Edyta Pazura w czarnej koszuli i spódnicy w kwiaty z mężem Cezarym Pazurą
ONS

Kiedy państwo Pazurowie planują powiększenie rodziny? Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli, kolejną siódmą już rocznicę ślubu, która przypada w maju 2016 roku, będą świętować w stanie błogosławionym lub… w już w piątkę! 

Edyta i Cezary marzą o kolejnym dziecku. I przygotowują się do tego

Żeby marzenie Pazurów się spełniło, a wszystko poszło według planu, Edyta zaczęła bardziej dbać o swoje zdrowie, by przygotować organizm na kolejną ciążę.  

W ubiegłym roku Edyta miała tak dużo obowiązków, że bardzo schudła. Zmęczenie poważnie odbiło się na jej zdrowiu, ważyła niecałe 50 kg. Postanowiła więc o siebie zadbać, tym bardziej, że bardzo chcą mieć z Cezarym jeszcze jedno dziecko – zdradza informator "Flesza".

Jak dba o siebie Edyta Pazura, żeby zajść w ciążę?

Je zdrowo i w regularnych odstępach czasu. Od kilku miesięcy regularnie ćwiczy na siłowni, chodzi na basen i biega. Ale często trening zastępują jej codzienne obowiązki, bo oprócz bycia mamą Edyta jest też jedynym menedżerem Cezarego Pazury i dodatkowo kieruje firmą producencką MBT Production. Edyta i Cezary mają już dwoje dzieci: 6-letnią Amelię, która w tym roku rozpoczęła naukę w szkole, i 3-letniego Antosia. Dzieciaki są już odchowane, więc teraz byłby idealny moment na powiększenie rodziny.


Edyta Pazura i Cezary Pazura na Balu TVN

Edyta Pazura na balu TVN 2015

Edyta i Cezary Pazurowie na premierze w Teatrze Capitol

Edyta Pazura w czarnej koszuli i spódnicy w kwiaty z mężem Cezarym Pazurą
ONS

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Cezary Pazura, Edyta Pazura
ONS

 

Więcej na temat Edyta Pazura Cezary Pazura