Serial z Małgorzatą Kożuchowską stracił pół miliona widzów

„Rodzinka.pl" i „Bodo" tracą widzów!

Serial z Małgorzatą Kożuchowską stracił pół miliona widzów

Serial "rodzinka.pl" z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem stracił prawie pół miliona widzów w porównaniu z poprzednim sezonem. Jak donoszą wirtualnemedia.pl, ósmy sezon produkcji TVP ogląda średnio 1,14 mln osób i przegrywa ze wszystkimi swoimi konkurentami na rynku.

Serial z Małgorzatą Kożuchowską ogląda coraz mniej widzów!

W porównaniu z poprzednim sezonem jest to aż o 460 tys. widzów mniej (wówczas serial śledziło średnio 1,6 mln osób). Rodzinka.pl nadawana jest w piątki i w związku z tym przegrywa z „Tańcem z Gwiazdami” (1. miejsce), z filmami fabularnymi w TVP 1 oraz TVN. Czy widzowie odwrócili się od TVP po "dobrych zmianach"? Taki los spotyka również inne produkcje - m.in. "Bodo", który również traci widzów z odcinka na odcinek.

Winy trudno doszukiwać się w fabule, a tym bardziej obsadzie. Małgorzata Kożuchowska jest wciąż magnesem dla widzów, wystarczy spojrzeć na rewelacyjne wyniki innego serialu z jej udziałem, "Druga Szansa", który jest wielkim hitem TVN.

 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska jest uwielbiana przez widzów. W rankingu najsympatyczniejszych gwiazd przegrała jednak z...

 

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z największych gwiazd w Polsce i przyciąga widzów!

Małgorzata Kożuchowska w garniturze w gwiazdki

Serial rodzinka.pl ogląda coraz mniej osób.

Rodzinka.pl na ramówce TVP 2

Czy TVP zrezygnuje z emisji rodzinki.pl?

Małgorzata Kożuchowska w czarno białej sukience i kozakach

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11