Zawsze warto, Weronika Rosati, Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska
Instagram
TYLKO U NAS

W wiosennej ramówce nie zobaczymy serialu z Wieniawą, Zielińską i Rosati! Co się stało?

Zawsze warto, Weronika Rosati, Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska
Instagram

Wiosenna ramówka Polsatu tradycyjnie przyciągnie tłumy widzów przed telewizory. Zobaczymy nowy, 13. już sezon "Przyjaciółek", produkcję "Ślad" czy programy rozrywkowe "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo". W tym sezonie swoją premierę miał mieć nowy serial Polsatu - "Zawsze warto" z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati. Tak się jednak nie stanie. Wiemy dlaczego!

"Zawsze warto" nie pojawi się w Polsacie

Jak udało się nam dowiedzieć, w wiosennej ramówce nie zobaczymy serialu "Zawsze warto", który jest już nagrywany przez gwiazdy od kilku tygodni. Przypomnijmy, że produkcja przedstawia losy trzech całkiem różnych kobiet, które spotykają się w dramatycznych okolicznościach. Perypetie Doroty (Katarzyna Zielińska), Marty (Weronika Rosati) i Ady (Julia Wieniawa) nierozerwalnie się ze sobą łączą.

Każda z nich jest inna, a jednak zbliża je wspólna historia. Okoliczności zaczynają się przeplatać, a między dziewczynami pojawia się nić sympatii. Dokąd zaprowadzi je los? - czytamy na oficjalnym profilu serialu.

Co więc stanie się z "Zawsze warto"? Dowiedzieliśmy się, że serial wejdzie na antenę Polsatu jesienią, natomiast wiosną będzie miał swoją premierę w Internecie jako serial premium. Będziecie oglądać? 

 

Julia Wieniawa wciela się w Adę

Julia Wieniawa, zawsze warto
Instagram

W serialu zobaczymy także Katarzynę Zielińską i Weronikę Rosati.

Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati, zawsze warto
Instagram

Zobacz także: Baron zdradził, co go łączy z Wieniawą. To coś więcej niż przyjaźń?!

Więcej na temat Zawsze warto
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27