Problemy z książką Anji Rubik
ons

Rubik nie wyda planowanej biografii. Nie zgodziła się na trudne pytania znanej dziennikarki

Problemy z książką Anji Rubik
ons

Anja Rubik poprzedni rok miała bardzo pracowity, ponieważ skupiała się także na autorskich projektach. Modelka zaprojektowała linię ubrań dla popularnej sieciówki, a później promowała swój zapach. Aktualnie Polka została ambasadorką znanej marki obuwniczej, zastępując w tej roli Annę Przybylską. Zobacz: Przed Anją Rubik najtrudniejsza kampania reklamowa. Wszystko za sprawą Anny Przybylskiej

Prawie rok temu jako pierwsi informowaliśmy, że Rubik ma zamiar wydać biografię, nad którą pracowała z Małgorzatą Domagalik. Obie panie znają się prywatnie i bardzo lubią, dlatego początkowa współpraca należała do przyjemności. Po pewnym czasie pojawiły się jednak pewne komplikacje, a między dziennikarką i modelką doszło do nieporozumień, dotyczących treści książki. Maria Pięta z agencji D'Vision, która reprezentuje Rubik, w rozmowie z "Gwiazdami" wyznała, że na razie projekt został odłożony w czasie.

Tabloid podaje również, że Anja nie chciała odpowiadać na niewygodne dla niej pytania na temat kulis pracy w modelingu:

Anja liczyła na to, że ze względu na ich przyjaźń, nie pojawią się kłopotliwe pytania. Ale Małgosia słynie z tego, że jej rozmówcy otwierają się przed nią na dwieście procent i wyjawiają nawet od dawna skrywane sekrety. Dokładnie tego samego oczekiwała od Rubik - powiedział znajomy pań.

Ponoć modelka obraziła się i zerwała współpracę, a Domgalik już skupia się na nowym projekcie, jakim jest książka Jakuba Błaszczykowskiego.

Czy były problemy z książką, to proszę zapytać pani Anji Rubik. Skupiam się obecnie na książce z Kubą Błaszczykowskim i to jest obecnie mój priorytet - mówi Domagalik

Zobacz: Błaszczykowski odważył się opowiedzieć traumatyczną historię. Jego ojciec zabił matkęSesja Anji Rubik dla CCC:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39