Pojawienie się Łucji w "Hotelu Paradise" wywołało spore zamieszanie, a ona długo musiała mierzyć się z ostrym hejtem. Jak sobie z nim poradziła i z czego jej zdaniem on wynikał?

Reklama

Łucja z "Hotelu Paradise" wyjawia, przez co przeszła

Wygląda na to, że miniona już edycja "Hotelu Paradise" jeszcze długo będzie budzić wiele emocji wśród widzów. Fani wciąż żyją nie tylko finałem, ale też wydarzeniami z pierwszych odcinków. Na tapecie znów pojawił się temat hejtu, jaki dotknął Łucję. Uczestniczka nie miała bowiem łatwego startu - negatywnie przywitali ją widzowie, jak i uczestnicy.

Jak jeszcze nigdy dotąd, pod jej adresem spłynął ogrom ostrych komentarzy. Teraz w rozmowie z naszą reporterką Łucja miała szansę odnieść się do całej sytuacji. Z czego jej zdaniem wynikał hejt?

To jest dla mnie taka tajemnica, jak po prostu egipskie piramidy. Ja nie wiem, co było nie tak przy tym moim wejściu. Jedyna odpowiedź, która mi się nasuwa na myśl, to zazdrość. Nie umiem tego opisać, bo ja np. w swoim życiu otaczam się osobami, które dużo w tym życiu osiągają, które chcą czegoś, ciężko pracują, które mają pomysły i takie osoby mnie bardzo inspirują. Ja czułam po prostu, że jakbym do tego programu przyszła w podartych spodniach i z podbitym okiem, to oni by mnie przyjęli lepiej

Łucja opowiedziała nam również, jak radziła sobie z tą sytuacją. Nagle znalazła się w gronie obcych ludzi, w obcym miejscu i zewsząd docierały do niej krytyczne słowa.

Było mi bardzo ciężko. Ja w ogóle dostałam takim obuchem w głowę. Nie wiedziałam, co się dzieje. Nie było tam przy mnie żadnej osoby, która byłaby mi bliska, która mogłaby mi w jakiś sposób pomóc. W programie widać, jak wchodzi dziewczyna uśmiechnięta, pełna energii, pełna życia (...) i po prostu z odcinka na odcinek ta osoba gaśnie. Bardzo źle się wtedy czułam, było mi wtedy źle. (...) Oni mnie wszyscy atakowali, kłamali mi w żywe oczy, zarzucali mi rzeczy, których nie robiłam. Zrobili ze mnie taką czarną postać.

Łucja wyznała również, co się z nią działo, gdy po raz pierwszy odpadła z "Hotelu". Co nam powiedziała? Obejrzyj wideo, żeby się dowiedzieć!

Reklama

Zobacz także: Znamy szczegóły nowej edycji "Hotelu Paradise". Wiemy, gdzie będzie nagrywany kolejny sezon

Reklama
Reklama
Reklama