Anna Lewandowska

Ania Lewandowska wrzuca zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i zapowiada niespodziankę!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Sportsmenka opublikowała zdjęcie z sali treningowej i wielkość brzuszka wskazuje na zaawansowaną ciążę. Wiele gwiazd w ten sposób informuje o powiększeniu rodziny. Czy to oznacza, że trenerka spodziewa się drugiego dziecka?

Anna Lewandowska od razu rozwiała wątpliwości dotyczące ciąży!

Anna Lewandowska w opisie pod zdjęciem z ciążowym brzuszkiem wyjaśniła, że to fotografia z ostatnich miesięcy pierwszej ciąży. Opublikowała je celowo, bo przygotowała dla przyszłych mam niespodziankę:

Nie, nie .. ostrzegam, to zdjęcie jest słodkim wspomnieniem 😉 Na dodatek zrobionym na "chwilę" przed porodem.
Dlaczego to dodaję? 
To trochę taka zapowiedź jutrzejszej niespodzianki, którą szykuję 
dla... przyszłych mam 😍

Już od dłuższego czasu każde zdjęcie Anny Lewandowskiej w luźnej stylizacji budzi podejrzenia o kolejną ciążę. Co prawda zarówno trenerka, jak i jej mąż, Robert Lewandowski deklarują, że chcą mieć większą rodzinę, ale to nie jest jeszcze ten moment. Jednak trenerka coraz częściej umieszcza w mediach społecznościowych dawne zdjęcia z brzuszkiem. Czyżby miała do nich coraz większy sentyment?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie, nie .. ostrzegam, to zdjecie jest słodkim wspomnieniem 😉 Na dodatek zrobionym na "chwilę" przed porodem. Dlaczego to dodaję? To trochę taka zapowiedź jutrzejszej niespodzianki, którą szykuję dla... przyszłych mam 😍 Pamiętam, że ja trenowałam niemal do samego końca. I to była dobra, przemyślana decyzja. Polecam 😍🤞 W trakcie ciąży idealnie sprawdzi się moja płyta z programem Healthy Mom. A młode mamy tuż po porodzie (9-12 tyg) zapraszam na HEALTHY MOM w mojej aplikacji @diet_training_by_ann Idealny, aby sprawnie i przyjemnie wrócić do formy sprzed ciąży.✨ No właśnie! Czemu ja o tym wcześniej nie pomyślałam! Dziewczyny, mamuśki! Które z Was korzystały z moich programów W TRAKCIE I PO CIĄŻY? Pokażcie się? Pochwalcie Waszymi efektami przed i po! Tylko jak Was znaleźć? Może oznaczcie mnie proszę pod swoimi zdjęciami #healthymombyann/ @annalewandowskahpba Pozwólcie podziwiać Wasze efekty! Ok, NA ZACHĘTĘ obiecuję healthyniespodziankę 🍫🍫🍫🍫 #annalewandowska #healthyteam #healthyplanbyann #healthymom #workout #healthypregnant #pregnant #workoutpregnant

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w różowej sukience Reserved
Instagram

Zobacz takżeGwiazdorskie kaprysy i żądania? Wiemy, jak Anna Lewandowska zachowuje się na planie nowego programu

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13