Anna Lewandowska bawi się z córką Klarą
Instagram

Anna Lewandowska pokazała urocze, rodzinne zdjęcie! Tak spędza czas z Robertem i Klarą!

Anna Lewandowska bawi się z córką Klarą
Instagram

Anna Lewandowska opublikowała piękne rodzinne zdjęcie z mężem i córką.  Od chwili narodzin małej Klary Ania i Robert często pokazują w sieci, jak spędzają czas z ukochaną córeczką. Dziewczynka często towarzyszy swojej mamie podczas treningów i zagranicznych podróży. Wiemy już, że Klara jest również największym i z pewnością najważniejszym kibicem dla Roberta Lewandowskiego- ostatnio mogliśmy zobaczyć urocze nagranie, na którym dziewczynka dopingowała tatę podczas meczu. Teraz w sieci pojawiło się nowe zdjęcie Ani, Roberta i Klary. Zobaczcie, jak całą rodzinką spędzają wolne chwile!

Ania i Robert pokazali, jak spędzają czas z córką

Na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak szczęśliwi rodzice bawią się ze swoją córeczką. Wygląda na to, że mała Klara zorganizowała w domu "przyjęcie" na które zaprosiła mamę i tatę :) Dziewczynka przygotowała drewniane zabawki- tort i zastawę.

Ostatnio Anna Lewandowska rozpoczęła wyzwanie 30 dni bez cukru, więc w swoim wpisie pod zdjęciem żartowała, że teraz może pozwolić sobie tylko na "drewniane słodkości".

Zobaczcie sami, jak Anna i Robert Lewandowscy bawią się z Klarą! Córeczka pary to już duża dziewczynka!

Anna Lewandowska pokazała nowe, rodzinne zdjęcie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

6th day of #30dayswithoutsugar challenge! Its not easy, and its so tempting to eat my favorite choco bite bars🍫 And how is your challenge going? Remember that it is worth to train your will every now and then! P.s. Today we are supporting daddy during the match _______________________ 6 dzień wyzwania #30dnibezcukru Lekko nie jest bo kuszą ulubione chocko bite od @foods_by_ann 🍫 zwłaszcza, kiedy patrzę, jak inni zajadają się nimi 😂 No cóż.. chyba tymczasowo zostaje mi postawić na „drewniane słodkości”🤪😘 A jak Wam idzie wyzwanie? Trenujecie swoją silna wolę? Warto, bo efekty są wielowymiarowe🤗 Ps. Dzisiaj mocno kibicujemy tatusiowi podczas meczu💪🙏 Ps. Zabawki "drewniane słodkości" ➡ @babybyann _______________________________ #annalewandowska #30dnibezcukru #foodsbyann #healthyplanbyann @katrinblackmamba @andzia_healthy_team

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Mała Klara zaledwie kilka tygodni temu skończyła 2 lata.

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski 18 maja na meczu
Instagram

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51