Barbara Kurdej-Szatan
Instagram
Newsy

Najpierw straciła pracę, a teraz Basia Kurdej-Szatan odebrała niepokojące wyniki badań

Najpierw straciła pracę, a teraz Basia Kurdej-Szatan odebrała niepokojące wyniki badań

To nie jest dobry czas dla Barbary Kurdej-Szatan. Niedawno "Party" jako pierwsze poinformowało, że celebrytka straciła pracę w TVP. Basi nie zobaczymy już ani w "The Voice Kids", ani w "The Voice of Poland", ani nawet w "Dance, Dance, Dance". Powód? Podobno Basia podpadła władzom TVP przez swoje częste wypowiedzi na temat polityki. Aktorka poparła między innymi Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy. Oprócz tego pochlebnie wypowiadała się także na temat parady równości.

Niestety, to nie koniec problemów Basi. Okazuje się, że teraz gwiazda będzie musiała kolejny raz zmierzyć się z podstępną chorobą...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wrócą do siebie? Basia Kurdej-Szatan komentuje rozstanie pary!

Barbara Kurdej-Szatan znów walczy z boreliozą

Nie jest tajemnicą, że Basia Kurdej-Szatan od kilku lat walczy z boreliozą. Początkowo lekarze nie potrafili jej dobrze zdiagnozować. Jednak dzięki jej uporowi udało się ustalić, co tak naprawdę dolega gwieździe. Leczenie, które zastosowano u niej, przyniosło świetne rezultaty. Do tego stopnia, że aktorka zaczęła coraz śmielej myśleć o powiększeniu rodziny.

Hania pyta o rodzeństwo i ma rację, bo już najwyższy czas pomyśleć o kolejnym dziecku. Teraz czuję się dobrze i mamy takie plany - mówiła jeszcze niedawno. 

Niestety, wygląda na to, że te plany będą musiały jeszcze poczekać. Jak podaje "Rewia", Basia Kurdej-Szatan zrobiła badania, z których wynika, że choroba wróciła...

Niestety, test wykazał, że nadal wszystko jest aktywne. Wróciłam do leczenia... - mówi ze smutkiem gwiazda "M jak miłość". 

Trzymamy kciuki za to, aby leczenie się powiodło! 

Basia Kurdej Szatan w białej marynarce
EastNews

Basia ma 7-letnią córeczkę, Hanię

Zobacz także
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Nowe ustalenia magazynu "Flesz"!

Kim jest mąż Idy Nowakowskiej?

Córka znanego pisarza, tancerka, aktorka… Ida Nowakowska zajmie miejsce Basi Kurdej-Szatan

 

Marta Manowska na imprezie magazynu "Flesz"
East News
Newsy
Marta Manowska odpowiada na słowa Basi Kurdej-Szatan. Plotki o ich konflikcie nie były przesadzone?
Marta Manowska odpowiada na słowa Basi Kurdej-Szatan. Plotki o ich konflikcie nie były przesadzone?

Niedawno w mediach gruchnęła wiadomość o rzekomym konflikcie na linii Marta Manowska i Basia Kurdej-Szatan . Panie ponoć rywalizują ze sobą o status największej gwiazdy w TVP. Prawdą jest, że obie są twarzami tej stacji i cieszą się ogromną popularnością. Marta Manowska prowadzi aż dwa programy, a plotkuje się, że niebawem zobaczymy ją również w trzecim. Z kolei Basia Kurdej-Szatan gra nie tylko w "M jak miłość", ale jest także gospodynią "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "Dance, Dance, Dance" .  Czy panie czują na plecach oddech konkurencji? Jak wyglądają ich wzajemne relacje? Marta Manowska uchyliła rąbka tajemnicy. Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się, jaka jest prawda! Marta Manowska i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Zobacz także:  Basia Kurdej-Szatan rezygnuje z części projektów! Tam już jej nie zobaczymy...

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie
Instagram
Newsy
TYLKO U NAS! Basia Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP! Dlaczego? Powód jest zaskakujący!
TYLKO U NAS! Basia Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP! Dlaczego? Powód jest zaskakujący!

Wielkie zmiany w TVP! Jak udało się dowiedzieć magazynowi "Party", Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi kolejnych edycji „ T he Voice of Poland” i „ T he Voice Kids” . To nie wszystko! W ostatniej chwili odwołano występ gwiazdy na tegorocznym koncercie literackim na festiwalu w Opolu. Skąd taka decyzja?  Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”! Decyzja TVP jest bardzo zaskakująca, bowiem terminy nagrań do „ The Voice of Poland ” i „The Voice Kids” były ustalane już wiele tygodni temu i nikt nie wspominał o zmianie prowadzącej . Dlaczego TVP zrezygnowało z Basi? Mówi się, że decyzja władz TVP była podyktowana tym, że aktorka zbyt często pojawiała się jako prowadząca show stacji. Wcześniej prowadziła też "Dance, dance, dance", teraz miała wrócić do "The Voice...". Dlaczego jednak zrezygnowano z niej w obu show? Jak zdradził informator "Party", Basi zaszkodziło to, że nie kryła się ze swoimi sympatiami politycznymi : brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy. Ostatnio wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła na Instagramie paradę równości . Czy Basia zniknie też z "M jak miłość"? Odpowiedź na to pytanie w magazynie "Party"!   Zobacz także:   Basia Kurdej-Szatan o seksie w "M jak miłość"! Czy czuje się skrępowana? Basia Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP Władze TVP uznały, że jest jej za dużo w telewizji. Choć to nie jedyny powód ich decyzji.      

Basia Kurdej-Szatan o finale The Voice of Poland
ONS.pl
Newsy
Basia Kurdej-Szatan ma nawrót choroby. Co jej dolega?
Niepokojące wieści...

  Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że od dłuższego czasu zmaga się z boreliozą. Jakiś czas temu aktorka cieszyła się, że jej stan uległ znacznej poprawie. Okazuje się, że choroba znów wróciła, a leczenie ma przykre konsekwencje...   Zobacz:   Basia Kurdej-Szatan poprowadzi nowe show TVP! Obok niej dużo znanych nazwisk!   Od czego zaczęła się choroba Basi Kurdej-Szatan?   Wiele lat temu aktorka została ukąszona przez kleszcza i wtedy została zarażona boreliozą. Gwiazda poddała się leczeniu polegającemu na antybiotykoterapii . Jak się okazało zażywanie dużej ilości leków sprawiło, że wszystkie bakterie, również te potrzebne, zostały zniszczone:   Jeżeli chodzi o dietę, musiałam definitywnie odstawić cukier, białą mąkę i nabiał krowi, ponieważ chodziło nie tylko o to, żeby pozbyć się bakterii, lecz także, żeby odgrzybić organizm, ponieważ swego czasu zażywałam dużo antybiotyków. Przez to candida, grzyby, które zazwyczaj znajdują się w jelicie, rozprzestrzeniły się – mimo tego, że zażywałam specjalne osłony. Trudno jest nad tym zapanować, potrzebna jest dieta długoterminowa – możemy przeczytać słowa Kurdej-Szatan w rmf.fm   Ostatnio aktorka zdradziła, że choroba znów się nasiliła. Gwiazda za wszelką cenę chce wygrać z chorobą. Jak pisze se.pl stawia teraz na zioła i dietę . Na razie zrezygnowała z antybiotyków. Mamy nadzieję, że znów uda się poprawić wyniki i zregenerować organizm.   Basia może liczyć na wsparcie męża. Aktorka od kilku lat walczy z chorobą.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner