M jak miłość: Artur zabije Izę?
Instagram

Iza i Marcin planują ślub i starają się cieszyć swoim szczęściem, niestety to wszystko psuje strach przed Arturem. W 1441 odcinku „M jak miłość” Iza odbierze telefon, który zupełnie zburzy jej szczęście i nie pozwoli cieszyć się ślubem. Do Lewińskiej zadzwoni umierający wujek Artura, który pomagał mu w realizowaniu wszystkich oszustw, aby mężczyzna wziął ślub z Izą.

Co usłyszy Lewińska podczas tajemniczej rozmowy? Czy wujek Artura zdradzi jej plany Skalskiego?

Zobacz takżeMagda zostawi Andrzeja i wróci do Kamila?! Nieoczekiwany zwrot akcji w " M jak miłość"!

1/4
M jak miłość Iza Marcin
Instagram

Iza i Marcin przygotowują się do ślubu w Siedlisku. Para będąc w Grabinie odwiedzi Barbarę. Niestety, ich rozmowę o małżeństwie przerwie Kisielowa, która przybiegnie, aby poinformować o tragicznej śmierci policjanta. Robert został zaatakowany przez pedofila, który uwięził Basię Rogowską. Iza i Marcin zdają sobie sprawę, jaki to cios dla lokalnej społeczności i przełożą spotkanie przy herbacie na inny dzień.

2/4
M jak miłość Iza Szymek
Mat. prasowe

Tuż prze wyjściem Iza odbierze tajemniczy telefon. To Józef Skalski, wujek Artura postanowił się z nią skontaktować:

Iza? Tu Józef Skalski, wujek Artura i twój moje dziecko - usłyszy w słuchawce Lewińska.

3/4
Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Zdenerwowana Iza zacznie się obawiać, że znów czeka ją coś złego ze strony Artura. Mimo zapewnień Marcina, że są bezpieczni, ten telefon wprowadzi w ich życie ogromny niepokój.

Ale czego on ode mnie chce? - będzie zastanawiała się zdezorientowana Iza.

Nieważne. Z resztą ten facet jest takim samym psycholem jak Artur, nawet mi się nie waż z nim spotykać! Dosyć myślenia o Arturze, jego wujku i całej dziwnej rodzince. Nigdy nie było ich w naszym życiu. Mam rację? - odpowie narzeczonej.

Jednak te słowa jej nie uspokoją!

4/4
Adriana Kalska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Już wkrótce dowiemy się, czego Józef Skalski chciał od Izy. Czy zostawił jej wiadomość od Artura, a może chciał ją ostrzec. W końcu mężczyzna jest poważnie chory i ma ostatnią szansę, aby naprawić krzywdę, która wyrządził kobiecie razem z psychopatą.

 

Więcej na temat M jak miłość