Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Beata Kozidrak zarobi 4,5 mln złotych
ONS
Newsy

Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi... Ta kwota zwala z nóg!

Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi... Ta kwota zwala z nóg!

Beata Kozidrak w najbliższych miesiącach zarobi 4,5 mln złotych! Według doniesień "Super Expressu", właśnie na taką kwotę może liczyć wokalistka zespołu Bajm.

Skąd tak wysoka suma? Tabloid ustalił, że za jeden koncert Beata Kozidrak i jej grupa zgarnia około 50 tysięcy złotych, a w najbliższym czasie odbędzie się ich prawie 50!  

Jesteśmy w trakcie trasy koncertowej. Planujemy około 50 koncertów - przyznał menadżer zespołu i mąż Beaty Kozidrak, Andrzej Pietras.

Dodatkowo na konto Beaty Kozidrak, jak co roku, wpłynie ok. 2 mln złotych za tantiemy, które otrzymuje jako autorka tekstów swoich hitów. A tych, przez 35 lat obecności na polskim rynku muzycznym, stworzyła blisko 200.

Kozidrak rozpoczęła już trasę koncertową "Bingo Tour" na której fani usłyszą największe przeboje zespołu Bajm i ich najnowsze utwory m.in. piosenkę "Bingo".

To potwierdzenie, że Beata Kozidrak to prawdziwa królowa polskiej sceny muzycznej!

 

Zobacz także: "Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą". Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu

 

Według doniesień tabloidu Beata Kozidrak zarobi ok. 4,5 mln złotych.

 

Piosenkarka razem z zespołem ruszyła w trasę koncertową.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Beata Kozidrak na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2016
ONS
Newsy
Zjawiskowa Beata Kozidrak na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2016. Wiemy jakie wybrała marki! ZDJĘCIA
Zjawiskowa Beata Kozidrak na gali Osobowości i Sukcesy Roku 2016. Wiemy jakie wybrała marki! ZDJĘCIA
Michał Szpak, Dawid Podsiadło, Grzegorz Hyży
ONS
Newsy
Młody wokalista wystąpi na koncercie z Beatą Kozidrak! Domyślacie się który?
Młody wokalista wystąpi na koncercie z Beatą Kozidrak! Domyślacie się który?

Grzegorz Hyży gościnnie wystąpi na koncercie Beaty Kozidrak i Bajmu w Katowicach! Piosenkarz poinformował o tym na swoim Facebooku. Dokładnie w Walentynki Beata Kozidrak wraz zespołem Bajm rozpoczęła nową trasę koncertową. "Bingo Tour" - to spektakularny powrót znanej artystki na scenę. Gwiazda zagra aż trzydzieści koncertów, w tym jeden w katowickim Spodku. To właśnie w Katowicach 12 marca będzie można zobaczyć wspólny występ Beaty Kozidrak i Grzegorza Hyżego. Wyjątkowe spotkanie:) Serdecznie pozdrawiamy!!! A już 12 Marca zapraszamy na Koncert "Beata i BAJM" do Katowic (Spodek). Pojawię się gościnnie i zaśpiewamy wspólnie jeden z ich największych przebojów:)) - napisał wokalista na swoim facebookowym profilu. Trasa koncertowa Beaty Kozidrak zapowiada się niezwykle atrakcyjnie! Nie tylko dla fanów artystki i jej zespołu. ;) Diwa na swoich koncertach ma zarobić aż 1,5 miliona złotych! Wybieracie się na koncert?   Zobacz też: „Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą”. Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu.   Beata Kozidrak rozpoczęła trasę koncertową "Bingo Tour".   Na koncercie w Katowicach gościnnie wystąpi Grzegorz Hyży.

Beata Kozidrak w czarnej sukience
ONS
Newsy
Ile Beata Kozidrak zarobi na "Bingo Tour"? Kwota przyprawia o zawrót głowy...
Ile Beata Kozidrak zarobi na "Bingo Tour"? Kwota przyprawia o zawrót głowy...

Beata Kozidrak właśnie rozpoczęła trasę koncertową "Bingo Tour". Artystka odwiedzi kilkanaście polskich miast, w których będzie można usłyszeć zarówno dobrze znane i lubiane przeboje Bajmu, jak i nowe hity, jak np. "Bingo". To właśnie od nazwy nowego singla, wzięła swoją nazwę cała trasa koncertowa gwiazdy i jej zespołu. Ile zarabia Beata Kozidrak? "Bingo Tour" to spektakularny powrót znanej artystki na scenę. Beata Kozidrak, mimo p ewnych problemów w jej życiu osobistym, nadal jest w szczytowej formie. W ramach trasy koncertowej artystka zagra aż trzydzieści koncertów. Jak donosi "Fakt", za jeden wystąp gwiazda inkasuje około 50 tysięcy złotych, zatem po zakończeniu trasy, konto Beaty Kozidrak powiększy się o kwotę 1,5 miliona złotych! To imponujący wynik! Jednak emocje, których diwa i jej zespół dostarczają podczas koncertów są absolutnie bezcenne! Trasę rozpoczął walentynkowy koncert w Warszawie - gwiazda pokazała klasę. Kolejne koncerty zapowiadają równie atrakcyjnie!   Zobacz też: „Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą”. Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu.   Beata Kozidrak rozpoczęła trasę koncertową "Bingo Tour".   Artystka zarobi fortunę na koncertach.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner