Patrycja z Przyjaciółek przerażona rozmawia przez telefon Patrycja i Wiktor z "Przyjaciółek" z dublerką Patrycji Wiktor i Patrycja na spacerze w 14. sezonie "Przyjaciółek" Wiktor całuje Patrycję w Przyjaciółkach
Patrycja i Wiktor z Przyjaciółek całują się na ulicy
Mat. prasowe

Już 5 września na antenie Polsatu premiera 14. sezonu "Przyjaciółek", ale już teraz wiemy, co czeka serialowe bohaterki: Ankę, Ingę, Patrycję i Zuzę. Nie jest tajemnicą, że Ankę czekają kolejne dramaty - Strzelecka załamie się i znów wpadnie w alkoholizm. Do Zuzy i Jaśka sprowadzi się jego młodszy brat, który nieźle namiesza w ich życiu, natomiast Inga dowie się, żę Maks bierze ślub z inną. Patrycja też nie zazna spokoju - znów będzie przechodzić kryzys z Wiktorem! Zacznie go podejrzewać o zdradę... Czy słusznie? Przeczytajcie więcej poniżej!

1/4
Patrycja z Przyjaciółek przerażona rozmawia przez telefon
Mat. prasowe

W 13. sezonie Patrycja zmagała się z kolejnymi problemami. Gdy wydawało się, że jej życie zaczęło się układać i to u boku Wiktora, damskiego boksera, w jej codzienność wkroczyła Wika, która przecież próbowała ją zabić w 12. sezonie! Patrycja wychowywała córkę Wiki, a kobieta chciała mieć z nią kontakt. W końcu porwała ją i wywiozła do Niemiec. Patrycja i Wiktor przeżyli najgorsze chwile w życiu. 

2/4
Patrycja i Wiktor z "Przyjaciółek" z dublerką Patrycji
Instagram

Niestety, w 14. sezonie w życiu Patrycji i Wiktora znów pojawi się inna kobieta - Kalina. Będzie opiekunką Mikołaja i Klary, ale szybko okaże się, że prowadzi podwójne życie i nie jest taka skromna jak mogłoby się wydawać. Jej przybycie do domu Jeleńskiego zbiegnie się z kryzysem między Wiktorem a Patrycją.

 

3/4
Wiktor i Patrycja na spacerze w 14. sezonie "Przyjaciółek"
Instagram

Wiktor zacznie narzekać, że w ich relacji brakuje namiętności, a do tego będzie wydzielać Patrycji pieniądze. To doprowadzi do tego, że Patrycja... wynajmie detektywa, by sprawdzić, że Wiktor jest jej wierny!

4/4
Wiktor całuje Patrycję w Przyjaciółkach
Instagram

Jak myślicie, Wiktor będzie zdradzał Patrycję?

Więcej na temat Przyjaciółki