Zaskakujące śmierci w polskich serialach Zaskakujące śmierci w polskich serialach - Ksawery z Barw Szczęścia Lagoda nie żyje w M jak miłość Zaskakujące śmierci w polskich serialach - Rysio z Klanu Zaskakujące śmierci w polskich serialach - Jadzia Górka w Barwach szczęścia
Zaskakujące śmierci w polskich serialach
x-news.pl
Jak żegnaliśmy swoich ulubionych bohaterów?
1/15
Zaskakujące śmierci w polskich serialach
x-news.pl

Czasem w Polskich serialach są zaskakujące zwroty akcji, takie jak śmierć najbardziej lubianego lub kontrowersyjnego bohatera. Teraz wszyscy zastawiają się czy Tomek z "M jak miłość" przeżyje? Niedawno przypominaliśmy inne zaskakujące śmierci w "M jak miłość", a w innych serialach?

Pamiętacie jak skończyła Agata z "Pierwszej miłości"? Co się stało z Ryśkiem z "Klanu"? Najbardziej wzruszające odejście miał chyba Ksawery z "Barw szczęścia". Przypominamy kilka spektakularnych i zaskakujących serialowych odejść w naszej galerii. Czy pamiętacie jak skończył Michał Łagoda? To przez tę tragedię Małgosia Mostowiak nie chce wrócić na łono rodziny...

Zobacz także: Mija 10 lat od śmierci Mariusza Sabiniewicza. Aktor "M jak miłość" zmarł w wieku 44 lat

2/15
Zaskakujące śmierci w polskich serialach - Ksawery z Barw Szczęścia
mat. prasowe

Nie było osoby, która nie płakała. Były mąż Kasi Górki - Ksawery umiera z powodu raka mózgu w 968 odcinku serialu "Barwy szczęścia", a to wszystko na jej rękach! Tuż przed śmiercią Ksawery uznaje synka Kasi za swoje dziecko. Mały otrzymuje po nim imię - Ksawery.

3/15
Lagoda nie żyje w M jak miłość

Czy ktoś pamięta dlaczego Małgosia Mostowiak nie chce wrócić do Polski z USA? Wszystko przez tragiczną śmierć Michała Łagody (Paweł Okraska) w wypadku samochodowym. Gosia, która z nim jechała straci dziecko, które miała niebawem urodzić. Po czymś takim trudno się dziwić Joannie Koroniewskiej, że nie chce wrócić do "M jak miłość". Jej postać płaci wielką karę za zdradę Tomka Chodakowskiego. 

4/15
Zaskakujące śmierci w polskich serialach - Rysio z Klanu
mat. prasowe

Rysiek Lubicz umiera w "Klanie" po walce ze szpitalnym złodziejem! Rysio próbuje zatrzymać złodzieja uderza głową o posadzkę i umiera. Nikt nie spodziewał się takiego końca postaci...

5/15
Zaskakujące śmierci w polskich serialach - Jadzia Górka w Barwach szczęścia
mat. prasowe

Kolejna zaskakująca śmierć to Jadzia Górka w "Barwach szczęścia". Jadzia obchodziła rocznicę ślubu z ukochanym Stefanem. Poszła po tort do kuchni i padła nieżywa. Okazało się, że miała tętniaka mózgu. 

6/15
Zaskakujące śmierci w polskich serialach - Pyrka z Barw Szczęścia
mat. prasowe

Roman Pyrka (Olaf Lubaszenko) umiera na zawał serca w sylwestrową noc potym jak uratuje mamę i dziecko z wypadku samochodowego. Za to jego żona Marysia Pyrka (Iza Kuna) ginie parę lat później w wypadku samochodowym jak wraca z lotniska... Wszystkie dzieci (jest ich czworo) od tego czasu są sierotami. 

7/15
Śmierć Michała w serialu "Przyjaciółkach"
mat. prasowe

Śmierć Michała (Marcin Rogacewicz) w "Przyjaciółkach" to był szok. Michał zginął w wypadku samochodowym. Było to zaskakujące, bo Patrycja zrezygnowała z rozowodu i chciała ratować ich małżeństwo. Później okazało się jednak, że Michał planował ślub z... kochanką!

8/15
Śmierć Magdy Żebrowskiej w serialu "Na Wspólnej"
x-news.pl

Śmierci Magdy Żebrowskiej w serialu "Na Wspólnej" też nikt się nie spodziewał. Dziewczyna odrzuca oświadczyny Kazika i decyduje się na związek z Igorem. Wtedy Magda ginie podczas wypadku motocyklowego, a Igor zostaje samotnym ojcem małej Julki.

9/15
ŚŹmierć Agaty w Pierwszej miłości
mat. prasowe

Śmierć Agaty (Aleksandra Kisio) z "Pierwszej miłości" to było zaskoczenie. Agatę zamordował Igor (Rafał Mohr) w momencie jak razem knuli jak kolejny raz pozbyć się siostry Agaty - Sabiny (Urszula Dębska). Igor pozbył się jej na randce. Odurzoną narkotykami Agatę wrzucił do rzeki i upozorował jej samobójstwo.

10/15
Śmierć Janusza Gajewskiego w serialu "Na Wspólnej"
x-news.pl

Ukochany Marty Hoffer - Janusz ginie w tragicznym wypadku samochodowym w serialu "Na Wspólnej". Podczas podróży Marty i Janusza nad morze, kierowca TIR-a traci panowanie nad ciężarówką. Janusz by uniknąć czołowego zderzenia skręca i uderza w drzewo. W stanie krytycznym trafia do szpitala. Lekarzom nie udaje się go uratować i Gajewski umiera.

11/15
Śmierć Dagi z serialu "Pierwsza miłość"
mat. prasowe

Śmierć Dagmary (Anna Szymańczyk) z serialu "Pierwsza miłość" była szokiem dla widzów. Daga umiera w szpitalu kilka godzin po wypadku samochodowym, który spowodowała jej przyjaciółka Sabina. 

12/15
Zaskakujące śmierci w polskich serialach - Krystyna Lubicz z Klanu
mat. prasowe

Śmierć Krystyny Lubicz (Agnieszka Kotulanka) w serialu "Klan" jest dość zagadkowa. Postać umiera na pokładzie samolotu z Bostonu, wracając z leczenia. Zapłakana Agnieszka informuje załamaną rodzinę o śmierci Krystyny na lotnisku.

13/15
Śmierć Mamutu w Na dobre i na złe
mat. prasowe

Śmierć Mamutu w serialu "Na dobre i na złe". Jego śmierć to prawdziwy pech. W dniu ślubu z Zuzą, Mamutu  (pacjent z Afryki) wchodzi na dach budynku, by zawiesić flagę swojego kraju. Do ślubu nie dochodzi bo... Mamutu spada i ginie na miejscu!

14/15
Zaskakujące śmierci w polskich serialach - Mareczek z Na dobre i na złe
mat. prasowe

Śmierć Mareczka w serialu "Na dobre i na złe" nastąpiła po tym jak odnalazł się po latach od swojego zniknięcia. Bezpłodny mąż siostry Bożenki, zniknął bez pożegnania. Po kilku latach w bardzo ciężkim stanie trafia do szpitala w Leśnej Górze. Lekarzom nie udało się go uratować. Bożenka miała wolną rękę by poślubić Van Graafa.

15/15
Zaskakujące śmierci w polskich serialach - Lilianna z Barw Szczęścia
mat. prasowe

Liliana (Aleksandra Szwed) została zastrzelona w "Barwach szczęścia". Potym jak postanowiła zaangażować się w pomoc Łukaszowi (Michał Rolnicki), sprzeciwiła się Bergowi (Cezary Żak). Po udzieleniu jednego z wywiadów dziewczyna miała być eskortowana na policję. Na parkingu jednak, zanim zdążyła wysiąść, do auta podszedł uzbrojony mężczyzna i strzelił. Liliana trafiła do szpitala, jednak nie udało się jej uratować.