno - zamieszanie jakiego jeszcze w Polsce nie było. Zo bacz: Ewelina Lisowska pojedzie na Eurowizję? Po takim wyznaniu TVP raczej jej nie wyśle Doda z facetem na Sylwestrze:

Prezes TVP blokuje Dodę
ONS
Newsy
Prezes TVP bojkotuje Dodę: Nie ma uzasadnienia dla jej obecności w telewizji publicznej
To samo spotkało jeszcze jedną gwiazdę

Doda od kilku miesięcy jest wymieniana wśród faworytów na reprezentanta Polski na Eurowizji 2015. Sama artystka wyraziła zainteresowanie konkursem, ponadto, zapewniła, że otrzymała taką propozycję. Niestety, TVP nie chce sfinansować jej show. Przypomnijmy: Wybrano reprezentanta Polski na Eurowizję 2015! Nie jest to Doda To nie pierwszy raz, kiedy Telewizja Publiczna blokuje Dodę w jej przedsięwzięciach muzycznych. Wystarczy tylko przypomnieć aferę z 2013 roku, kiedy prezes TVP nie zgodził się z przyczyn prywatnych na jej występ podczas Róż Gali. Teraz Juliusz Braun nie ukrywa tego, że dla Doroty nie ma miejsca w jego telewizji. W książce "Prezesi. Oni rządzili TVP" zaznacza: Przecież nie zapraszamy wszystkich trzydziestu kilku milionów Polaków. Więc uważam, że nie ma uzasadnienia dla obecności Dody w telewizji publiczne j - mówi To samo tyczy się Nergala: Jestem przeciwnikiem skrajności, które naruszają czyjąś wrażliwość albo są sprzeczne z elementarnymi standardami zachowań telewizji publicznej - mówi Juliusz Braun. Prywatne względy ważniejsze niż wyniki oglądalności? Szok. Zobacz: Dziennikarka Vivy! zdradza kulisy związku Dody z Haidarem. Mama artystki ma do niej pretensje Doda na urodzinach radia Kolor:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner