Agnieszka Popielewicz nie poprowadzi Shopping Queen
ONS

Pierwsza edycja "Shopping Queen" okazała się sporym sukcesem, a z Sary Mannei uczyniła gwiazdę. Producenci podjęli jednak decyzję, że w drugiej edycji nie zobaczymy już żony Artura Boruca, a jej miejsce zajmie zupełnie nowa twarz. Na razie plotkowano o angażu Jessiki Mercedes i Julii Kuczyńskiej, ale obie zdradziły nam, że zrezygnowały z propozycji ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Przypomnijmy: "Dostałam propozycję udziału"

W tym tygodniu pojawiły się informacje jakoby nową gospodynią została Agnieszka Popielewicz. Według ustaleń AfterParty.pl, dziennikarka Polsatu nie była brana pod uwagę:

- Agnieszka nie była nigdy brana pod uwagę. Nie została nawet zaproszona na zdjęcia próbne, więc nie wiem skąd taki pomysł - tłumaczy nam osoba z produkcji "Shopping Queen"Kto zatem poprowadzi drugą edycję Królowej Zakupów? Nasze źródło przekonuje, że na razie decyzja nie została podjęta, a o kontrakt walczy kilka gwiazd:
 

- Decyzja zapadnie w lutym. Na zdjęcia próbne zaproszono kilka gwiazd, ale jeszcze nie podjęto żadnej decyzji. Faworytkami do zastąpienia Sary Boruc są Marcelina Zawadzka i siostry Bukowskie, ale wszystko może się zmienić. Nagrania trwają - kontynuuje nasz informator z produkcjiMarcelina Zawadzka ma już doświadczenie w pracy z kamerą. W poprzednim sezonie prowadziła program na antenie TVN Turbo, z kolei dla sióstr Bukowskich byłby to telewizyjny debiut i spora szansa na rozwinięcie dalszej kariery.

Kogo wolelibyście w roli "Shopping Queen"?


Zobacz: Zawadzka ma ciało jak marzenie? A może to Photoshop? Porównaj

Siostry Bukowskie na salonach: