Zawsze warto, Weronika Rosati, Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska
Instagram

Wiosenna ramówka Polsatu tradycyjnie przyciągnie tłumy widzów przed telewizory. Zobaczymy nowy, 13. już sezon "Przyjaciółek", produkcję "Ślad" czy programy rozrywkowe "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo". W tym sezonie swoją premierę miał mieć nowy serial Polsatu - "Zawsze warto" z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati. Tak się jednak nie stanie. Wiemy dlaczego!

"Zawsze warto" nie pojawi się w Polsacie

Jak udało się nam dowiedzieć, w wiosennej ramówce nie zobaczymy serialu "Zawsze warto", który jest już nagrywany przez gwiazdy od kilku tygodni. Przypomnijmy, że produkcja przedstawia losy trzech całkiem różnych kobiet, które spotykają się w dramatycznych okolicznościach. Perypetie Doroty (Katarzyna Zielińska), Marty (Weronika Rosati) i Ady (Julia Wieniawa) nierozerwalnie się ze sobą łączą.

Każda z nich jest inna, a jednak zbliża je wspólna historia. Okoliczności zaczynają się przeplatać, a między dziewczynami pojawia się nić sympatii. Dokąd zaprowadzi je los? - czytamy na oficjalnym profilu serialu.

Co więc stanie się z "Zawsze warto"? Dowiedzieliśmy się, że serial wejdzie na antenę Polsatu jesienią, natomiast wiosną będzie miał swoją premierę w Internecie jako serial premium. Będziecie oglądać? 

 

Julia Wieniawa wciela się w Adę

Julia Wieniawa, zawsze warto
Instagram

W serialu zobaczymy także Katarzynę Zielińską i Weronikę Rosati.

Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati, zawsze warto
Instagram

Zobacz także: Baron zdradził, co go łączy z Wieniawą. To coś więcej niż przyjaźń?!

Więcej na temat Zawsze warto