W rytmie serca

"W rytmie serca" wraca na antenę Polsatu! Wiemy, kiedy premiera drugiego sezonu!

W rytmie serca

"W rytmie serca" wraca na antenę Polsatu! Mamy dobre wiadomości dla fanów serialu z udziałem Barbary Kurdej-Szatan i Mateusza Damięckiego. Wiadomo już, kiedy Polsat wyemituje premierowy odcinek drugiej serii hitu. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl pierwszą odsłonę serialu będziemy mogli zobaczyć już 4 marca o godzinie 20:00. Co ciekawe, stacja przygotowała dla swoich widzów sporą niespodziankę! Jaką? My już wiemy!

 

"W rytmie serca" od 4 marca w Polsacie

Serial "W rytmie serca" będzie pokazywany w każdą niedzielę o  godzinie 20:00. Okazuje się jednak, że Polsat przygotował dla swoich widzów niespodziankę. Okazuje się bowiem, że 4 marca fani zobaczą aż dwa odcinki "W rytmie serca"! 2. odcinek produkcji rozpocznie się o godzinie 21:00. W drugim sezonie serialu nie zabraknie gwiazd, które poznaliśmy w pierwszej serii. Teraz zobaczymy także: Artura Żmijewskiego i rapera Popka. 

Serial ma świetną oglądalność, a myślę że będzie miał jeszcze lepsze wyniki. Od dawna nie pamiętam, aby jakiś serial miał tak pozytywne opinie widzów. Produkcja podoba się zarówno młodszym, jak i starszym widzom - w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl mówiła Nina Terentiew. 

 

Będziecie oglądać drugi sezon "W rytmie serca"?

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan zdradza szczegóły serialu „W rytmie serca’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

 

"W rytmie serca" wraca na antenę Polsatu.

W rytmie serca odcinek 5
Mat. prasowe

Drugi sezon będzie hitem?

Zwiastun "W rytmie serca"
Mat. prasowe

Więcej na temat W rytmie serca
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27