Anja Rubik o "Project Runway"
ONS
Newsy

Rubik o Project Runway: Nie będę pouczać uczestników, ale...

Uczestnicy powinni się bać największej polskiej top model?

Już wiosną na antenie TVN zobaczymy całkiem nowe modowe talent show "Project Runway". Produkcja od samego początku wzbudza wiele emocji, głównie wśród fanów amerykańskiej edycji prowadzonej przez Heidi Klum. W polskiej wersji, w roli gospodyni zobaczymy Anję Rubik, a w jury zasiądą Joanna Przetakiewicz, Tomasz Ossoliński i Mariusz Przybylski. Zobacz: Anja Rubik wydaje książkę! Kiedy trafi do sklepów?

Na czas zdjęć top modelka będzie musiała przeprowadzić się do stolicy. Rubik w tym czasie będzie mieszkać w wynajętym apartamencie. To dość duże poświęcenie względem jej międzynarodowej kariery.

- Producent uprzedził, że będę musiała cały miesiąc być w Polsce. Do ostatniej chwili nie wiedziałam, czy uda mi się pogodzić ten warunek z innymi zobowiązaniami - powiedziała Anja w rozmowie z "Fleszem".


Anja zdradziła magazynowi również jaką będzie prowadzącą:

- Kłótnie, płacz, emocje... Mam nadzieję, że to wszystko będzie w polskim "Project Runway". Mam nadzieję, że nasz "Project Runway" wyjdzie równie dobrze jak w Ameryce. Nie będę pouczać uczestników, jak szyć, ale podpowiem, czy założyłabym jakieś ubranie, czy widać w nim pomysł.


Zdjęcia do "Project Runway" ruszają lada dzień. Tak więc w ciągu najbliższych tygodni Anję będzie można dość często spotkać na mieście i nad Wisłą, gdzie lubi biegać, gdy przebywa w stolicy. Myślicie, że polska edycja show odniesie sukces.

Zobacz: Rubik pochwaliła się romantycznymi wakacjami na Majorce

Zjawiskowa Anja Rubik na gali Apart:

Druga edycja Project Runway na wiosnę
ONS
Newsy
Project Runway wraca, ale ze zmianami? Pierwszy komentarz budzi mieszane uczucia
Pierwsza edycja okazała się hitem TVN

Anja Rubik ma ostatnio sporo na głowie. Niedawno zaprojektowała swoją autorską kolekcję ubrań dla znanej sieciówki, która sprzedaje się jak świeże bułeczki. W zeszłym tygodniu topmodelka promowała również własne perfumy, które właśnie weszły do sprzedaży. Ponadto wciąż działa aktywnie zawodowo, pozując na sesjach i pojawiając się na wybiegach. Zobacz: Anja Rubik cała w czerni promuje swoje perfumy. Podkreśliła swoje perfumy Ostatnio pojawiła się również informacja, że wiosną na antenie TVN pojawi się druga edycja "Project Runway" . Nie podano natomiast czy będzie różniła się od poprzedniej serii, i czy skład jury pozostanie niezmieniony. Jak czytamy w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz", pod znakiem zapytania stoi udział Rubik. Już w zeszłym sezonie modelka musiała zrezygnować z kilku ważnych projektów: Rozmowy wciąż trwają. Anja musi sprawdzić terminy, bo w zeszłym roku z powodu programu zrezygnowała z kilku ważnych propozycji - powiedziała jej agentka, Lucyna Szymańska z D''Vision.  Chcielibyście zobaczyć Anję w roli prowadzącej? Czy może ktoś inny lepiej mógłby sprawdzić się od niej? Zobacz: Project Runway kontra Top Model - Sieradzky i Piszczałka na otwarciu butiku     Gwiazdy wspierają Anję Rubik:

Joanna Przetakiewicz o "Project Runway"
ONS
Newsy
Przetakiewicz pierwszy raz o "Project Runway"
Co zobaczymy w modowym show TVN?

Już wiosną na antenie TVN pojawi się nowy reality show. Stacja zdecydowała się zrobić polską wersję amerykańskiego hitu "Project Runway" . Produkcja od pierwszej wzmianki, iż będzie powstawała zaczęła wzbudzać sporo emocji. Pod koniec października poznaliśmy ostateczny skład jurorów programów i jego prowadzącą. Zobacz: Rubik prowadzącą "Project Runway"! Kto w jury? Od tamtej pory oprócz paru zdjęć z planu nie wiadomo nic na temat modowego show. Nam udało się zapytać Joannę Przetakiewicz dlaczego zdecydowała się na udział w tym projekcie i czego możemy się spodziewać po programie. -  To bardzo profesjonalny program, który choć z założenia jest  przede wszystkim rozrywkowy, to sprawy mody traktuje poważnie i daje wielką, prawdziwą szansę biorącym w nim udział młodym projektantom. Dzisiaj mogę jedynie zdradzić, że poziom jest bardzo wysoki, znacznie wyższy niż się spodziewałam.  Uczestnikom bardzo zależy i starają się sprostać dużym wymaganiom. W zamian my, jurorzy, też traktujemy ich poważnie i staramy się być nie tylko krytyczni, ale też konstruktywni. Jestem przekonana, że dla niektórych ten program będzie początkiem  kariery w świecie mody Jurorka zdradziła nam również, że program przypadnie do gustu zwykłym ludziom. - Ten  program przybliży świat mody ludziom, którzy nie są ekspertami w tym temacie. Będą mieli okazję zobaczyć branżę od kuchni. Wielu osobom wydaje się, że moda to zabawa, kaprys. W rzeczywistości jest to bardzo trudna dyscyplina, wymagająca ciężkiej pracy i zaangażowania  w stu procentach.  Wierzę jednak, że takie spotkanie z modą będzie dla widzów ciekawe i inspirujące. Na sam koniec Joanna Przetakiewicz zdradziła jak jej się pracuje z Anją Rubik na planie. - Anję znam wiele lat i pracuje mi się z nią rewelacyjnie. Generalnie atmosfera na planie jest...

Zuzanna Kołodziejczyk w Project Runway
ONS
TV-Show
Zuza Kołodziejczyk wystąpi w nowym programie: Tęskniłam za tym zamieszaniem
Gdzie zobaczymy Zuzę?

Już na wiosnę w TVN pojawi się kolejna edycja modowego show - "Project Runway", dzięki której zasłynęli m.in. Maciej Sieradzky czy Jacob Bartnik. z funkcji jurora zrezygnował Mariusz Przybylski, wiadomo jednak, że w show na pewno zobaczymy Anję Rubik i Joannę Przetakiewicz. Przypomnijmy: Przybylski odszedł z Project Runway. Znamy decyzję kolejnej gwiazdy jury W "Project Runway" istotną rolę odgrywają również modelki, które są muzami dla wszystkich występujących uczestników. To dla nich szyte są wszystkie stroje, ocenianie później przez jurorów. W drugiej edycji jedną z nich będzie Zuzanna Kołodziejczyk ! Zwyciężczyni trzeciej edycji "Top Model" bardzo cieszy się z nowej roli. W rozmowie z tvn.pl przyznała, że brakowało jej zamieszania w tego typu programach: Gdy producentka do mnie zadzwoniła, bez zastanowienia zgodziłam się. Tęskniłam za tym całym zamieszaniem. - przekonuje A już w czwartek dowiemy się, kto zastąpi Mariusza Przybylskiego w roli jurora. Będziecie oglądać nową edycję "Project Runway"? Zobacz: Pierwsza edycja "Project Runway" nie była doskonała. Przetakiewicz wie co chce zmienić Gwiazdy w finale  "Project Runway":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner