Anja Rubik o "Project Runway"
ONS

Rubik o Project Runway: Nie będę pouczać uczestników, ale...

Anja Rubik o "Project Runway"
ONS

Już wiosną na antenie TVN zobaczymy całkiem nowe modowe talent show "Project Runway". Produkcja od samego początku wzbudza wiele emocji, głównie wśród fanów amerykańskiej edycji prowadzonej przez Heidi Klum. W polskiej wersji, w roli gospodyni zobaczymy Anję Rubik, a w jury zasiądą Joanna Przetakiewicz, Tomasz Ossoliński i Mariusz Przybylski. Zobacz: Anja Rubik wydaje książkę! Kiedy trafi do sklepów?

Na czas zdjęć top modelka będzie musiała przeprowadzić się do stolicy. Rubik w tym czasie będzie mieszkać w wynajętym apartamencie. To dość duże poświęcenie względem jej międzynarodowej kariery.

- Producent uprzedził, że będę musiała cały miesiąc być w Polsce. Do ostatniej chwili nie wiedziałam, czy uda mi się pogodzić ten warunek z innymi zobowiązaniami - powiedziała Anja w rozmowie z "Fleszem".


Anja zdradziła magazynowi również jaką będzie prowadzącą:

- Kłótnie, płacz, emocje... Mam nadzieję, że to wszystko będzie w polskim "Project Runway". Mam nadzieję, że nasz "Project Runway" wyjdzie równie dobrze jak w Ameryce. Nie będę pouczać uczestników, jak szyć, ale podpowiem, czy założyłabym jakieś ubranie, czy widać w nim pomysł.


Zdjęcia do "Project Runway" ruszają lada dzień. Tak więc w ciągu najbliższych tygodni Anję będzie można dość często spotkać na mieście i nad Wisłą, gdzie lubi biegać, gdy przebywa w stolicy. Myślicie, że polska edycja show odniesie sukces.

Zobacz: Rubik pochwaliła się romantycznymi wakacjami na Majorce

Zjawiskowa Anja Rubik na gali Apart:

Więcej na temat Anja Rubik Project Runway
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37