Edyta Górniak składa do sądu wniosek
ONS
Newsy

Były mąż chce wydać książkę o Edycie Górniak. Co na to diwa?

Jej reakcja jest zaskakująca

O książce Dariusza K. o Edycie Górniak zrobiło się głośno kilka miesięcy temu. Dariusz K. oskarżony jest o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i czas w areszcie chce spędzić m.in. na pisaniu o byłej żonie. Planowana publikacja już wzbudziła duże emocje. Przypomnijmy: Dariusz K. wydaje książkę o Górniak. Korwin: Mamy nową definicję "dna"

Jednak nie u Edyty. Diwa, w ferworze przygotowań do nowej trasy koncertowej, zapomniała o problemach związanych z byłym mężem.  Jak zapewnia "Party" piosenkarka nie przejęła się też doniesieniami o książce:


Edyta nie była zdziwiona, gdy usłyszała takie rewelacje. W końcu już podczas pierwszej rozprawy Dariusz, oskarżony o to, że pod wpływem kokainy zabił kobietę na pasach, próbował obarczyć winą za tragedię właśnie Górniak - czytamy


Rzeczywiście tak było. Podczas pierwszej rozprawy sądowej, Dariusz K. zeznał, że jego problemy z narkotykami były spowodowane właśnie konfliktem z Edytą.

Zobacz: Dariusz K. zrzucił winę za wypadek na Górniak. Edyta wydała oświadczenie: Wierzę, że wyrok...

Temat książki o Edycie wraca jednak jak bumerang:

Dariusz na pewno liczy na to, że publikacja narobi sporo szumu i że kolejny raz będzie mógł zarobić na swojej żonie - dodaje osoba z otoczenia Edyty

Górniak ma już na koncie jedną nieprzychylną publikację na swój temat, z 2005 roku, której sprzedaż, na wniosek sądu, została zablokowana.

Teraz Edyta chce skupić się na trasie koncertowej i nowej płycie. Diwa doskonale jednak zdaje sobie sprawę z tego, że jej życie to ciekawy materiał nie tylko na książkę, ale i film.
 

 

Edyta Górniak na koncercie Lato Zet i Dwójki
Dariusz K. wyprowadzany w kajdankach z prokuratury w Warszawie


 

Edyta Górniak składa do sądu wniosek
ONS
Newsy
Górniak doskonale wie, co zrobi gdy Dariusz K. zostanie skazany. Wszystko dla dobra Allana
Czara goryczy już się przelała

Sprawa wypadku Dariusza K . mocno odbiła się na jego byłej żonie, Edycie Górniak i synku, Allanie. Podczas pierwszej rozprawy, oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku celebryta, część winy zrzuciła na wokalistkę, która utrudniała mu ponoć kontakty z dzieckiem. Przypomnijmy: Dariusz K. zrzucił winę za wypadek na Górniak. Edyta wydała oświadczenie: Wierzę, że wyrok... Kolejna rozprawa ma odbyć się już w 1 kwietnia. Artystka wie jednak, co zrobi, kiedy jej eksmąż zostanie skazany na więzienie. Jak donosi Rewia diwa ma zamiar złożyć wniosek do sądu o ustanowienie jej jedynym opiekunem prawnym syna. Uważa, że tak dla Allanka będzie najlepiej: Czara goryczy się przelała. Gdy tylko zapadnie wyrok skazujący w sprawie ojca Allana, Edyta złoży do sądu rodzinnego wniosek o ustanowienie jej jedynym opiekunem prawnym syna. Nie zgadza się, by ojciec dzwonił do Allana ani do niego pisał. Uważa, że byłaby to dla dziecka trauma. - czytamy Dobra decyzja? Zobacz: Edyta Górniak i Baron zdradzili prawdę o swoim "związku"! Edyta Górniak na obiedzie z synkiem:

Karolina Korwin Piotrowska o książce Dariusza K.
ONS
Newsy
Dariusz K. wydaje książkę o Górniak. Korwin: Mamy nową definicję "dna"
Jest komentarz dziennikarki

Przebywający od kilku miesięcy w więzieniu, Dariusz K ., czeka na kolejną rozprawę sądową w związku ze śmiertelnym wypadkiem, który spowodował w lipcu, ubiegłego roku. Podczas pierwszej sprawy w sądzie, część winy zrzucił na Edytę Górniak , która rzekomo utrudniała mu kontakty z synem, co wpłynęło na to, że zaczął zażywać narkotyki. Przypomnijmy: Dariusz K. zrzucił winę za wypadek na Górniak. Edyta wydała oświadczenie: Wierzę, że wyrok... Dziś "Fakt" podał sensacyjną informację o planach oskarżonego celebryty. Podobno Dariusz K. ma zamiar wydać książkę o życiu z artystką i przedstawić fakty po swojemu. W ten sposób liczy na odbudowanie zniszczonej reputacji . W publikacji opowie o wszystkich konfliktach z Edytą: Czeka najpierw na koniec rozprawy, ale myśli poważnie o książce, której część będzie poświęcona Edycie . Miałaby ona oczyścić jego reputację i przedstawić ciężką drogę pełną konfliktów z Edytą, która doprowadziła go do tego miejsca, w którym jest. Chciałby, żeby ludzie go zrozumieli. - mówi Faktowi osoba z jego otoczenia Poprosiliśmy o komentarz Karolinę Korwin Piotrowską , która zna mechanizmy show-biznesu, jak nikt inny w Polsce. Dziennikarka jest przerażona: Szczerze? To przerażające, koszmarna ilustracja słów, że "tonący brzytwy się chwyta". Zwykle nie jestem skora do współczucia Edycie Górniak, ale teraz współczuję jej bardzo w zaistniałej sytuacji i jej synowi również. Jeśli to prawda, co piszą media, to mamy nową definicję słowa "dno". Ale wiem też, że media tylko na coś takiego, jak owa "książka" czekają.. . - mówi nam Korwin Pomysł Dariusza rzeczywiście wydaje się być absurdalny. Zobacz: Edyta Górniak i Baron zdradzili prawdę o swoim "związku" Zatrzymanie Dariusza K.:

Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K.
Newsy
Były mąż Edyty Górniak stanął przed sądem. Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K.!
Były mąż Edyty Górniak stanął przed sądem. Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K.!

Zeznania lekarzy pogrążyły Dariusza K. Podczas dzisiejszej rozprawy biegli sądowi podważyli zeznania byłego męża Edyty Górniak, który został oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego pod wpływem narkotyków. Dariusz K. nie przyznaje się do brania narkotyków w dniu wypadku, twierdzi, że zażył je dzień wcześniej. Jak donosi "Fakt" w wersję muzyka nie wierzą biegli sądowi, którzy podczas rozprawy zeznali, że badania jednoznacznie wskazują na to, że Dariusz K. nie tylko brał narkotyki na kilka godzin przed zdarzeniem, ale również wcześniej. Nie jest to możliwe, by oskarżony zażywał kokainę dnia poprzedniego i ona utrzymała się we krwi 24 godziny  - powiedział w rozmowie z tabloidem biegły sądowy, Zbigniew Wawer. Według relacji Faktu drugi biegły zaprzecza także tezie jaką przedstawiał wcześniej Dariusz K. , że wszyty esperal miał wpływ na jego stan psychiczny. Przypominamy, że do wypadku z udziałem Dariusza K. doszło w lipcu 2014 roku w Warszawie. Muzyk potrącił wówczas na pasach 63-letnią kobietę, która zmarła na miejscu. Od tamtego czasu były mąż Edyty Górniak jest w areszcie. Dariuszowi K. grozi 12 lat więzienia. Podczas rozpraw zazwyczaj wspiera go jego żona Izabela, ale zabrakło jej dzisiaj w sądzie.   Zobacz także: Edyta Górniak: Nie gardzę ludźmi, którzy biorą narkotyki   Dariusz K.  ponownie stanął przed sądem. Zeznania lekarzy pogrążyły byłego męża Edyty Górniak. Wyniki badań wskazują, że Dariusz K. zażywał narkotyki w dniu wypadku.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner